Як ми будуємо наші красиві будинки: відео

Ютуб заповнений сюжетами про будівництво нерухомості. Популярно в мережі все: приватні відеозвіти: будую хороми самостійно, без помічників, або реклама продажу квартир в житлових мега-комплексах від великих корпорацій. Блоги від провідних світових архітекторів і дизайнерів мають мільйони передплатників та активно обговорюються у всесвітній мережі.

У 80% мета інтернет-пошуку – знайти відео, як побудувати гарний будинок і не витратити при цьому річний бюджет України. Компанія Карпати Буд Каркас займається зведенням споруд за канадською технологією досить давно, нами накопичений великий архів виробничої зйомки, який може бути цікавий клієнтам.

Фірма теж викладає відеоматеріали будівель на свій власний канал в ютуб і ми пишаємося високими оцінками нашої роботи від професіоналів-будівельників: оригінальних проектів, унікальних авторських методик і використання сучасних енергоберегающих технологій. Тепер ми готові поділитися своїм досвідом з вами.

Каркасні будинки: відеоогляди

Основний профіль нашої діяльності – каркасні технології: від процесу обробки деревини і розробки конструктиву до монтажу каркасу і здачі об’єкта під ключ. Ми використовуємо різні варіанти конструкторських рішень, оптимізуємо планування, підвищуємо рівень теплоізоляційних характеристик стін і перемичок.

Компанія КБК ретельно контролює процес обробки брусу і надання йому вогнестійкості; стежить за математичною бездоганністю збірки секцій і консультує клієнтів з питань підбору оптимальних матеріалів для оздоблення фасаду.

Серед готових робіт: житло різного типу – від одноповерхових котеджів до багаторівневих особняків; милі і затишні дачі з каміном; просторі і високі склади з потужними посиленими несучими балками; багатофункціональні торгові підприємства; стильні кафе; фотогенічні заміські ресторани; комфортабельні приморські пансіонати та навіть багатокупольні церкви в старовинному стилі.

Дерев’яні котеджі: відеоколажі

Екологічні та невибагливі будівлі з дерева природні для північних і західних регіонів України. Котеджі в стилі швейцарських сільських будинків або американських ранчо – у нас багато чудових ідей. Ми розробили кілька оригінальних варіантів будинків з брусу, відеозвіт зацікавить і фахівців, і потенційних власників екобудинків.

Як будувати правильно: професійні поради

Монтаж матеріалів, зібраних в ході всього будівельного процесу, від вивчення майданчику до внутрішнього оздоблення, дозволив створити маленькі кіношедеври від майстрів КБК. За кілька секунд ви переглянете перетворення порожнього клаптика землі в стильну садибу з оригінальним внутрішнім оздобленням.

Фахівці Карпати Буд Каркас відмінно володіють сучасними будівельними технологіями: як правильно зробити теплоізоляцію та гідроізоляцію, який краще вибрати камін або як укладати теплу підлогу: наші майстри поділяться з вами своїми секретами.

Нам є чим пишатися. Можливо, для когось деякі проекти здадуться занадто простими, проте за уявною простотою скандинавського стилю криється високотехнологічна основа: правильно підібраний під грунт фундамент, ідеальна гідроізоляція, складна конструкція стінових панелей, інноваційні теплоізоляційні та покрівельні матеріали. Такі будинки можуть обходитися однією піччю-каміном протягом усієї непередбачуваної української зими.

Відеофільми про будинки – тема невичерпна і ми впевнені, що незабаром на нашому сайті з’явиться звіт про втілення вашої мрії архітекторами, проектувальниками, виконробами і майстрами Карпати Буд Каркас.