Внутрішнє оздоблення будинку

Компанія “Карпати Буд Каркас” має великий досвід в сфері каркасного будівництва. Ми займаємося не тільки зведенням каркасів, а й їх зовнішнім та внутрішнім оздобленням. Попередньо для внутрішнього утеплення стін і перестінків ми використовуємо мінеральну вату товщиною 150 мм, плюс в перенакладку даємо ще 50 мм для ліквідації містків холоду. Після обшивки паробар’єром використовуються наступні види внутрішнього оздоблення канадського будинку:

 • вагонка;
 • гіпсокартон.
 • Внутрішнє оздоблення будинку гіпсокартоном

  Даний матеріал використовується для зведення стін, створення підвісних стель і облицювання. З його використанням може бути здійснено внутрішнє оздоблення приватного будинку, дачного, комерційних і адміністративних приміщень. Така популярність використання матеріалу пов’язана з його перевагами:

  • Легкість в оздобленні. Досить використання стандартних інструментів (ножа для гіпсокартонних плит, вузької ножівки, шпателя, шуруповерта).
  • Простота в монтажі. Оздоблення каркасного будинку гіпсокартоном без особливих труднощів може бути виконано самостійно.
  • Актуальність для задоволення будівельних норм / правил вогне-, волого-, звуко, теплозахисту.
  • Універсальність. Матеріал може використовуватися для різних цілей: фарбування, обклеювання шпалерами, укладання плитки на рівній поверхні як в вихідному, так і в зігнутому стані.

  Також панель для сухого будівництва відрізняється вологопоглинаючою властивістю (віддача вологи – при сухому повітрі в приміщенні, при підвищеній вологості – її поглинання), має вогнезахисні і звукоізоляційні властивості. Крім того, виріб не має запаху і радіоактивних речовин в складі. Невелика вага, доступність, екологічність – список переваг матеріалу для внутрішнього оздоблення нових будинків можна продовжувати до нескінченності.

  Внутрішнє оздоблення будинку під ключ дерев’яною вагонкою

  Тенденції до натуральних інтер’єрів існують з незапам’ятних часів і до цих пір актуальні. Вагонка дерев’яна – універсальний облицювальний матеріал, вдале поєднання переваг і доступної ціни якої впливають на її популярність.

  Сучасні технології обробки деревини і переваги натурального матеріалу роблять дерев’яну вагонку оптимальним варіантом, широко затребуваним в обшивці приміщень різного призначення. Вона підходить для зовнішнього і внутрішнього оздоблення дерев’яного будинку, саун і лазень, балконів і лоджій, для облагородження садових будівель і техприміщення.

  Вагонка для оздоблення будинку користується особливим попитом серед споживачів, так як поєднує в собі всі якості, які зазвичай люди хочуть отримати від декоративного оздоблення. Естетичність, екологічну чистоту, тепло і аромат природи дарують пиломатеріали внутрішньому оздобленню будинку або його екстер’єру.

  Переваги вагонки очевидні:

  • якісна обробка дощок забезпечує матеріалу ідеальний зовнішній вигляд – без тріщин, зазубрин і сучків;
  • не має слідів синяви і червоточини, плісняви та гнилі;
  • додаткова обробка робить її непривабливою для комах і грибків, тому збільшує термін служби;
  • внутрішнє оздоблення стін таким матеріалом дозволяє легко дихати і відчувати себе комфортно в приміщенні;
  • унікальні малюнки і відтінки деревини різних сортів дозволяють створювати інтер’єри в різній колірній гаммі і підходять під багато стильові рішення.

  Монтаж вагонки здійснюється наступним чином. Дерев’яні рейки або бруски кріпляться на каркас. Поверх рейок на стінах і стелі б’ється вагонка, при цьому цвяхи для монтажу треба вибирати акуратні, з маленькими капелюшками. Забивати їх слід обережно, щоб не залишити на матеріалі вм’ятин. Між окремими дощечками матеріалу слід залишати невеликі зазори, близько двох мілліметров.По закінченні монтажу зверху вагонка покривається пропиткою або фарбою, колір якої підбирається індивідуально.

  Кожен вид оздоблення по-своєму цікавий. Який з них вибрати – вирішувати замовнику, покладаючись на власний смак. Головне, щоб для всіх членів сім’ї проживання в будинку було комфортним!

  pasport

  А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
  Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

  Завантажити