Установка пластикових вікон і “теплий монтаж” в подарунок

Дані теплових аудитів довели, що до 47% тепла будівлі втрачають через віконні проєми. Найбільш високотехнологічні стіни з інноваційним суперутеплювачем не врятують від витоку нагрітого повітря через щілини в кватирках і рамах. Особливо гостро питання теплоізоляції стоїть при установці пластикових вікон в дерев’яному будинку: пара, що генерується мешканцями, конденсується (до 8 літрів на добу в сім’ї з 3-х чоловік!) призводить до розмокання відкосів і порушення герметизації приміщення.

Установка пластикових вікон в будинку

Навіть найзапекліші прихильники екологічних матеріалів розуміють переваги установки якісних пластикових вікон: інертний газ склопакету не пропускає холод в приміщення і тепло назовні взимку, перешкоджає нагріву кімнат влітку.

Естетична сторона питання давно вирішена виробниками. Палітра ламінації дозволяє вибрати відтінки від айворі до венге. Трохи більш висока ціна ламінованих вікон після установки компенсується бездоганним зовнішнім виглядом і прекрасною імітацією дерева.

Монтаж вікон

У каркасному будівництві якісний монтаж пластикових вікон вкрай важливий. В районі віконних проємів пароізоляційний і теплоізоляційний шари мають спеціальний запас для кращого з’єднання з підставочником і рамою, професійна термоустановка рами дозволить досягти максимальних показників теплоізоляції приміщень.

Монтаж вікон ПВХ з двокамерним склопакетом на 90% скорочує тепловтрати через огороджувальні конструкції. Перед замовленням варто уточнити клас профілю, кількість камер, тип ущільнювача, наявність сертифікатів якості.

Ціна монтажу вікон фахівцями фірми Карпати Буд Каркас залежить від того, чи є робота частиною комплексного будівництва «під ключ» або окремим замовленням.

Теплий монтаж пластикових вікон – в подарунок

Максимальний рівень герметизації віконного отвору забезпечує патентована технологія тришарової установки Soudal Window System (SWS), більш відома в Україні під брендом «Теплий монтаж».

Унікальна технологія передбачає повну герметизацію монтажного шву за допомогою поліуретанової монтажної піни, саморозширювальних стрічкових герметиків зсередини приміщення і паропроникного стрічкового герметика з боку вулиці. Ціна такого монтажу вікон досить висока і вимагає високого рівня професіоналізму та відповідальності від майстрів-установників.

Результат – склопакети утримують тепло, при цьому немає загрози конденсату, ефекту «вікон, котрі плачуть» і промерзання зовнішньої частини монтажної системи.

Приємна новина для клієнтів Карпати Буд Каркас: ми прагнемо максимально підвищити енергоефективність наших каркасних будинків, тому здійснюємо теплий монтаж вікон для наших клієнтів абсолютно безкоштовно.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити