Установка супутникового ТБ – робимо за правилами

Супутникове телебачення – це досконала свобода вибору цікавих телевізійних проектів незалежно від місцезнаходження абонента.

Особливо зручні супутникові антени:

 • для жителів невеликих населених пунктів, селищ, дачних кооперативів, ферм, хуторів та окремих заміських садиб;
 • для комфортного перебування гостей ресторанно-готельних комплексів, готелів, пансіонатів, мисливських будиночків;
 • для зручності співробітників підприємств і установ, розташованих далеко від населених пунктів.

Фахівці компанії КБК швидко зроблять технологічно правильну установку супутникового телебачення із встановленням телевізійних каналів у новозбудованих(і не тільки) каркасних будинках.

Дозволи на установку супутникового ТБ

Окремих дозволів на установку супутникового ТБ в Україні отримувати не потрібно. Згода сусідів потрібна в тому випадку, коли антена заважає огляду з їх вікон. Дозвіл житлово-експлуатаційної служби – при загрозі порушення архітектурної композиції будівлі. Безумовна заборона на установку антен – на фасадах будівель, що представляють архітектурну або історичну цінність, або в районах щільної історичної забудови, що охороняється державою або ЮНЕСКО.

Доступ до каналів залежить від умов трансляції: частина каналів поширюються безкоштовно, частина закодовані, і для їх перегляду необхідно докуповувати ключ-карту.

Комплект супутникового ТБ

На ринку представлені готові комплекти, розраховані на підключення різної кількості телевізорів без втрати якості зображення. Зазвичай в комплекті налаштований доступ до ≈ 200 каналів. Стандартний комплект для заміського котеджу розрахований на 4 телевізійні приймачі.

Що потрібно для підключення ТВ:

 • обов’язкові компонетни комплекту: супутникова антена, ресивери, конвектори, мультифіди, перемикачі, кабель, роз’єми;
 • додатково докуповується: кронштейн для кріплення антени, коаксіальний кабель розрахункової довжини; розпірний анкер, дюбеля, шурупи.
Супутникове телебачення та інтернет

Ми забезпечуємо установку і підключення бездротового супутникового інтернету. Двосторонній інтернет зв’язок, висока швидкість, різні об’єми трафіку: такий варіант інтернет–зєднання ідеальний для місць, куди оптоволоконні лінії ще не дотяглися. Тарифікація супутникового інтернету нижча, ніж у мобільних операторів.

Монтаж ТБ мережі

Наші фахівці зроблять установку устаткування і монтаж мережі в повній відповідності з технологічними вимогами та інструкцією виробника:

 • врахуємо ваші побажання по кількості споживачів сигналу;
 • запропонуємо оптимальні варіанти комплектів, з урахуванням розташування будівлі та особливостей ландшафту;
 • зробимо робочий проект розводки системи супутникового ТБ по будівлі;
 • складемо кошторис для закупівлі необхідного додаткового обладнання;
 • встановимо антену, налаштуємо ресивер.

Основні правила установки супутникового ТБ:

Перед антеною не повинно знаходитися жодних перешкод, тому стандартне розміщення супутникової тарілки – дах. Наші майстри врахують форму даху, кут нахилу, матеріал покрівлі, розміщення димоходів та вентиляційних отворів.

Налаштування антени відбувається з урахуванням місця розташування супутника на геостаціонарній орбіті (висота 35768 км., дорівнює екватору Землі, на цій відстані супутник встановлюється стаціонарно).

Розводка кабелів по будівлі в ідеалі проводиться на етапі будівництва будинку, до закінчення оздоблювальних робіт. Однак наші фахівці зможуть прокласти ТВ-кабелі в обжитому будинку з мінімальними втратами для дизайну приміщень.

Налаштування супутникового телебачення нашими майстрами відбувається досить швидко, сигнал буде стійким та якісним на всіх телевізійних приймачах і комп’ютерних пристроях.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити