Інтернет: установка та проектування локальної мережі

Скільки ви здатні протриматися без Інтернету? Добу? Дві? Місяць? Наш світ глибоко інтегрований в глобальну мережу: ми працюємо, вчимося, спілкується, розважаємося самі і займаємо дітвору за допомогою всесвітньої мережі.

Підключення Intеrnet турбує наших клієнтів так само, як і степінь теплоізоляції каркасного будинку, і ми стали самостійно підключати клієнтів до мережі. Фахівці Карпати Буд Каркас швидко забезпечать безперебійний доступ до Інтернету будь-яких користувачів, навіть якщо ви і не будуєте у нас каркасний будинок.

Налаштуємо Інтернет в межах міста і в найвіддаленіших куточках нашої країни для:

 • жителів квартир, приватних будинків і котеджних селищ;
 • мешканців дач і заміських особняків;
 • власників готельних комплексів, пансіонатів, санаторіїв, готелів, СПА-центрів;
 • господарів і відвідувачів кафе, ресторанів, бістро та піцерій;
 • співробітників офісів, магазинів, ферм, агрокомплексів, лісопилок, установ та підприємств.

Як провести Інтернет за місто

Максимально точну відповідь ви отримаєте після того, як ми вивчимо ваше місце розташування, віддаленість від комунікацій, логістику, екстер’єр, планування будинку, необхідний трафік та кількість споживачів.

Можливі варіанти з’єднання:

 • Телефонний або оптоволоконний кабель. Самий простий, доступний і дешевий вид з’єднання, що дозволяє отримувати максимум трафіку при хорошій швидкості. Комунікації – річ непередбачувана, і навіть у віддаленому селі реально відшукати телефонний зв’язок. Головне питання в даному випадку – чи є на АТС обладнання для ADSL. Якщо немає, то прокладка кабелю до сироварні, яка розташована в горах виявиться вкрай дорогим задоволенням.
 • Wi-Fi. Порятунок для дачних кооперативів, котеджних селищ, великих готельних комплексів з номерами-бунгало, ресторанів, вузів, промислових підприємств. Магістральний канал забезпечений відповідно до обстановки. Ніяких кабелів по території та всередині приміщень.
 • WiMAX. Бездротовий фіксований радіодоступ забезпечений за допомогою негабаритної зовнішньої антени та модему. Мінуси: досить витратний спосіб + обмеження використання в гористій місцевості.
 • Двосторонній супутниковий Інтернет. Працює по типу супутникового ТБ і часто з ним поєднується: антена спрямована на супутник, прийом сигналу досить чіткий. Відмінний варіант провести інтернет в приватний будинок, базу зеленого туризму або екоферми, розташованих в глухих місцевостях з поганою інфраструктурою. Головне, щоб налаштуванню антени не заважали високі дерева. Автономне електроживлення забезпечується сонячними батареями або дизель-генератором.
 • Стільниковий зв’язок. В Україні досить непогане покриття від кількох операторів. 3G і 4G з’єднання і пакет з безлімітним трафіком – відмінний варіант для дачників та фермерів. Роль роутера-роздавальника грає недорогий гаждет з функцією «tethering» або спеціальний міні-роутер для 3G / 4G. Основний мінус такого з’єднання: мала площа покриття і не більше 5-ти користувачів.

Проектування і установка інтернету.

Наші фахівці проведуть попередній розрахунок оптимального рішення для підключення мережі, підготують кошторис і схему розводки кабелю, установки антени, модему та роутера.

Створення локальної мережі залежить від розрахункової кількості членів групи і функціональних можливостей обладнання. Налаштування мережі – процес складний та залежить від величезного числа зовнішніх факторів:

 • програмного забезпечення;
 • наявності мережевих карт;
 • технологічних умов конкретного провайдера.

На прохання в двох словах пояснити – як вони це роблять, наші спеціалісти здатні тільки загадково посміхатися … Але мережа працює у всіх наших клієнтів – чітко і безперебійно.

Замовити послугу підключення Інтернет

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити