Оптимальний проект лазні від Карпати Буд Каркас

СПА, хамам, сауна, терми, парні зараз неймовірно популярні. Складно уявити сучасний каркасний будинок без сауни або заміський пансіонат без банного комплексу та СПА. У Мережі пропонується неймовірна кількість різноманітних креслень і проектів бань, за цінами від символічних до цілком серйозних. Завантажений малюнок невідомого походження не гарантує, що запропонований шаблон безпечний і його можна використати в умовах конкретної ділянки.

Карпати Буд Каркас напрацювали багаторічний досвід каркасного домобудівництва в Україні і наші архітектори ведуть розробку оригінальних проектів будинків, лазень і саун, які включають обов’язкові архітектурну, конструктивну та інженерні частини.

Основи проектування бань з брусу за канадською технологією:

  • пожежна безпека: дотримання відступу від печі до стін; відстань до полиць мінімум 50см., вогнетривкий майданчик;
  • антитравми: застосування неслизьких матеріалів; ізоляція електропроводки і надійність конструктиву;
  • ергономічність: точно розраховане інженерне планування простору, яке мінімізує тепловтрати і забезпечує комфортне пересування в приміщеннях;
  • гідроізоляція: технологічні прийоми, спрямовані на продовження терміну експлуатації будівлі;
  • теплоізоляція: забезпечення утримання заданого температурного режиму;
  • екологічність: відсутність синтетичних компонентів, що виділяють небезпечні речовини при нагріванні.

Проект лазні 6 на 6 та інші варіанти індивідуальних саун

6х6м – найпопулярніші габарити домашніх банних комплексів. Компактна споруда легко розміщується на ділянці і досить містка. Стандартний набір компонентів невеликого за ціною проекту лазні під ключ передбачає розміщення передбанника, роздягальні, кімнати відпочинку, мийної, комори та кімнати для палива.

Украй популярні у замовників проекти баньки з терасою, ідеально поєднує дві форми дозвілля: парну і дружні або сімейні посиденьки на відкритому повітрі.

Додаткові можливості для організації відпочинку та розміщення гостей надають проектні рішення бань з мансардою – це дає збільшення корисної площі при мінімально зайнятому майданчику і додаткових витратах на опалення.

Проекти комерційних бань під ключ

Облаштування банного комплексу є високорентабельним самостійним бізнесом і входить в комплексне планування заміських готелів, баз відпочинку і санаторіїв, а також міських готелів.

Збільшений рівень вимогливості клієнтів до санітарно-гігієнічних, протипожежних та естетичних характеристиках об’єктів враховується в наших проектах каркасних лазень.

Основні переваги канадської технології будівництва:

  • швидкість – будівництво займає до 4-х місяців + швидке введення в експлуатацію;
  • можливість періодичної експлуатації будівлі, з миттєвою розконсервацією об’єкту;
  • відмінні теплоізоляційні, пароізоляційні та звукоізоляційні показники;
  • підвищений рівень енергоефективності.

Популярні у замовників проекти банних комплексів з брусу під ключ: традиційний вид, екологічні матеріали і комфортна обстановка комплексу з басейном, саунами, парними, кімнатами відпочинку. Для залучення клієнтури передбачено облаштування купелей, кріосауна, соляріїв і душових з гідромасажем. Додатково на терасах розміщують чани або японські лазні-бочки.

Ціна розробки проекту комерційної лазні під ключ залежить від складності та багатокомпонентного технічного завдання, а також оригінального стилістичного та архітектурного рішення.