Енергозберігаючий будинок – не розкіш, а сувора необхідність


Світові ціни на енергоносії невпинно зростають і власники індивідуальних будинків, мешканці багатоповерхівок та господарі нежитлових будівель все більше уваги приділяють питанням зниження витрат на експлуатацію об’єктів нерухомості.

Клас енергоефективності будинку

Традиційно енергоефективність розраховується як коефіцієнт сезонного споживання теплової енергії Е.

Звичайна будівля Енергоефективний будинок) Пасивний будинок
Е ≤110кВТч/м²в рік Е ≤70кВТч/м²в рік Е ≤15кВТч/м²в рік

 

Прийнята в Євросоюзі Директива енергетичних показників в будівництві змушує європейських забудовників вже зараз зводити виключно енергоефективні споруди, а з 2020 року будівлі з індексом Е більше 70 заборонені до будівництва в країнах ЄС.

Енергоефективні каркасні будинки

Компанія «Карпати буд Каркас» виготовляє каркасні будівлі на основі канадської технології з дерев’яного каркасу з утеплювачем з базальтової вати. Це один з кращих варіантів енергозберігаючих будинків в світі: конструктив будівлі не передбачає містків холоду, через які відбувається основна втрата тепла в будівлі.

Енергоефективні дерев’яні будівлі: житло, дачі, ресторани, готелі, магазини, офіси, побудовані з панелей із якісним теплоізоляційним матеріалом, перевершують за своїми характеристиками більшість цегляних і бетонних будинків. Рівень теплоізоляції стіни в 15 см з плит ОСБ з мінеральної негорючої вати перевершує рівень теплоізоляції цегляної стіну товщиною в півтора метри.

Проектування і будівництво енергоефективних будівель

Компанія «Карпати Буд Каркас» – лідер каркасного домобудівництва в Україні. Наша компанія забезпечує авторське проектування енергоефективних будівель будь-якого призначення – від заміського житла до приморських пансіонатів. Точний розрахунок конструктиву будівлі мінімізує тепловтрати огороджувальних конструкцій: стін, перкритія, дверних і віконних проємів. Наше конструкторське бюро продає проекти енергоефективних будинків для подальшого будівництва в країнах Західної Європи.

Каркасні конструкції:

  • недорогі і довговічні енергозберігаючі будівлі високого класу;
  • не промерзають, здатні забезпечити швидке нагрівання приміщень від одного автономного джерела тепла;
  • здатні акумулювати та утримувати тепло після відключення опалювального приладу.

Будівництво енергоефективних будинків нашими фахівцями починається з вибору високоякісної деревини і високоточної обробки компонентів будівлі на власному виробництві. Завдяки відсутності похибок у виробництві компонентів домокомплекту, збірка будівлі на ділянці проводиться з мінімальними загрозами появи щілин.

Для каркасних будинків, на відміну від брусу, не потрібно вичікувати рік на усадку: каркас та стіни виставляються відразу. Якісна теплоізоляція покрівлі і теплий монтаж віконно-дверних конструкцій енергоефективного житлового будинку під ключ від компанії КБК дозволяє знизити тепловтрати приміщень додатково на 25%.

Ціна енергозберігаючого будинку

У порівнянні з витратами на зведення будівель з теплої кераміки або газобетону каркасне домобудівництво досить економне. Ціна домокомплекту з установкою під ключ ідентична з вартістю квартири на околиці українського обласного центру. Комфорт та економічність житла оцінили по достоїнству десятки наших клієнтів по всій Україні.

Хочете побудувати або купити енергозберігаючий будинок? Напишіть нам і наші фахівці підберуть оптимальний варіант і прорахують базову вартість домокомплекту.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити