Надійний будинок від Карпати Буд Каркас

На сьогодні існує кілька варіантів будівництва будинків. Їх стіни можна звести з бетонних або керамічних блоків, цегли, а також, використовуючи дерев’яні бруси та утеплювач.

Замислюючись про будівництво будинку, люди починають цікавитися питанням, які будинки найбільш надійні. Багато хто помилково вважає, що каркасний будинок ненадійний і його може здути невеликим поривом вітру. Проте, в реальності, це зовсім не так.

Каркасна технологія будівництва дозволяє отримати придатний для житла міцний будинок, в чому можна переконатися, переглянувши відео і таблицю. Це одна із головних переваг, поряд з вартістю і термінами, каркасного будівництва. Головне – звернутися в надійну компанію з багаторічним досвідом, працівниками якої будуть дотримані всі етапи зведення споруди.

Сейсмостійкість будинків в залежності від використаного матеріалу:

Характеристики

Каркасний будинок Цегла Піноблок, газоблок Зруб
Cейсмостійкість + х х

+

Чому замовники вибирають надійний каркасний будинок

Аналізуючи інформацію, який будинок найбільш надійний, необхідно враховувати не тільки матеріал, але і технологію його зведення. Якщо Вам необхідний по-справжньому міцний та надійний будинок – не бійтеся звернутися до каркасної технології будівництва. Сьогодні такі будови можна побачити в Америці і Японії, а також більшості європейських країн, так як вони відрізняються не тільки стильним зовнішнім виглядом. До інших переваг каркасних будинків можна віднести:

  • Швидкість зведення. Щоб побудувати надійний будинок, достатньо лише кількох місяців (3-6), залежить від площі і складності проекту).
  • Висока енергоефективність. Щоб взимку обігріти всі кімнати, досить встановити одну піч-камін із високим рівнем ККД.
  • Безпека. Не дивлячись на те, що при будівництві канадських будівель використовується натуральне дерево, всі сегменти конструкції повністю безпечні в плані пожеж і руйнування грибком, пліснявою, та бактеріями, оскільки дерев’яний брус попередньо обробляється спеціальними захисними засобами.
  • Невисока вартість. По-справжньому міцний будинок не може коштувати дешево, тому не варто очікувати занадто низьких цін. Але, в порівнянні з будівлями із цегли та блоків, каркасний будинок обійдеться замовнику на порядок дешевше.

Фотографії проектів будинків від Карпати Буд Каркас

Де купити надійний недорогий будинок

Купити надійне житло, яке ще й обійдеться відносно недорого, – сьогодні не міф, а реальність. Ще з початку XX століття каркасно-щитові будівлі стали завойовувати популярність по всьому світу, оскільки час експлуатації показував, що їх вигідно не тільки будувати, але і жити в них навіть перебуваючи в сейсмонебезпечних районах. Про це говорить і безліч відгуків про надійність таких будинків. Ці відгуки ви можете з легкістю знайти на просторах інтернету.

Крім того, на нашому сайті Ви можете ознайомитися більш детально із каркасною технологією зведення будинків нашою компанією Карпати Буд Каркас, знайдете матеріали та фото вже готових конструкцій, а також можете почитати та подивитися відгуки наших клієнтів.

Замовити сейсмостійке житло можна тут же на сайті, або зателефонувавши за вказаними номерами телефонів. Проект можна вибрати вже готовий, запропонувати свій або замовити розробку архітекторам із урахуванням Ваших побажань, наявності вже готових комунікацій та особливостей клімату в регіоні. Ми не тільки побудуємо будинок під ключ Вашої мрії, але і допоможемо ввести його в експлуатацію.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити