Стропильні ферми MiTek – гарантія надійного даху для будівель будь-якої площі


Будівля буде повністю готова тільки після установки даху: надійного, міцного і при цьому максимально легкого, щоб не створювати додаткового навантаження на будинок, побудований за канадською технологією. Компанія Карпати Буд Каркас спільно з лідером інноваційних стропильних конструкцій фірмою MiTek Inc. пропонує оптимальне рішення для вашого даху. У комплект каркасного будинку від нашої компанії включені сучасні покрівельні методики.

Стропильна ферма за технологією mitek

Основою покрівлі для котеджу є кроквяні ферми, які монтуються з дерев’яних брусів над останнім поверхом житлової або промислової будови. Крокви стають основою для покрівлі та одночасно після проведення технологічних робіт по тепло-гідро-і пароізоляції на них кріплять стелю.

Суть технології mitek

  • Точний комп’ютерний розрахунок кроку ферм, геометрії кожної деталі, ідеального розміру дерев’яних частин і сполучних пластин. В результаті програма видає готовий комплект для будинку: креслення конструкції і точні параметри для виробництва.
  • Розрахунок порядку виготовлення та з’єднання всіх конструктивних деталей є основою для заводського виробництва каркасного комплекту. Кожен раз комп’ютер вираховує розміри заново – для кожного будинку свої.
  • Ширина брусів від 9 до 22 см при товщині 4-5см. Скріплюються основи ферм патентованими металозубчатими пластинами. Ці пластини невеликі за площею, виготовлені з оцинкованої (шар 275г / м²) міцної сталі з втиснутими шипами, з потрійним контролем якості і мають європейські сертифікати безпеки.
  • Металозубчасті пластини Майтек безпосередньо на виробництві потужний прес не вкручує, а вдавлює в дерев’яні конструкції ферм з двох сторін, створюючи надійний нерозривний вузол. По суті, дах збирається на виробництві без єдиного цвяху.
  • Високотехнологічне виробництво сегментів в заводських умовах, з допустимою похибкою не більше 2 мм. Процес повністю автоматизований, потрібно всього 2 фахівця-контролера, інше робить конвеєр.
  • Виготовлення комплекту в заводських умовах дозволяє проводити швидку зборку комплекту купленого каркасного будинку і даху безпосередньо на будівельному майданчику.

Переваги ферм Майтек

При застосуванні даної технології використовується на 70% менше деревини, ніж при звичайних покрівельних роботах. Загальна вага конструкції полегшується без втрати стійкості до навантажень снігу, вітру, завантаженості горища різними предметами домашнього вжитку. Дах набуває високого рівня сейсмостійкості.

Швидкість монтажу конструкцій на місці – приблизно в 3-4 рази більша в порівнянні з традиційними методиками.

Бездоганна якість деревини, відбір якої здійснюють наші фахівці безпосередньо на карпатських заготівельних підприємствах.

Ідеальне конструкторське рішення, розроблене індивідуально для вашого будинку, дозволить забути про ремонт даху на десятиліття.

Від 20 до -40% складає загальна економія будівельних кровельно-стропильних робіт за рахунок зменшення сировини, автоматизованих процесів виготовлення деталей і швидкості монтажу.

Великопролітні стропильні конструкції

Технологія дозволяє застосовувати ферми mitek на безопорних прольотах від 9 до 30 м., а це більше, ніж в 2 рази за традиційні методики. Такі стропильні конструкції ідеальні для нестандартних дахів, промислових і торгових будівель великої площі, складів, офісів, ресторанів і готелів.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити