Канадський каркасний будинок у смт. Миропіль

Канадські каркасні будинки – можливість для багатьох сімей змінити міську метушню на затишок і спокій заміського будинку. Дана технологія дозволяє зводити не тільки будівлі для проживання, а й споруди комерційного призначення. Відгуки про каркасні будинки можна знайти в мережі інтернет, зокрема на сайті компанії “Карпати Буд Каркас”.

Канадська технологія будівництва каркасних будинків – переваги

Що є причиною популярності канадських будинків у всьому світі?

  • Високоміцний каркас, виконаний з дерева, здатний витримати істотні навантаження. Дана технологія дозволяє зводити будівлі в декілька поверхів і витримувати сильні урагани.
  • Канадський каркасний будинок дуже теплий. При аналогічних характеристиках енергозбереження стіни з цегли повинні бути товщі в 15 разів стіни каркасного будинку. Такі будинки добре зводити в місцевостях з низькими температурами.
  • Невелика теплоємність стін дозволяє домівкам швидко прогріватися. Дана характеристика особливо важлива для дачних будинків, проживання в яких є непостійним. Для опалення будинків з товстими кам’яними або дерев’яними стінами необхідно набагато більше часу і сил. Навіть у великі морози, температура в канадських будинках знижується незначно.
  • Гарна шумоізоляція – ще одна з позитивних сторін каркасних будівель. Гучна музика, що доноситься з сусіднього двору, усередині приміщення буде ледь відчутною.
  • Невелика вага каркасно щитових будинків, в порівнянні з будівлями з цегли і бетону, дозволяє економити при спорудженні фундаменту. У більшості випадків достатньо стрічкового фундаменту. Такі будинки – хороший варіант для ділянок зі складним грунтом.
  • Відносно невисока вартість матеріалу і монтажно-будівельних робіт дозволяє зменшити витрати на будівництво.

Канадські каркасні будинки під ключ – вартість

Ціна будівництва каркасних будинків складається з різних факторів:

  • Складання кошторисно-проектної документації.
  • Проведення підготовчих робіт.
  • Загальна площа проекту.
  • Архітектурна складність споруди.
  • Особливості інженерної системи.
  • Вибір покрівельного матеріалу, фінішного оздоблення фасаду, віконно-дверної системи.

Приблизну вартість технології в кожному конкретному випадку можна розрахувати, знаючи параметри майбутньої споруди і вибравши одну із запропонованих в розділі «Ціни» на сайті КБК комплектацій. Точні цифри можна отримати лише після врахування всіх нюансів будівництва і складання проектно-кошторисної документації.

Де замовити будівництво канадських каркасних будинків

Чи можна побудувати канадський будинок своїми руками? При певних знаннях і навичках це можливо. Але, навіть знаючи, як побудувати дерев’яну споруду, лише одиниці наважуються на подібне. Будь-яка житлова споруда передбачає тривалу експлуатацію. Щоб будинок вийшов надійним, необхідно врахувати всі нюанси будівництва. В іншому випадку будинок незабаром може зажадати капітального ремонту. Щоб подібного не сталося, зведення житла краще довірити досвідченим будівельникам, таким як фахівці компанії “Карпати Буд Каркас”.

Організація будує будинки під ключ різного призначення. У Києві, Дніпрі, Івано-Франківську, Тернополі, Запоріжжі, Харкові, Вінниці можна побачити житлові, торгові, виробничі споруди від КБК. Типові проекти, а також фото і відео готових робіт можна знайти на сайті компанії.

Каркасні будинки за канадською технологією від КБК

Причини, за якими замовники звертаються в компанію КБК, різні. Одні хочуть переїхати з квартири в галасливому місті в тихий затишний приватний будинок з двориком. У інших вже є власний будинок, але постійна сирість і цвіль роблять перебування в ньому неприємним. Саме так і сталося у замовників, які проживають в смт. Миропіль Романівського району Житомирської області. За словами власниці, розташований на ділянці блочний будинок навіть після ремонту залишався сирим, з грибком і цвіллю на поверхнях стін, стелі та підлоги.

Після огляду приміщення, ми прийшли до висновку, що переробляти або добудовувати такий будинок не має сенсу. Тому, після спілкування з замовницею, було вирішено на даній ділянці побудувати ще один будинок. Щоб уникнути попередніх проблем з цвіллю і вогкістю, була обрана канадська технологія будівництва.

В якості основи для зведення будинку був узятий проект «Фокс», але, в зв’язку з особливостями ділянки, ми внесли в нього суттєві корективи. Так, наприклад, часто використовуваний для фасадного облицювання традиційний дерев’яний фальшбрус був змінений пластиковим сайдингом. Деякі зміни були зроблені і щодо вікон. Таким чином, ми не тільки зменшили вартість будівництва, але і зберегли естетичні та функціональні показники споруди.

У будинку планувалося постійне проживання сім’ї з трьох осіб і важливим моментом для замовників були терміни будівництва і вартість. Всі умови, висунуті клієнтами, були виконані і сім’я отримала можливість проживати в теплому, сухому і енергоефективному будинку.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити