Вартість будівництва будинку

Ціна споруди приватного житла – питання, яке хвилює людей, що мріють про власний будинок. Вона залежить від різних чинників, тому, щоб отримати точну відповідь, необхідно визначитися з усіма критеріями, які будуть враховані при прорахунку вартості зведення будинку під ключ або зведення в іншій комплектації.

Скільки коштує будинок під ключ

Вартість будівництва будинку за м2 залежить від комплектації. При цьому варто враховувати, що ціна будівництва житлових будинків з різних матеріалів буде істотно відрізнятися.

Найбільш комфортною для більшості забудовників є ціна споруди каркасного будинку. Дана технологія популярна в багатьох країнах світу і набирає обертів в Україні, так як крім відносно недорогої вартості зведення житла, вона здешевлює подальшу експлуатацію вже готової споруди.

Вартість зведення нерухомості з цегли обійдеться дорожче, ніж такої же площі, але з використанням канадської технології. Для цегляної будівлі необхідний більш потужний фундамент, який здатний витримати вагу цегли. Також, на відміну від каркасного будинку, цегляний вимагає додаткового утеплення, що впливає на вартість метра будівництва будинку і, відповідно, кінцеву вартість матеріалу і робіт.

Будівництво будинків з піноблоків коштує дешевше аналогів з цегли, але, сам матеріал відрізняється недостатньою міцністю і не витримує великого навантаження. Тому, порівнюючи будинок з піноблоків з каркасними, перевага залишається на боці останніх. Скільки коштують будинки з брусу? У розрахунку на 1 м2 ціна такої будови буде приблизно на 30% нижче, ніж споруд з клеєного брусу і на 25% відсотків перевищуватиме номінальну вартість каркасного будинку.

Настільки вірний розрахунок вартості будівництва будинку на калькуляторі

У скільки приблизно обійдеться зведення житла, розрахувати можна, використовуючи калькулятор вартості будівництва будинку. При цьому цифра буде орієнтовною, так як будь-який проект вимагає індивідуального підходу. У калькуляторі неможливо врахувати особливості місцевості, такі як:

  • під’їзні шляхи;
  • характеристики грунту;
  • віддаленість комунікацій;
  • особливості проекту;
  • терміни робіт;
  • сезонність.

Точний розрахунок вартості будівництва житла можна дізнатися у співробітників будівельної компанії після ознайомлення із земельною ділянкою, побажаннями замовника і складання проекту.

Щоб відповісти, скільки коштують роботи по будівництву житла, наші фахівці врахують всі необхідні моменти: проект, будівельні матеріали, комунікації, фундамент, дах, необхідність оздоблювальних та інших робіт, складуть проектно-кошторисну документацію і лише після цього озвучать замовнику кінцеву вартість майбутнього будівництва.

Особливості будівництва будинку за проектом «Гора»

У 2015 році до нас звернувся замовник з приводу будівництво будинку недалеко від Львова. Для реалізації був обраний проект «Гора», але для кращої адаптації під земельну ділянку було прийнято рішення його повернути дзеркально. Замовником була обрана досить традиційна комплектація будівництва, а саме «під ключ». Наша робота розпочалася з адаптації проекту до ділянки і закінчилася внутрішніми роботами і монтажем комунікацій.

2015 рік нам запам’ятався дуже значними стрибками курсу національної валюти. На момент підписання договору курс гривні до долара США був 24 грн, в пікові моменти він досягав 35 грн / дол, а при завершенні будівництва був близько 26 грн / дол. Але, завдяки правильному плануванню закупівлі матеріалу і прозорому ціноутворенні, початкова оголошена вартість для замовника абсолютно не змінилася.

Будинок побудований за проектом «Гора» і є другою реалізацією даного проекту. Цей проект відрізняється компактністю (площа всього 136 м2) і функціональною практичністю: 4 житлові кімнати, простора кухня-вітальня, технічне приміщення, велика гардеробна … Все це позитивно впливає на популярність проекту «Гора» і будівництво по ньому буде тривати і в наступні сезони.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити