Каркасне будівництво будинків

Каркасний будинок, за будівництво якого ми взялися на цей раз, розташувався в мальовничому куточку Київської області: виглянувши у вікно або вийшовши на терасу, можна побачити озеро, яке розкинулося зовсім поруч.

Канадське будівництво будинків має ряд переваг перед класичним. Про це говорять темпи збільшення ринку і кількість нових замовлень. Ми встигли побудувати кілька десятків успішних проектів каркасного будівництва будинків. Даний проект являє собою план компактного будинку з мансардою та невеликою терасою, загальна площа якого дорівнює 108 м². Виконаний за проектом «Вільшан», будинок став втіленням мрії замовника, який бажає бачити своє житло не тільки добротним, але зовні привабливим.

Каркасне будівництво будинків готовий проект фото
завершене каркасне будівництво будинків

Будівництво каркасного будинку під ключ

Каркасне будівництво будинків «під ключ» має на увазі здійснення компанією всіх етапів будівельних робіт, починаючи від затвердження проекту і закінчуючи зовнішнім і внутрішнім оздобленням стін. Зокрема, реалізація проекту «Вільшан» включала в себе наступні напрямки:

 • створення фундаменту;
 • спорудження каркаса;
 • зведення стін;
 • оформлення дерев’яного фасаду;
 • будівництво даху;
 • оздоблення внутрішньої частини стін дерев’яною вагонкою;
 • проведення інженерних комунікацій;
 • установка дверей і вікон.
 • стіни всередині кімнат були обшиті вагонкою, яка зробила їх затишними і обжитими;
 • фахівцями було підведено електрику та інші комунікації, необхідні для комфортного життя..
Каркасне будівництво будинків фундамент
Каркасне будівництво будинків фото фундаменту

Фундамент каркасного будинку

В даному випадку перевага була віддана комбінованому варіанту: стовпчастий фундамент з малозаглибленим ростверком був доповнений монолітною стяжкою.

Каркас і стіни каркасних будинків

Матеріалом для створення каркаса і стін виступає натуральна деревина, що пройшла антисептичну обробку. Подібні запобіжні заходи дозволяють виключити утворення грибка і підвищити протипожежні властивості матеріалу. Маючи прямих постачальників матеріалів, ми пропонуємо хороші ціни, тому здійснюємо каркасне будівництво недорогих будинків.

Будівництво каркасного будинку під ключ
Будівництво каркасного будинку під ключ всередині фото інтер'єр

Дах канадського будинку

Каркасна технологія будівництва будинків включає в себе установку сучасного і надійного даху. В якості покрівельного матеріалу виступила бітумна черепиця – один із найбільш популярних різновидів покриття для даху. Серед маси незаперечних переваг бітуму одна якість робить його унікальним в порівнянні з іншими видами покрівлі: м’якість. Завдяки цій особливості, м’яка черепиця поглинає шум дощу і граду, служачи своєрідним шумоізолятором, не уступаючи при цьому твердим матеріалами в плані зносостійкості і довговічності.

Будівництво каркасного будинку під ключ установка даху фото
Будівництво каркасного будинку під ключ дах фото

Внутрішні роботи канадських домівок

Будівництво каркасного будинку під ключ можна вважати завершеним тільки тоді, коли приміщення стає повністю придатним для життя. Тому заключним етапом робіт над даним проектом стало його внутрішнє облаштування.

Вартість каркасного будівництва багато в чому залежить від ступеня готовності проекту. Пакет «під ключ» передбачає всі види робіт, включаючи внутрішнє оздоблення, засоби комунікації, інше. Більш точну ціну каркасного будівництва допоможуть розрахувати наші фахівці, враховуючи всі особливості замовлення.

Будівництво каркасного будинку під ключ внутрішні роботи інтер'єр
Будівництво каркасного будинку під ключ утеплювання фото

Канадський каркасний будинок – швидко і надійно

Каркасне будівництво будинку було завершено в обговорені терміни і щасливі мешканці отримали ключі від нових апартаментів. Слід зазначити, що проект «Вільшан» користується надзвичайною популярністю серед інших проектів і нашу команду вже чекає нове замовлення на зведення такого ж будинку в іншому селі Київської області – на цей раз в Козині.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити