Як купити церкву

В останні роки в Україні значно збільшилося кількість храмів. Замовники звертаються в будівельні компанії із запитом «куплю церкву, храм». Для віруючих людей дуже зручно мати церкви в своєму селі чи міському районі недалеко від будинку, щоб була можливість відвідувати її не тільки у свята, а й у зручний час.

На питання «чи можна купити церкву» і «у скільки обійдеться покупка церкви» відповідь можна отримати лише, поспілкувавшись з представниками будівельної компанії. Не всі займаються подібними будівлями, так як церкви і храми є об’єктами культурної та релігійної спадщини, їх будівництво значно відрізняється від зведення звичайного житлового будинку. Тут необхідно знати релігійні традиції і правила побудови подібних будівель, дотримуватися їх в процесі роботи.

Де купити церкву в Україні

Займаючись каркасним будівництвом, в тому числі і сакральних споруд, ми допоможемо Вам купити храм в Україні. Нами вже реалізовані безліч проектів різної складності, фото яких можна подивитися на сайті. Також тут і на каналі Ютуб можна подивитись відгуки про будівництво людей, що вже стали нашими клієнтами.

Купити церкву недорого

Як купити храм? Для цього достатньо залишити на сайті свій запит або зателефонувати за вказаними телефонами. Для відповіді на питання про кінцеву вартість споруди, нам необхідно знати:

  • де буде проходити будівництво;
  • бажаний розмір споруди;
  • складність проекту;
  • які будуть використані матеріали;
  • робота буде здійснюватися під ключ або спільними зусиллями.

Купити дерев’яні церкви в компанії “Карпати Буд Каркас” вигідно, так як:

Також наші будівлі характеризуються тривалим терміном експлуатації, не менше 100 років, практично не потребуючи капітального ремонту. До моменту використання, дерево обробляється спеціальними антисептиками, які не дають гнилі, грибкам, цвілі і бактерій впливати на структуру матеріалу. До того ж, атмосфера в такому будинку залишається комфортною, незалежно від пори року. Влітку тут завжди буде прохолодно, а взимку – тепло не буде виходити за межі приміщення.

Церква в м. Мала Виска – 95 м2

Щорічно по всій території України наша компанія за каркасною технологією зводить як житлові будівлі, так й інші будови, в тому числі культові: храми і церкви. Цього разу до нас звернулася громада з м. Мала Виска Кіровоградської області із побажанням побудовати невелику церкву.

Зустрівшись з представниками замовника, наші архітектори зайнялися реалізацією даного проекту на папері для подальшого його узгодження. В результаті був затверджений варіант побудови, загальна площа якої становить 90 метрів квадратних. Повний термін будівництва зайняв 4 місяці і 2 тижні.

Для подібних будівель зазвичай ми вибираємо комбінований фундамент, який повністю зміцнюється арматурою. Даний випадок не став винятком. Для облаштування каркасу був задіяний брус із  січенням 40×150 мм для зовнішніх стін і 45×100 мм – для внутрішніх. По його завершенні ми взялися за фасадні роботи, а також за покрівлю даху.

Для облаштування фасаду був використаний дерев’яний фальшбрус. В якості покриття для даху замовником була обрана металочерепиця. Внутрішні стіни каркасної церкви було вирішено обшити дерев’яною вагонкою.

Велика кількість вікон в церкві на різних ярусах робить її дуже світлою і затишною. Частина з них мають хрестоподібну форму. В цілому будівля вийшла досить естетична і комфортна для проведення в ній богослужінь.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити