Відгуки про каркасний будинок

Вибираючи, де буде проживати сім’я, в квартирі або приватному будинку, багато хто довго зважують кожен з варіантів. Кожен з них має плюси і мінуси, але, велика частина людей приходить до думки, що проживання в приватному будинку більш виграшно, особливо якщо він побудований за канадською технологією.

Що пишуть у відгуках про приватний будинок

Перш, ніж зважитися на будівництво власного житла, багато людей хочуть почути думку зі сторони, який будинок краще. У більшості з них можна прочитати, що, побудувавши власне житло, сім’я отримає масу переваг. І це так, адже будинки, здебільшого, будуються на околицях міст або в селах, де повітря набагато чистіше.

Будь-який реальний відгук про будинок розповість, що власне житло – це:

 • Можливість індивідуального планування в залежності від потреб і побажань.
 • Наявність додаткової ділянки, яку можна використовувати під клумби, сад, город або місце для відпочинку.
 • Відсутність за стіною сусідів.
 • Можливість завести домашніх тваринок.

Особливо приватні будинки зручні для людей, де є маленькі діти, яким належить частіше бувати на свіжому повітрі і люди похилого віку, яким важко кожен день підніматися по сходинках в квартиру.

Відгуки про каркасний будинок

Про канадські каркасні будинки відгуки в інтернеті можна знайти різні, але вони не завжди написані людьми, які стикалися з подібними будівлями. Відгуки мешканців, які обрали канадську технологію для зведення власного будинку, говорять про те, що каркасні будинки:

 • економніші, ніж аналогічні споруди з інших будівельних матеріалів;
 • енергоефективні, так як завжди утримують комфортну для людини температуру, взимку не вимагають надмірного опалення;
 • відрізняються швидкістю зведення, і, в залежності від складності проекту, в них можна заселитися вже через кілька місяців з моменту початку робіт;
 • виглядають естетично, незалежно від обраної внутрішньої і зовнішньої обробки.

Найбільш достовірну інформацію про канадських будинках можна отримати на сайтах компаній, які займаються їх будівництвом, в тому числі, і на нашому. Тут же можна подивитися і правдиві відео відгуки власників про каркасні будинки, з якими нам вже довелося співпрацювати.

Будівництво в м Боярка та відкликання власника будинку

Одним з наших замовлень було будівництво будинку будинку в Київській області в селі Бобриця недалеко від Боярки. Проект, згідно з яким велося будівництво, отримав назву «Наталі». Одноповерховий будинок включив в себе 4 житлові кімнати та санвузол. Велика вітальня з виходом на терасу стала родзинкою проекту. На земельній ділянці вже перебувала частина облаштованого фундаменту, який ми розширили і поверх зв’язали все бетонною платформою. До цього всередині фундаменту була проведена розводка необхідних комунікацій: світла, води, каналізації.

Каркас будинку зроблений із дерев’яного бруса і обшитий ОСБ плитою товщиною 12 мм. Після накриття будівлі стіни були утеплені мінеральною ватою товщиною 200 мм, і фасад обшитий дерев’яним фальшбрусом з пропиткою в колір, обраний замовником. Все внутрішнє оздоблення виконане з гіпсокартону. Це пов’язано з тим, що замовники захотіли бачити інтер’єр традиційним.

Опалення будинку – газове. Підігрів підлоги облаштований майже у всіх кімнатах, крім спалень, де встановлені радіатори. Вікна в будинку встановлені металопластикові з 2-х камерними склопакетами і декоративними шторами. Будівництво каркасного будинку було розраховане на 4 місяці. Ми вклалися в запланований термін, виконавши всі зазначені в договорі роботи, як зі зведення коробки, так і по зовнішньому і внутрішньому оздобленню. Замовники отримали все необхідне для комфортного проживання в будинку. Цікаво почути про даний каркасний будинок відгуки реальних власників? Дивіться відгуки реальних власників у відповід розділі нашого сайту або на нашому каналі в Ютуб.
pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити