Будуємо каркасні будинки в Києві

Одноповерховий будинок загальною площею до 100 кв. м  для постійного проживання. Саме таке було побажання клієнтів і ми втілили його в життя взявшись за будівництво по проекту “Бузова“.

Це повноціннй будинок з трьома спальнями, санвузлом,  ванною та окремим гостьовим туалетом. Прикрасою цього дому являється функціональна  велика тераса, яку в літню пору можна використовувати як їдальню.

Після ландшафних робіт, будівельники фірми “КарпатиБудКаркас” почали зведення фундаменту. Там він є комбінованим, тобто стовпчастим  з малозаглибленим ростверком і  армованою стяжкою, та утепленим 50 мм пінопластом в чорновій, та 40 мм екструдованим пінопластом в чистовій стяжці, що тягне за собою зниження тепловтрат через підлогу.

Каркас традиційно було змонтовано з дерев’яного бруса хвойних порід .  Наступним кроком було обшиття  зовнішньої сторони несучих стін нашого будинку OSB плитою 12мм. Утеплення стін каркасних будинків може здійснюватись тільки після покриття даху та встановлення вікон, щоб унеможливити попадання вологи вологи в утеплювач. Ця умова робить такі будинки якісними та довговічними.

Після монтажу стропильної частини та устилання паробар’єрної плівки відбулось накриття  покрівельним матеріалом в даному випадку  металочерепицею. На даний момент це є одними з найпоширеніших матеріалів для покрівлі,  завдяки тому що при не високій ціні є якісним матеріалом та має хороший естетичний зовнішній вигляд.

Фасадним оздобленням збуло замовлено штукатурку  “короїд”, тому обов’язковою умовою є вентильованість фасаду. В нашому випадку OSB плита кріпиться до каркасу через деревяну рейку 20х40 мм.. Таким чином 2-х сантиметровий повітряний простір, який дає можливість вентилюватись нашому каркасу з утеплювачем. Доповненням до фасаду стали деревяні декоративні накладки які чудово гармоніюють з терасою.

Каркасне будівництво як і будь-яке інше ділиться на етапи. Закінчивши етап роботи над каркасом та покрівлею будівництво було призупинено. В даному випадку після основних будівельних робіт минуло пів року, після чого замовники  продовжили співпрацю з  нами замовивши оздоблення фасаду.   На черзі внутрішне оздоблення з прокладкою комунікацій, до яких ми ще повернемось.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити