Як побудувати будинок з терасою

Тераса в приватному будинку – не просто збільшення корисної площі будівлі, але і комфорт та зручність його мешканців. Приємно, зібравшись ввечері всією сім’єю, повечеряти на свіжому повітрі, поспілкуватися, послухати спів птахів. На сьогодні проекти будинків з терасою досить затребувані серед жителів, тому архітектори компанії “Карпати Буд Каркас” все більше і більше проектують канадські будинки з терасами. Це не тільки робить зовнішній вигляд будівлі багатшою, а й істотно підвищує рівень комфорту сім’ї.

Будівництво терас біля будинку

Одноповерховий будинок з терасою, а також більш просторий двоповерховий можна отримати, звернувшись в нашу компанію. Також у нас можна замовити будинок з мансардою, які на сьогодні досить популярні. Використання сучасних технологій дозволяє створювати будинки із брусу з терасою не просто літнього або зимового типу, але і з розсувними або знімними вікнами в підлогу. Таку прибудову можна використовувати в будь-який час року. Взимку засклені приміщення можна опалювати, а влітку, розставивши вікна, отримати провітрювані навіси.

Тераса прибудована до будинку може мати різне призначення:

  • шашличний майданчик або для приготування барбекю;
  • сцена для організації сімейних спектаклів і концертів;
  • територія для відпочинку біля басейну;
  • майданчик для проведення свят.

На терасу ціна залежить від різних чинників, таких як грунт і складність фундаменту, обрані будівельні матеріали. Залежно від призначення матеріалів, слід звернути увагу на зношуваність, морозостійкість, антиковзання. Будівельна компанія “Карпати Буд Каркас” облаштовує тераси не тільки біля житлових будинків, а й поруч з готельними комплексами, саунами, підприємствами громадського харчування. Кінцева вартість робіт повідомляється замовнику після вивчення його потреб, аналізу грунту і проведення розрахунків.

Каркасний будинок біля басейну в м. Бершадь

Займаючись каркасним будівництвом, ми зводимо будівлі різної складності і різного призначення. Це можуть бути як житлові приміщення, так і для відпочинку. Так, в нашу компанію звернувся замовник з проханням побудувати будиночок у Вінницькій області в місті Бершадь. У будівлі планувалося об’єднати будиночок і літню терасу для відпочинку, сауну і зону барбекю.

Оскільки фундамент був підготовлений замовниками самостійно, нашим архітекторам довелося розробити індивідуальний проект канадського будинку для даного об’єкта. Невелику складність під час робіт викликало те, що будівництво будинку проводилося на повністю обжитому дворі. Постійне проживання людей на території вимагало виконання робіт максимально швидко і з мінімальним дискомфортом для замовників. При цьому практично обійшлося без складнощів зі складування матеріалу.

Канадський будиночок для відпочинку є першим етапом робіт за даною адресою. Наступним має стати будівництво басейну, який буде розташований біля цього будиночка. На етапі зведення будівлі, нами були проведені наступні види робіт:

  • монтаж каркасу;
  • перекриття даху;
  • монтаж вікон.

Додатково ми зробили чистовий фасад (штукатурку), повну розводку електрики, змонтували на стінах усередині приміщення гіпсокартон. Також будинок повністю був утеплений будівельниками мінеральною ватою товщиною 200 мм (в перенакладку 150 мм + 50 мм для усунення так званих містків холоду), що робить каркасні будинки комфортними в жарку пору і досить теплими в зимовий період.

Як результат – вийшов досить затишний каркасний будиночок для відпочинку, в якому приємно буде проводити час сім’єю або спілкуватися з друзями за чашкою чаю, чи, поїдаючи страви, приготовані на барбекю, сидячи за столом, розташованим на просторій терасі до дому.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити