Сучасні каркасні будинки

У кожного замовника свій смак. Одні віддають перевагу традиційній класиці, яка ніколи не виходить з моди, інші – модерну, бароко, шале. Треті – розглядають проекти в сучасному стилі, простої і лаконічної конструкції, в яких відсутній надлишок декоративних елементів.

Сучасні каркасні будинки відрізняються не тільки естетичною привабливістю. Вони також функціональні та енергоефективні. Застосування сучасних технологій дозволяє економити на опаленні, а установка панорамних вікон – на освітленні, що особливо актуально в умовах подорожчання комунальних послуг.

Будівництво сучасних каркасних будинків – архітектурні стилі

У проектах сучасних будинків простежуються повна відсутність будь-яких канонів і експериментів в застосуванні будівельних матеріалів. До найбільш популярних на сьогодні стилів будівель можна віднести:

 • Функціоналізм. Характерні чисті геометричні форми, наявність великих засклених конструкцій. У фасадному оздобленні немає надмірностей, спостерігається застосування великих площин, виконаних з одного матеріалу. Покрівля може мати різноманітні форми, але, найбільш поширений варіант – плоский дах.
 • Мінімалізм. Простежуються простота виконання. Тут дотримуються основні правила композиції, приділяється велика увага деталям, використовується єдина колірна гамма в оформленні, спостерігається прагнення досягти максимальної функціональності. При облаштуванні будинків в стилі мінімалізм використовуються натуральні матеріали, приділяється увага світловому оформленню.
 • Хай-тек. До головних відмінних рис можна віднести наявність великих просторів, які додатково розширюються завдяки панорамному склінню; застосування надійних і естетичних будівельних матеріалів; єдність і простоту зовнішньої форми будови.

Проекти сучасних каркасних будинків від КБК

Займаючись зведенням дерев’яних будинків, компанія “Карпати Буд Каркас” пропонує своїм клієнтам і створення проектів в будь-якому з цікавих стилів. Типові варіанти можна подивитися у відповідному розділі сайту. Тут можна знайти одноповерхові і двоповерхові будівлі, з мансардним поверхом або другим світлом, гаражем або господарськими кімнатами, просторою мансардою. Готовим та індивідуальним проектам будівель від КБК характерні:

 • цікавий дизайн;
 • точні лінії;
 • продумані рішення;
 • хороші показники довговічності і міцності;
 • надійна волого- і теплоізоляція;
 • вибір сучасних матеріалів і інженерних систем.

Фото і відео будівель, які вже здані будівельниками в експлуатацію, можна подивитися на сайті КБК або на каналі в YouTube.

Вартість сучасних каркасних будинків під ключ

Всупереч існуючій думці, будівництво своїми руками не є найбільш вигідним варіантом. Без певних знань та навичок неможливо звести надійний будинок незалежно від архітектурного стилю і використовуваного матеріалу. В іншому випадку найближчим часом може знадобитися ремонт, що тягне додаткові витрати. Кращий варіант обзавестися власним житлом – купити каркасно-щитовий будинок у компанії, яка займається зведенням подібних споруд. Вартість таких будинків залежить від:

 • загальної площі;
 • складності проекту;
 • віддаленості комунікацій;
 • вибору матеріалів для оздоблення;
 • особливостей ландшафту і грунту.

Комплектація також впливає на кінцеву вартість. Вибрати відповідний варіант і подивитися ціну за 1 м2 можна в розділі «Ціни» на сайті компанії.

Каркасні будинки в сучасному стилі від КБК

У компанію “Карпати Буд Каркас” звернувся клієнт, який сам є архітектором. Ним був спроектований майбутній власний будинок в сучасному стилі хай-тек. Будівля складається із 17 приміщень, серед яких 3 спальні, три санвузли, вітальня, хол, а також інші технічні та допоміжні приміщення.

До звернення в нашу компанію, замовником на будівельному майданчику вже був залитий фундамент, тому роботи наших працівників почалися відразу із зведення несучого каркасу. Через два тижні з моменту початку будівельних робіт, вже був повністю встановлений каркас будівлі, міжповерхове перекриття і кроквяна частина даху. Далі будівельники взялися за роботи над устилом покрівельного матеріалу. В даному випадку для покриття даху був узятий єврорубероїд – сучасний рулонний гідроізоляційний та покрівельний матеріал, до особливостей якого можна віднести:

 • водонепроникність;
 • гнучкість;
 • стійкість до УФ випромінювання;
 • стійкість до механічних пошкоджень.

Особливістю будинків, споруджених в стилі хай-тек є плоскі дахи, тому, з урахуванням вертикальних навантажень, для їх реалізації було прийнято рішення про виготовлення ферм по технології Mi-tek. Для оздоблення фасаду будинку використані дерев’яний фальшбрус і клінкерна плитка. Дерев’яна частина фасаду – це вертикальна побивка фальшбрусу, просоченого спеціальною рідиною в колір. Сучасний будинок має родзинку – велике вікно з теплого алюмінію, отвір якого виконаний у формі порталу.

Результатом спільної роботи компанії КБК і замовника став затишний красивий будинок, комфортний для проживання всіх членів сім’ї.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити