Церква за каркасною технологією

Сакральні споруди більш складні у своїй архітектурі, а отже, це ускладнює процес будівництва. З використанням традиційних матеріалів і методів, тривалість будівництва збільшується до декількох років і обходиться замовникові дорожче. При цьому, на сьогодні існує канадська технологія будівництва, що має переваги перед використанням монолітних плит, цегли або блоків.

На церкву з дерева досить до 6 місяців, щоб вивчити територію, призначену для майбутньої споруди, скласти і погодити з замовником проект, здійснити закупівлю матеріалу, звести і здати в експлуатацію готовий об’єкт. Також саме будівництво сакральної споруди обходиться дешевше. Фото готових каркасних церков можна подивитися на нашому сайті. Тут же можна знайти відгуки про будівництво.

Чому вигідно купити церкву з дерева

Крім невеликих тимчасових витрат на виконання робіт і більш низьких витрат на матеріали, каркасна церква має інші переваги. Вона виходить досить енергоефективною завдяки прошаркам, велика частина яких належить утеплювачу, спеціальним мембранам і плівкам, що захищає від вітру і вологи. Навіть в сильну спеку в будівлі церкви не буде виснажливої ​​спеки, а в зимову пору року це дозволяє заощадити на опаленні.

Будівництво каркасної церкви

У нашій компанії можна замовити будівництво церкви з дерева під ключ – найбільш комфортний для замовника варіант, так як роботи, починаючи з аналізу грунту, складання проекту, і закінчуючи здачею в експлуатацію, буде робити одна компанія. Для більшої наочності, ми можемо також зробити макет церкви. Проектування і будівництво виконуються нами з урахуванням норм законодавства та церковних обрядів, адаптуються під запити конкретної громади. Вартість робіт відповідає витраченим трудовим ресурсам і якості будівельного матеріалу.

Будівництво за проектом «Церква – 223м2»

В останні роки в Україні стало з’являтися все більше сакральних споруд. Зводяться вони в маленьких селах і районах великих міст. Відповідно, в компанію Карпати Буд Каркас періодично звертаються представники церковних громад щодо зведення в місці їх проживання церкви або храму. Даний проект є сьомою церквою на даний момент, будівництво якої реалізує наша компанія, і 3- на Полтавщині. Саме там, в невеликому селі Опришки Глобинського району відбувалося будівництво храму загальною висотою 20 м.

Даний проект церкви був розроблений командою наших архітекторів. Будівля є п’ятикупольною: великий центральний і 4 бічні купола. Також вона складається з 6 ярусів. Площа 1-го ярусу, на якому власне і будуть перебувати парафіяни, становить 180 м2. Також є місце для розміщення церковного хору площею 20,8м2. Традиційно воно розташоване на 2-му ярусі.

Нашими силами було здійснено весь комплекс будівельних та оздоблювальних робіт, починаючи з заливки фундаменту і закінчуючи чистовим внутрішнім оздобленням храму. Фасад церкви був обшитий дерев’яним фальшбрусом і пофарбований спеціальними просоченнями (імпрегрантами) для дерева. Кути і вікна були виділені більш темним кольором. Утеплення церкви було зроблено повністю мінеральною ватою:

  • зовнішні стіни – 150 мм;
  • дах – 200 мм.

Воно відбувалося після повного покриття даху покрівельним матеріалом, а також встановлення дверей і вікон. Роботи виконуються саме в такому порядку, щоб в утеплювач не потрапляла волога.

Внутрішнє оздоблення будівлі виконано дерев’яною вагонкою з відповідним фарбуванням в обраний замовником колір. Церква вийшла досить просторою, затишною і була побудована за короткий термін. На роботи пішло всього близько 4 місяці і тепер її двері відкриті для всіх прихожан.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити