Дерев’яна каркасна церква

В останні роки будівництво церков в Україні збільшилося. І якщо до цього вони зводилися в основному з каменю, то сьогодні не менш популярною стала каркасна технологія з використанням природного матеріалу, що має переваги перед цеглою, блоками і монолітними плитами.

Будівництво храмів під ключ – переваги

Архітектурні особливості сакральних споруд не тільки ускладнюють процес будівництва, роблячи його тривалим, але і ведуть до подорожчання робіт. При цьому каркасна технологія здатна змінити цифри в меншу сторону без зниження якості. Так, каркасна церква з дерева для Вашої оселі буде готова за 3-6 місяців, протягом яких:

 • Вивчається територія майбутнього будівництва.
 • Складається та узгоджується з замовником проектне креслення.
 • Закуповуються матеріали.
 • Храм споруджується і здається в експлуатацію.

Здешевити підсумкову вартість об’єкта виходить завдяки відносно невеликій вазі будівлі. Відсутність необхідності в ґрунтовному фундаменті знижує ціну, так як і проведення робіт без залучення будівельної спецтехніки, а також часткове застосування вітчизняного матеріалу і наявність у компанії “Карпати Буд Каркас” власної виробничої бази.

Дерев’яна будівля енергоефективна. Її стіни складаються з декількох прошарків, серед яких велика частина зайнята утеплювачем і спеціальними плівками та мембранами, що захищають від вітру і вологи. Здешевлюючи саме будівництво, такі стіни дозволяють в холоду економити на обігріві, а в літній час – на охолодженні приміщення. Більш детально дізнатися, як побудувати каркасну церкву під ключ, можна на сайті компанії Карпати Буд Каркас або зв’язавшись з менеджером за вказаними телефонами.

Ціна каркасної церкви

Будівництво сакральних споруд має свої особливості. Їм характерні кімнати з різною висотою стель, велика кількість кутів, нестандартні форми і розміри дверей і вікон. Кожен об’єкт індивідуальний, і дізнатися реальну ціну дерев’яної церкви за каркасною технологією можна тільки після складання проектно-кошторисної документації. Подивитися вартість за 1 м2 і вибрати комплектацію можна на сайті Карпати Буд Каркас в розділі «Ціни».

Будівництво каркасної церкви в Обухові

Зведення храмів є одним з напрямків діяльності компанії КБК. Типові проекти та приклади виконаних робіт можна подивитися на сайті, де є сакральні споруди різної площі та в різному стильовому виконанні.

Однією із робіт компанії є дерев’яно-каркасна церква, зведена в невеликому житловому масиві Обухова. Її площа становить 112 м2, включаючи хори, площа яких – 17м2, а висота до купола – 11,4 м.

Після підготовки майданчика для посадки на ній майбутньої будівлі, були проведені завезення матеріалів і, власне, самі будівельні роботи. Робота компанії складалася із наступних етапів:

 • підготовка проектної документації;
 • завезення будівельних матеріалів;
 • заливка фундаменту;
 • монтаж несучих стін і перестінків;
 • обшивка зовнішнього контуру плитою OSB;
 • улаштування і покриття даху;
 • утеплення стін;
 • монтаж внутрішніх комунікацій;
 • оздоблення зовнішніх і внутрішніх стін.

Для створення каркасу несучих стін був узятий дерев’яний сухий брус, просочений антисептиком. Даний матеріал не боїться комах, плісняви, грибка, перепадів температур і здатний прослужити тривалий час.

Обшивка стін проводилася із використанням листів OSB. Порожнечі між зовнішньою і внутрішньою стінками були заповнені мінеральною ватою європейського виробника товщиною 150 мм, що дозволяє будівлі бути по-справжньому теплою.

Дах церкви покритий бітумною черепицею – міцним матеріалом, який відмінно підходить для облаштування багатоскатних дахів. Родзинкою храму стали вікна різного розміру, частина яких виконана в хрестоподібній формі.

Дерев’яна церква під ключ – найбільш вигідний для замовника варіант, при якому всі роботи виконує одна компанія. Також в компанії КБК можна замовити і зведення єдиного церковного комплексу.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити