Конструктивне вирішення житлових проблем – амбарний будинок

Будівлі в мінімалістичному стилі все більше входять в моду. Особливою популярністю користуються споруди-амбари. До їхніх особливих характеристик відносяться:

  • екологічність;
  • відсутність важкої техніки при забудові;
  • висока швидкість побудови.

Будівництво такого житла відбувається за канадською технологією, де за основу береться каркас. Будівля складається зі стійок, з’єднаних між собою, які заповнюють різними видами матеріалів. Все це дозволяє досягти високої енергоефективності. Компанія “КБК” – виробник енергоефективних збірних каркасних споруд. Ми пропонуємо велику кількість різноманітних стандартних проектів будівель, які можна змінити відповідно до індивідуальних потреб і смаків. Або ж якщо ви віддаєте перевагу проектуванню свого житла з нуля, ми можемо попрацювати над повністю індивідуальним дизайном споруди. КБК реалізує поставлені цілі й забезпечить клієнту проживання в затишному барнхаусі, великому родинному будинку, ексклюзивній класичній віллі або в стильному двоповерховому особняку.

Оптимальна ціна проекту на амбарний будинок

Найголовнішим питанням при будівництві житла є його вартість. Багатьох цікавить питання, як побудувати каркасну будівлю-амбар у короткі терміни? Для того, щоб клієнт зміг не тільки заощадити кошти, а й отримати якісне житло, існує будівництво амбарних споруд під ключ. Коли ви замовляєте такий вид житла, то компанія повністю бере на себе відповідальність за всі етапи будівництва – від проектної роботи і до здачі готової споруди. Таким чином амбарна будівля під ключ – це досить вигідне рішення. У цьому випадку ми працюємо з вами на різних етапах будівництва – від початкової консультації щодо вибору найкращого дизайну, який відповідає вимогам та побажанням, і до реалізації, включаючи внутрішнє оздоблення.

Процес «під ключ» означає, що ви вносите пропозиції, а команда “КБК” їх реалізує! На кожному етапі ви будете мати справу з досвідченими архітекторами, інженерами, дизайнерами та майстрами, які забезпечать якість і увагу до деталей. Як тільки проект споруди погоджено, ми укладаємо контракт і починаємо будівництво. Ми обов’язково будемо тримати вас в курсі просування робіт.

 

Що входить у вартість проекту на модульний будинок “під ключ”?

Досить популярним видом нерухомості є будівництво модульних будівель. Вибравши варіант «під ключ», ви можете скористатися готовим дизайн-проектом, створеним нашими архітекторами. Проект включено у вартість житла “під ключ”, тому ви не понесете додаткових витрат. Вам не доведеться окремо наймати архітектора або дизайнера інтер’єру, оскільки у нас в команді є кваліфіковані співробітники. Так ви заощадите гроші, і в той же час компанія “КБК” зробить все за вас. Більш того, ви можете адаптувати кожну з наших пропозицій до дизайну обраної вами споруди. Ми впевнені, що побудована нами будівля здійснить ваші мрії. Комплектація «Під ключ» охоплює зовнішнє і внутрішнє оздоблення, сходи, сантехніку, двері, підлогу, а також проведення комунікацій.

Ми повідомимо, скільки буде коштувати житло, коли складемо кошторис, і гарантуємо цю фіксовану ціну, якщо ви не внесете змін після укладення договору. Будівництво нової споруди здійснюється професійно – від проектування, складання та технічного монтажу до внутрішнього оздоблення і оснащення. Наші консультанти будуть раді допомогти і з іншими аспектами будівництва, в яких може знадобитися допомога – чи то отримання дозволу на будівництво, розрахунок вартості, вибір фундаменту, чи то зведення житла з інших матеріалів.

Енергоефективні модульні будинки під ключ в Україні від компанії “КБК”

Будівля з модулів для постійного проживання – це швидке вирішення житлового питання. Завдяки оперативній збірці цей метод дозволяє в короткі терміни отримати необхідне житло. Фахівці можуть спроектувати і побудувати модульну споруду за індивідуальним замовленням. Завдяки калькулятору розрахувати онлайн вартість будівництва легко, що дозволяє відразу дізнатися ціну на конструкцію. Енергоефективність – це високий показник якості. Екологічне життя й низькі рахунки за електроенергію гарантовані нашим асортиментом будівельних і монтажних рішень, які містять чудову теплоізоляцію, а за бажанням клієнта і сонячні панелі, теплові насоси або фотоелектричні панелі.

Вибираємо проекти амбарних будинків

Компанія “КБК” пропонує замовнику типові та індивідуальні проекти. Також завжди є можливість вибрати типовий проект і адаптувати його під особисті потреби. Ви можете ознайомитися на сайті з широким розмаїттям амбарних будівель. Реалізовуючи обраний об’єкт, ви отримуєте гарантію якості. Ми використовуємо тільки найкращі будівельні матеріали від перевірених постачальників, а всі роботи виконуються кваліфікованими бригадами з монтажу й оздоблення – вони не покинуть об’єкт, поки все не буде закінчено і ви не будете повністю задоволені отриманим результатом.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити