Будівництво будинку в Рівному – втілюємо мрію в реальність

Головною цінністю компанії КБК є наші замовники, а їх природне бажання мати своє житло – місія нашої фірми. Зовсім недавно в Рівненській області стартувало будівництво каркасного будинку під ключ, яке відрізнятиметься унікальним архітектурним стилем, виділяючись на тлі інших споруд.

Крім неординарного зовнішнього вигляду, клієнт отримає житло з масою інших переваг:

 • Всі елементи конструкції виготовляються на ультрасучасному обладнанні, завдяки чому монтувати будівлі дуже легко, внаслідок чого покупці відсвяткують новосілля у найкоротші терміни.
 • Добротний утеплювач, прокладений всередині стін, забезпечить цілорічну комфортну температуру в кімнатах. Це дозволить взимку економити на опаленні, а влітку – на кондиціонуванні.
 • Ізоляційний матеріал виконує відмінну звуконепроникну функцію, що допоможе мешканцям насолоджуватися тишею в приміщенні.

КБК знає, як побудувати будинок в Рівному швидко і якісно

У своїй діяльності ми використовуємо новітні розробки, не перестаючи вдосконалюватись у сфері каркасної методики. Healthy Homes – це підхід, що виходить за рамки традиційного еко-дизайну і спрямований на турботу про здоров’я і благополуччя мешканців житла. Існує навіть термін «синдром хворого будинку», коли мешканці страждають поганим самопочуттям або відчувають дискомфорт, які, мабуть, безпосередньо пов’язані з часом, проведеним у будівлі. Мета «Здорових будинків» в основному стосується:

 • якості повітря;
 • тепла;
 • акустики;
 • світла.

Велика увага приділяється матеріалам із метою використання натуральних і практичних для поліпшення психологічного благополуччя. Біофілія – це любов до природи. Тому біофільний дизайн споруди – це створення зв’язку з природою. Часто це йде поруч із вищевказаними прагненнями створити простір, що сприяє зміцненню здоров’я і благополуччю.

Наші будівлі саме такі – вони сприяють благополуччю мешканців і “дружні” з навколишнім середовищем. Про результати нашої роботи можна дізнатися з відгуків клієнтів, із якими можна ознайомитись на нашому сайті або Ютуб-каналі. Ми допоможемо в оформленні будівельного паспорта, без якого неможливо почати забудову. Які документи необхідні для цього, можна дізнатися із завантаженого безкоштовного чек-листа.

Комплексне будівництво будинків у Рівному під ключ

Фахівці нашої компанії за роки своєї діяльності напрацювали велику базу об’єктів, успішно зданих в експлуатацію. Ми надаємо широкий спектр послуг із будівництва “каркасників” і пропонуємо поетапно:

 1. Знайомство і перегляд фото побудованих об’єктів.
 2. Вибір типового або розробку авторського проекту.
 3. Виробництво елементів домокомплекту та доставку їх на ділянку для забудови.
 4. Земляні роботи по облаштуванню котловану і траншей.
 5. Заливання фундаменту і збірку дерев’яної конструкції.
 6. Монтаж інженерних систем і комунікацій, установку покрівлі та кроквяної системи.
 7. Внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи.

У майбутньому проекті в Рівному нами будуть проведені фасадні роботи, що поєднують у собі використання штукатурки, дерев’яного фальш бруса і фіброцементних панелей японського виробництва Nichiha. При цьому вартість робіт буде строго дотриманою відповідно до закладеного бюджету.

Підрахуємо, скільки коштує будівництво будинку в Рівненській області

Точна ціна за 1 м2 буде озвучена після складення проектно-ескізної документації. Нами з замовником узгоджений проект під ключ у Рівному, що містить в собі:

 • стовпчасто-стрічковий фундамент;
 • домокомплект з кріпильними матеріалами;
 • сировину для покрівлі;
 • облаштування фасаду;
 • утеплення і пароізоляцію;
 • енергозберігаючі вікна та двері;
 • розведення електромереж і вентиляції;
 • установку системи опалення та водопостачання;
 • внутрішнє оздоблення.

Якщо ви хочете подібний проект, то попередньо розрахувати вартість можна онлайн на нашому сайті за допомогою калькулятора цін.

Неординарні проекти для будівництва будинків та інших споруд

Команда наших архітекторів готова надати на вибір готові проекти одноповерхових або двоповерхових будівель, або ж розробити планування «під себе». Ми вже багато років займаємося будівництвом не тільки житлових будівель, а й комерційних об’єктів і сакральних споруд за канадською методикою. Характерною особливістю представленого нами проекту під романтичною назвою «Журавлине гніздечко» є унікальна конструкція з кутовими вікнами і контрфорсами, що роблять котедж неймовірно вишуканим та розкішним.

Наявність балкона і місткої тераси надає практичності та функціональності, розширюючи простір для додаткових зон відпочинку, де ви зможете приймати гостей або релаксувати. На даний момент ми активно працюємо на території забудови, щоб найближчим часом прекрасна сім’я стала володарем комфортного і затишного житла. Цей проект естетично допомагає будинку гармоніювати з ділянкою, не порушуючи природний баланс і екологію навколо під час будівництва.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити