Як відбувалося будівництво котеджу в Одесі

Одесити, які роблять ставку на будівництво каркасних будинків під ключ, залишаються у виграші, про що свідчать їхні відгуки на сайті нашої компанії. Як виявляється, багато хто з них до звернення до «КБК Україна» навіть не знав, що сучасний енергоефективний будинок можна створити відносно недорого.

Зведення навіть невеликого власного житла – справа витратна. При цьому кінцева вартість залежить від вибраної технології та матеріалу. Віддавши перевагу традиційній цеглі, замовник однозначно платить більше як за сам матеріал, так і за роботу будівельної бригади. Але дорожче в цьому випадку не означає краще. Сьогодні надійні довговічні споруди можуть коштувати дешевше.

Будівництво котеджів під ключ в Одесі вигідне у всіх сенсах

Створити котедж для сім’ї можна з цегли, піно- та газоблоку, дерева, черепашника або інших матеріалів. Кожен варіант має свою вартість та особливості, тому перш ніж зупинитися на якомусь із них, не зайвим буде їх вивчити. Наша компанія з будівництва елітних будинків та маленьких затишних будиночків пропонує клієнтам проекти споруд із різних матеріалів, але створюємо житло ми лише за каркасною методикою. Ми й самі проживаємо в таких будівлях, тому впевнені в їхній якості та перевагах:

  • Маса матеріалів дозволяє створювати житло невеликій бригаді будівельників без застосування спеціальної техніки. Будівлю під ключ можна отримати протягом кількох місяців.
  • Будівництво приватних споруд за каркасною технологією коштує дешевше, ніж інші варіанти, але це ніяк не впливає на якість житла.
  • Готові споруди відрізняються сучасним зовнішнім виглядом, довговічні та, що дуже важливо за постійного зростання цін на енергоресурси, енергоефективні.

Де взяти проекти на будівництво будинків та котеджів

Компанія «Карпати Буд Каркас» пропонує своїм клієнтам типові та індивідуальні проекти будівель на різний смак. На нашому сайті можна знайти готові креслення котеджів різної площі. Тут є як сучасні варіанти планувань, так і класика, що не старіє. Бажаєте побудувати житло, несхоже на інші? Зверніться до наших архітекторів. Після обговорення всіх нюансів вони створять проект, який повністю відповідає не лише особливостям території під забудову, а й побажанням кожного члена сім’ї.

Це може бути маленький затишний будиночок, в якому батьки й діти зможуть знаходитися ближче один до одного. Планування будинку невеликого розміру використовуються не тільки для створення дачних будівель, а й повноцінного житла для проживання. Такі будівлі виконуються на один і два поверхи або можуть бути мансардного типу. У вас велика сім’я, для якої потрібний просторий котедж? Яким він буде, залежить від розміру та форми ділянки, а також ландшафту. Каркасна методика будівництва заміських дерев’яних споруд дозволяє працювати навіть на складних територіях. Після вивчення всіх нюансів наші фахівці створять планування, від якого ви залишитеся в захваті.

Як розраховуються ціни на будівництво котеджів

Скільки коштує енергоефективний будинок? Підсумкова сума залежить від складності проекту та вибраного матеріалу. Так, ціна за квадратний метр каркасної будівлі буде нижчою, ніж вартість цегляної, з низки причин:

  • Під час створення канадських споруд застосовується деревина, вирощена в Україні, тому відбувається часткова економія на матеріалі.
  • Легша вага конструкцій дозволяє використовувати полегшені варіанти фундаменту.
  • На будівництво йде менше часу і до нього залучена невелика бригада будівельників.
  • Відсутня потреба в додатковому утепленні.

Орієнтовну вартість будівництва котеджу можна розрахувати самостійно, використовуючи онлайн-калькулятор. Точну суму можуть назвати лише представники компанії після затвердження проекту та прорахунку кошторису.

Як відбувається будівництво котеджів в Одеській області

Фірма «КБК Україна» працює з 2012 року. За цей час ми звели для мешканців країни не один будинок. Проживання в наших котеджах є максимально комфортним, адже вони відрізняються енергоефективністю та дозволяють економити на оплаті комунальних послуг. Щоб збудувати житло, клієнт повинен мати власну ділянку. Залежно від її форми, розміру та особливостей ґрунту створюється проект, який є керівництвом для проведення робіт будівельною бригадою. З кожним клієнтом ми укладаємо договір на будівництво, в якому прописуються вартість, терміни, права та обов’язки сторін.

Одна з наших споруд була збудована у першій лінії на березі Чорного моря. На прохання замовника на ділянці виросло двоповерхове житло прямокутної форми розміром 15х18 м. з зоною патіо. Рельєфність ділянки сприяла прийняттю нестандартного архітектурного рішення.

На нижньому рівні будівлі розташовані кухня, санвузол, патіо площею 182 м кв. з каміном та технічні приміщення. На першому поверсі знаходяться спальня господарів та гостьова з власними санвузлами, пральня, ще одна кухня, коридор, гардероб, гараж для автомобіля та три балкони, звідки можна милуватися морем. Мансардний рівень є суцільним відкритим простором, площа якого становить 215 квадратів. З нього також відкриваються розкішні краєвиди.

Створюючи споруду, ми врахували кліматичні умови регіону. Для нього характерні морські бризи й палюче сонце, тому при зведенні фасаду був використаний надміцний матеріал CERESIT, для якого не страшні жодні примхи погоди.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити