Будівництво каркасної споруди під ключ у Київській області

Розвиток технологій та поява нових матеріалів дозволили нашим землякам отримувати власне житло за зручною вартістю та за зручні терміни. Сьогодні не обов’язково замовляти будинок із цегли, створення та експлуатація якого вимагають чималих вкладень. Навіщо платити більше, якщо можна вибрати аналоги, енергоефективність та якість яких доведені часом? Такі споруди давно експлуатуються у багатьох країнах світу. Вік окремих із них перевищує сто років.

Будівництво швидкомонтованих будівель під ключ: переваги

Чому сьогодні багато мешканців України звертаються до каркасного житлового будівництва? Таким спорудам властива маса переваг:

 • Короткий період будівництва. На створення будинку, комерційної чи адміністративної будівлі йде кілька місяців, тоді як цегляні споруди створюються роками.
 • Енергоефективність. У таких будівлях комфортно жити та працювати протягом року. Особливості технології дозволяють підтримувати необхідний мікроклімат без зайвих матеріальних витрат.
 • Можливість створення об’єктів будь-якої складності. Каркасне житло на один і два поверхи можна створювати як на рівних ділянках, так і на майданчиках з перепадами по висоті, а також у сучасному та класичному стилях.
 • Тривалий період експлуатації. Використання натуральної деревини, що пройшла спеціальну обробку, та інших якісних матеріалів дозволяє експлуатувати житло понад сто років. Будинки не бояться частих злив, снігопадів, а також можуть зводитись у сейсмічно активних регіонах.
 • Помірна вартість. На чому вдається заощадити без шкоди якості, читайте у наступному розділі.

Ціна будівництва будинків під ключ: особливості розрахунку

Вартість квадратного метра будинку, незалежно від технології, розраховується, зважаючи на обсяг робіт та складність проекту. Підсумкову вартість завжди варто уточнювати у спеціалістів. Навіть якщо ви бачите на сайті цифри, це не означає, що вони залишаться незмінними, якщо потрібна адаптація споруди до особливостей ділянки або потреб сім’ї.

Щоб дізнатися, скільки коштує 1 м2 каркасного будинку, слід зайти у відповідний розділ нашого сайту. Вартість представлена у різних комплектаціях, до яких додаються описи вхідних робіт. Ціна будівництва в Києві не відрізняється від інших регіонів. Це означає, що кияни можуть стати власниками недорогого комфортного житла, як і інші жителі України. А отримати такі ціни вдається завдяки наступним пунктам:

 • Використанню полегшених варіантів фундаменту замість капітального.
 • Залученню до проведення робіт невеликої бригади будівельників.
 • Короткому періоду будівництва швидкомонтованих будівель за каркасною технологією.
 • Відсутності потреби у додатковому утепленні будинку.
 • Можливості обійтися без залучення важкої будівельної техніки.

За бажанням дізнатися вартість майбутньої будівлі попередньо, до звернення до будівельної компанії, можна використати розташований на нашому сайті онлайн-калькулятор. Але з огляду на те, що навіть найкращий із них не здатний врахувати всі нюанси конкретного замовлення, підсумкову ціну можуть розрахувати лише представники організації після того, як буде затверджено проект та складено кошторис.

Найкращі проекти для будівництва будівель під ключ

Своїм клієнтам ми пропонуємо проектування та будівництво модульних будівель під ключ. Звичайно, ви можете замовити розробку проекту з металоконструкцій або сендвіч-панелей, і наші конструктори створять креслення комфортних сучасних будинків. Але саме будівництво каркасного будинку дозволить вам додатково заощадити на проекті. Клієнти, які замовили повний спектр робіт, планування житла отримують безкоштовно.

Серед типових креслень на сайті ви знайдете будинки на один, півтора та два поверхи. Деякі сім’ї залишаються у захваті від будівель із другим світлом. Особливості планування роблять такі будівлі просторими, світлими й дозволяють отримати додаткову житлову площу за мінімальних витрат. Охочі можуть замовити розробку індивідуальних проектів. Готові каркасні будинки та інші будівлі, створені будівельниками компанії, вирізняються сучасним зовнішнім виглядом. Також вони ергономічні, функціональні та мають гарний внутрішній мікроклімат, тому і жити, і працювати в них – одне задоволення.

Де в Києві замовити будівництво будівель та споруд під ключ

В Україні та, зокрема, в столиці, проживають сім’ї, які на особистому досвіді вже встигли дізнатися, що таке каркасна технологія. Вони придбали житло за розумною вартістю, заселилися до нього за короткий період і зараз заощаджують на використанні енергоресурсів. Цікавить будівництво виробничих будівель під ключ? Склади, цехи, адміністративні будівлі та сакральні споруди також можна створювати за каркасною технологією. Прикладом такої будівлі є музей-пекарня.

Створений він був у селі Витачів Київської області та займає площу 260 м кв. Для будівництва приміщення клієнт зупинився на комплектації «Під ключ», за винятком проведення комунікацій. Компанія «Карпати Буд Каркас» була обрана замовником у результаті тендерного відбору після того, як він зважив усі «за» і «проти» різних технологій.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити