Швидкомонтовані будинки за канадською технологією в Києві

Фінське будівництво набуло особливої популярності останнім часом. В Київській області у Вишгородському районі компанія “Карпати Буд Каркас” розпочала будівництво відразу двох будинків для одного замовника. Цей проект підкреслює, що фінський тип будівель – це успішне поєднання швидкості процесу й відмінної якості реалізованих споруд при відносно невеликих витратах на зведення.

Екологічність та енергоефективність будівель дозволяють каркасній методиці будівництва житла займати лідируючі позиції. Першочерговим завданням для нашої команди було в максимально стислі терміни розробити і побудувати компактний будиночок для гостей. Потім ми продовжили роботу над побудовою споруди більшої площі.

Компанія успішно впроваджує сучасну методику – фінські споруди ми будуємо в усіх регіонах України. Ми розробляємо проекти житла за канадською методикою, і ці будівлі не були винятком. Наш архітектор дуже швидко створив креслення, що допомогло відразу приступити до будівельних робіт. Компанія “Карпати Буд Каркас” займається будівництвом споруд у Києві та його околицях. Тому якщо ви хочете побудувати таке ж або інше житло – ми допоможемо вам!

Як побудувати будинок за канадською технологією правильно

Для цього проекту після затвердження плану і вибору оздоблення потрібно було залучити більше будівельників, ніж зазвичай. Були встановлені стислі терміни, протягом яких ми змогли провести всю підготовчу роботу і встановити каркас будівлі. Кожен з цих етапів можна реалізувати власноруч. Але забудова може виявитися довгою і витратною, якщо немає професійних навичок і практичного досвіду. Як побудувати споруду за фінським методом крок за кроком, щоб не звести нанівець його переваги, знають фахівці компанії “Карпати Буд Каркас”. Процес зведення житла складається з таких етапів:

 • розробки планування будівлі;
 • облаштування полегшеного фундаменту;
 • зведення каркаса споруди, яке не потребує застосування важкої техніки;
 • монтажу стін, перекриттів і покрівлі;
 • установки вікон, дверей та внутрішніх перегородок;
 • проведення та підключення комунікацій;
 • зовнішнього й внутрішнього оздоблення будівлі.

Ми впевнені, що наше чітке планування і досвід допоможуть завершити робочий цикл раніше запланованого терміну.

Каркасні будинки за канадською технологією: вибір оздоблення та комплектації

Спорудження житла – це завжди пошук найбільш оптимального рішення. Важливо вибрати метод зведення, при використанні якого витрати на будівництво будуть невеликими, а якість високою. Велику увагу компанія “Карпати Буд Каркас” приділяє раціональному використанню матеріалів та їх екологічності. Наприклад, у цьому проекті було обране оздоблення із природного матеріалу – дерева. Цей матеріал довговічний і безпечний для здоров’я. А комплектація “Під ключ” дозволяє оселитися в готовому будинку, облаштувати його на свій смак і жити в ньому. Ми не займаємося будівництвом СІП-будинків: вони дешевші, але програють за якістю. Готові креслення будівель за каркасною технологією під ключ представлені на фото. А відгуки клієнтів на нашому сайті допоможуть оцінити всі плюси і мінуси обраної методики спорудження.

Вигідна ціна будівництва за канадською технологією в Києві

На ціну забудови в Україні можуть впливати різні чинники. Застосування фінського методу не потребує багато часу і скорочує витрати на зведення, забезпечуючи при цьому високу якість спорудження. Для цього проекту наш клієнт вирішив обрати розширену комплектацію “Під ключ”. Тому, незважаючи на витратність, він отримує безліч переваг. У нас ви можете купити житло за каркасним методом або ж замовити будівлю зі створенням індивідуального планування.

Будинки за канадською технологією під ключ для приватної та комерційної сфери

Будівництво комерційних об’єктів у Києві та його околицях стає дуже актуальним. Затребувані як житлові споруди, так і будівлі іншого цільового призначення. Каркасні будівлі, побудовані за фінською методикою під ключ, найбільше підходять для використання їх як в комерційних цілях, так і для житла.

Обумовлено це, в першу чергу, перевагами методики спорудження:

 • швидко і якісно побудовані об’єкти відразу готові до експлуатації;
 • будівлі мають сучасний зовнішній вигляд, комфортні, енергоефективні та економні в обслуговуванні;
 • хороша транспортна розв’язка та наявність інфраструктури служать додатковим бонусом для успішного цільового використання споруд.

Ми будуємо в усіх регіонах України. Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте готове вирішення питання нерухомості!

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити