Будинок під ключ у Києві: коли мрії здійснюються

Питання будівництва власного житла ніколи не втрачає своєї актуальності. Діти виростають, створюють нові сім’ї та виявляють бажання жити окремо від батьків. А хтось просто хоче змінити квартиру в багатоповерхівці на затишне власне житло, розташоване в гарному дворику з квітковими клумбами.

Для когось мрії так і залишаються мріями, тому що вони вважають, що котедж для постійного проживання під ключ коштує дуже дорого і для них такі суми непосильні. Але є й ті, хто втілює свої мрії в реальність. Вони вивчають різні методики й звертаються до різних будівельних компаній, щоб знайти пропозицію, яка їх всебічно влаштує.

Як побудувати будинок під ключ у Києві

Ви все ще думаєте, що стати володарем власного котеджу нереально? Отже, ви розглянули лише один варіант – створення споруди із цегли. Але сьогодні це далеко не єдина технологія. В Україні велика кількість житла створюється із піноблоків. Такі будівлі коштують дешевше і вимагають меншої кількості часу на зведення. Навіщо переплачувати за матеріал та трудомістку роботу, коли можна заощадити та різницю витратити на подорож? Якщо ви вирішили збудувати житло з комунікаціями під ключ, не поспішайте зупинятися і на блокових будівлях! Сьогодні населенню України доступна технологія, яку раніше тривалий час використовували жителі різних країн світу. Велика кількість переваг робить каркасну методику цікавою для багатьох людей:

 • Можливість отримати власне житло за максимально короткий час. На проведення робіт може піти лише два місяці. Звичайно, це буде будівля невеликого розміру, але на будівництво цегляного аналога буде потрібно більше року.
 • Можливість купити будинок під ключ у Києві будь-якого розміру, складності та стилю. Особливості технології дозволяють створювати будівлі як на рівних територіях правильної форми, так і на нестандартних ділянках, включаючи вузькі майданчики й перепади по висоті.
 • Можливість звести енергоефективну будівлю, живучи в якій, можна заощаджувати на експлуатації. Почитайте відгуки людей, котрі вже стали власниками каркасних споруд. У них взимку тепло, а влітку панує приємна прохолода, і при цьому жодних переплат!

До інших плюсів будівель відносять довговічність, надійність та тривалий період експлуатації. Матеріали не пропускають всередину вологу, тому в них не утворюються грибок або цвіль. Завдяки спеціальній обробці деревини споруди також не схильні до швидкого займання.

Де знайти типові проекти будинків під ключ

Самостійно створити планування майбутнього житла можуть не всі, адже для цього потрібні певні знання та вміння. Тому, як правило, люди, які бажають збудувати власний котедж, звертаються до архітектурних або будівельних компаній. Що ми можемо запропонувати вашій увазі? По-перше, готові проекти. Роботи наших конструкторів представлені на сайті й кожна з них може стати основою для вашого житла. Ми попрацювали над тим, щоб вони були не просто красивими, а й комфортними, функціональними та ергономічними.

Цікавить розробка індивідуальних проектів? Зверніться за вказаними на сайті контактами, і ми підготуємо для вас планування будівлі з цегли, з колоди або з СІП-панелей будь-якої складності з урахуванням ваших побажань та особливостей земельної ділянки. Більшість наших замовників замовляє розробку каркасних споруд. Це значно цікавіше, оскільки можна заощадити як на будівництві, так і на проекті. Тим, хто замовляє проведення повного циклу будівельних робіт, креслення ми надаємо безкоштовно.

Як формується ціна на будинок під ключ у Київській області

Будівництво котеджів у столиці, як і загалом в Україні, коштує по-різному. Цифри залежать від:

 • розміру споруди;
 • складності проекту;
 • вибраного будівельного матеріалу;
 • трудовитрат.

Тим, кого цікавлять котеджі під ключ недорого, варто звернути увагу на інші методики. Наприклад, вас здивує ціна за квадратний метр каркасної споруди. Досягти здешевлення вдається не в збиток якості, а завдяки:

 • використанню вирощеної в Україні та обробленої на власному виробництві компанії деревини;
 • можливості використовувати полегшені варіанти фундаменту;
 • нетривалому будівельному процесу, до якого залучена невелика бригада будівельників;
 • можливості уникнути додаткового утеплення будівлі.

Дізнатися, скільки коштує приватний будинок за канадською технологією, можна на сайті. Ті, кого цікавить житло за індивідуальними кресленнями, попередню суму можуть прорахувати самостійно, використовуючи онлайн-калькулятор.

Як побудувати каркасний будинок під ключ

Всіх клієнтів, які звертаються до будівельних компаній, об’єднує одне – бажання жити в сучасному та максимально затишному котеджі. При цьому кожен з них має свої вимоги до майбутнього житла.

Так, син однієї з наших клієнток вирішив звести своє житло з газобетону. При цьому саму замовницю зацікавили дерев’яні котеджі за каркасною технологією, тому створення житла вона довірила нашій компанії. Для замовниці було важливо, щоб споруда була створена швидко та комплексно. Договором була передбачена комплектація «Під ключ». Ми своєчасно виконали покладене на нас завдання – звели на Київщині в с. Хотянівка сучасний затишний будинок площею 57 метрів квадратних.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити