Будинок у стилі хай-тек: комфортно, стильно та незвичайно

Напрямок hi-tech прийшов до нас із Великобританії в 70-х роках минулого століття й особливої популярності набув у 80-х роках. Однак архітектори й сьогодні часто використовують його при створенні сучасних інтер’єрів. Попит породжує пропозицію, оскільки сучасне населення зацікавлене в застосуванні високих технологій.

Будинок у стилі хай-тек під ключ: особливості планувань

Кожен архітектурний напрямок має свої відмінні риси. Каркасні будинки у стилі хай-тек відрізняються такими нюансами:

 • Мінімальна кількість декоративних елементів усередині й зовні.
 • Велика кількість темних, а також сріблястих відтінків.
 • Використання великої кількості металу, бетону, пластику, скла, дзеркал та інших штучно створених фактур.
 • При розробці планувань архітектори експериментують з освітленням, завдяки чому створюється ефект мерехтіння та відчуття світлого простору.
 • Створюючи приватний сучасний котедж, конструктори прагнуть використати новітні розробки у галузі високих технологій. Таке ж прагнення простежується й у процесі інженерної підготовки під час зведення будівель.

Іноді може здатися, що готові споруди у стилі hi-tech наповнені декоративними функціями, які псують загальний декор конструкції. На їх фасадах можна спостерігати ліфти та вентиляційні шахти, а всередині будівель на стінах і покрівлі часто присутні оголені опорні конструкції та балки з металу, які створюють відчуття, наче будинок вивернули навиворіт. Насправді такі особливості роблять будівлі хай-тек впізнаваними та надають їм оригінального характеру.

Проекти будинків у стилі хай-тек: просто, стильно й гармонійно

Сучасні планування близькі не кожному. Їх треба відчувати й розуміти, і тоді котедж, який комусь нагадує лише примітивну коробку, буде комфортним для вас протягом усього періоду проживання. На нашому сайті ви можете вибрати типовий одноповерховий проект будівлі у стилі hi-tech або споруду на два поверхи. Всі креслення відрізняються простотою форм та наявністю прямих ліній. Готове житло ергономічне, функціональне та практичне. Створеним за каркасною методикою будівлям також притаманний високий рівень енергоефективності.

Цікавлять індивідуальні проекти двоповерхових будинків? Це може бути житло з гаражем на один або два транспортні засоби. Індивідуальні проекти з терасою підійдуть сім’ям, які люблять теплої пори року разом збиратися за обідом або вечерею на свіжому повітрі. Гарні котеджі з басейном замовляють клієнти, які люблять поплавати й розім’ятися на вихідних, або ж розслабитися таким чином наприкінці робочого дня.

Частиною нашої компанії є команда конструкторів, інженерів та архітекторів, орієнтованих на злагоджену роботу та гідний уваги результат. Тому будівлі, створені за типовими та індивідуальними проектами, не просто мають європейський дизайн, а й практичні, комфортні та зручні в експлуатації.

Як розраховується ціна будинку в стилі хай-тек

Одним із важливих питань для сімей, які бажають придбати власне житло, є ціна будівництва. Але оскільки підсумкова вартість залежить від різних факторів, до розрахунку слід підходити індивідуально та комплексно. Одними з важливих пунктів, що впливають на вартість, є площа житла, архітектурний напрямок та будівельні матеріали. Так, купити невеликий котедж у стилі hi-tech із піноблоку можна дешевше, ніж цегляний. А ще вигіднішим варіантом є будівництво каркасних будинків у стилі хай-тек. Канадська технологія дозволяє суттєво заощадити на зведенні будівель завдяки можливостям:

 • Використовувати деревину, вирощену в Україні та оброблену на власному виробництві організації.
 • Обійтись без облаштування капітального фундаменту.
 • Побудувати житло протягом кількох місяців.
 • Обійтись без застосування важкої будівельної техніки.

Щоб прицінитися, скільки коштуватиме житло, про яке ви давно мріяли, рекомендуємо розглянути представлені на нашому сайті типові планування будівель з цінами. Провести самостійний розрахунок вартості можна за допомогою онлайн-калькулятора. Остаточну суму можуть назвати лише представники будівельної організації після затвердження проекту та складання кошторисної документації.

Як побудувати будинок у стилі хай-тек

Клієнти компанії можуть замовити як маленький будиночок у стилі хай-тек, так і великий заміський котедж. Каркасна будівля для цілорічного проживання не тільки коштує дешевше та швидше будується, але також є енергоефективною та дозволяє економити на використанні енергоресурсів. З урахуванням цих критеріїв замовник родом із Полтавщини, який вирішив переїхати на Закарпаття, замовив у нашій організації будівництво об’єкту в с. Горяни площею 78 м кв.

Проект будівлі був розроблений самим клієнтом, але відповідно до технічного завдання архітектори компанії внесли до нього невеликі корективи. Договір між нами та клієнтом було підписано у комплектації «Каркас плюс» з можливістю продовжити роботи до повної комплектації. Плануванням будівлі передбачені кухня-студія, ванна кімната, тамбур та кабінет на першому поверсі, а також балкон, гардероб, санвузол та спальня на другому рівні. Будинок hi-tech має металеве фасадне оздоблення чорного кольору і виглядає дуже сучасно.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити