Будинки за канадською технологією в Україні

Зовсім недавно в Україні багато хто навіть не чули про каркасні будівлі, а сьогодні на території держави їх можна зустріти набагато частіше. Вони відмінно вписуються в ландшафти сільської місцевості та добре виглядають на околицях міст.

Що являють собою будинки за канадською технологією і що вплинуло на їх популярність?

  • Побудувати житло можна протягом кілька місяців з моменту укладення договору з будівельною компанією. Будівлі з дерева не потребують грунтовного фундаменту, стіни і крівля зводяться  досить швидко, а оздоблювальні роботи можна проводити одразу ж після зведення конструкції.
  • При будівництві каркасних будинків використовується українська деревина, що частково здешевлює кінцеву вартість житла. Також на зниження ціни впливають можливість використовувати полегшені типи фундаменту, виконання робіт невеликою будівельною бригадою. Таким чином, дерев’яні будинки обходяться значно дешевше цегляних будівель.
  • Канадські будинки енергоефективні. У них легко підтримувати комфортну температуру в будь-яку погоду, не витрачаючи значні суми на опалення та охолодження, що дозволяє економити на комунальних послугах.

Проєкти будинків за канадською технологією – як вибрати

Будівництво будинку під ключ починається з вибору проєкту. Де його знайти і чим керуватися при виборі? Типові проєкти будинків за канадською технологією та ціни на них розташовані на нашому сайті. При їх створенні наші архітектори врахували сучасні напрямки архітектури, особливості методики та побажання потенційних клієнтів. Вони цікаві зовні і комфортні всередині, незалежно від загальної площі будівлі.

На сайті можна вибрати одно- і двоповерхові будівлі, споруди мансардного типу. Від розміру в певній мірі залежить і кількість кімнат. Так, в маленьких будівлях зазвичай є передпокій, окремий або суміщений санвузол, кухня, спальні. Великі котеджі можуть бути доповнені будь-яким набором приміщень, включаючи кімнати для гостей, їдальню, робочий кабінет, гардеробні, більярдну, сауну, оранжерею. У нашій компанії можна замовити також індивідуальні проєкти будівництва. При цьому архітекторам важливо розповісти про:

  • бажаний архітектурний стиль будівлі;
  • площу та поверховість будинку;
  • кількість, призначення та бажане розташування кімнат;
  • наявність балкона, тераси, гаража.

Які ціни на житло, зведене за канадською технологією

Скільки коштує будинок за канадською технологією і чи буде більш вигідно провести роботи своїми руками? Це можна зробити за умови, що ви не новачок в будівельній справі, володієте необхідними знаннями та навичками. В іншому випадку, при всій її простоті, можна добитися і зворотнього результату, який потягне за собою додаткові вкладення в момент проведення робіт або в найближчі роки. Дешевше і надійніше замовити житло за канадською технологією у професіоналів. Якою буде цифра до оплати – залежить від обраного проєкту, розміру і поверховості, матеріалу для оздоблення, особливостей майданчика, де буде зводитися житло.

Ціни на будівництво будинку вказані на нашому сайті. Тут представлені різні комплектації із вказанням вартості одного квадратного метра. Помноживши вибрану цифру на площу майбутнього будинку, можна дізнатися орієнтовну суму до оплати. Точна цифра буде озвучена тільки після складання проєктно-кошторисної документації.

Канадська технологія будівництва каркасних будинків в Україні

Розглянувши плюси і мінуси будівель з дерева, багато замовників все ж вибирають каркасні будинки під ключ. Не варто плутати класичну канадську технологію з будівлями з СІП-панелей. При зведенні стін нами використовуються натуральний брус, плити ОСБ, супердифузійна мембрана, мінеральна вата, пароізоляція. Дані матеріали дозволяють зробити будинок надійним, довговічним, енергоефективним та тихим. Будинок за канадською технологією в Україні можна замовити в нас, ми будуємо будинки під ключ різної складності і в різних куточках нашої країни.

Хто замовляє житло з дерева? Такі будинки замовляють люди різного віку, але, переважно більш молодше покоління. Так, ознайомившись з плюсами будівництва будинків за канадською технологією, в “КБК Україна” звернувся молодий замовник, який побажав заселитися в власний будинок вже в цьому році.

Після проходження необхідних узгоджень із нашим відділом архітектури, вибір припав на проєкт «Честервуд». Саме по ньому в 15 км. від Києва наші будівельники і звели енергоефективну, екологічну будівлю площею 120 кв. м.

Комплектація з замовником узгоджувалася додатково. Побачивши через місяць на власній ділянці готову «коробку» майбутнього житла, клієнт залишився задоволений швидкістю і якістю робіт. На даний момент він вже насолоджується проживанням у власному будинку.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити