Канадська надбудова: плюси організації додаткової площі

Будівництво за каркасною технологією дає можливість швидко прилаштувати потрібну житлоплощу, побутові приміщення чи веранду. На цій сторінці ви можете побачити, як здійснюється добудова за канадською технологією до вже існуючої цегляної будівлі. Прийшовши на наш регулярний вебінар, замовниця загорілася ідеєю, а після надання нашими архітекторами ескізно-проектної документації було прийняте остаточне рішення про добудову.

Цей проект ведеться в с. Перемога Київської області, в Баришівському районі. У цьому методі є маса переваг як для нової, так і для старої нерухомості, якій вже багато років. Все тому, що це легка й швидкомонтована конструкція. Вона ефектно доповнює, покращує і стабілізує всю прилеглу територію, оптимізуючи й розширюючи простір для житлової площі. Подивитися готові проекти для реалізації на вашій ділянці можна, перейшовши в розділ “Проекти” у нас на сайті.

Канадська надбудова в Києві: розширюємо будинок швидко і правильно

У компанію “Карпати Буд Каркас” звернулася клієнтка, яка хотіла вирішити нестандартну задачу. До невеликого житлового будинку, який дістався від батьків, потрібно було добудувати велику кімнату, санвузол і шикарну терасу. Будинки за канадською технологією дозволяють створити новий дизайн, включаючи вже готову стару нерухомість. Таким чином виходить елегантний, сміливий та розкішний будинок, який виділяється цегляним екстер’єром на задньому плані.

Повноцінний і правильний фундамент

Будь-якому будинку просто необхідний якісний фундамент. Підготовка основи для каркасного будинку буде залежати від ґрунту, нахилу ділянки, стилістики домоволодіння й кліматичних умов. Важливо, щоб фундамент був досить міцним і зміг витримати навантаження від стін і даху. Архітектори подбають про це, коли окреслять схеми основи. Зазвичай виникає проблема, оскільки стандартизований план фундаменту призначений для універсальних ґрунтів. У нас в арсеналі є багато різних прикладів «зелених» варіантів будівництва з правильно підготовленим фундаментом. Запитайте нас про те, чого ви сподіваєтесь досягти, і ми зможемо надати набагато більше інформації.

У цій будівлі підготований цілісний стовпчасто-стрічковий фундамент з використанням утепленої плити. Облаштування базису – важливий етап у формуванні енергоефективності. Зусилля винагороджуються мінімальними рахунками за комунальні послуги. Фундамент заливається так, щоб досягти зони антипромерзання. Всередині оформлена гравійно-піщана подушка, яка щільно утрамбована. Внутрішня частина утеплена екструдованим пінопластом.

Хвойна деревина, яка використовується для конструкції, обробляється спеціальною вогнестійкою сумішшю. Також дерево захищають від шкідників. Каркасна технологія дає можливість у будь-який час розширювати, доповнювати й перебудовувати вже сконструйовані об’єкти.

Канадська надбудова під ключ: у чому її переваги?

Канадська надбудова в комплектації “Під ключ” – найбільш вигідний варіант. Використовуючи надбудову, можна додати родзинки своїй звичній території. При будівництві будинку може виникнути багато непередбачених витрат, але будинок «під ключ» усуне будь-які додаткові фінансові вкладення, зазвичай пов’язані з цим процесом. Будуючи “під ключ”, ви будете точно знати, що купуєте, вже з того дня, як виберете один із наших приголомшливих планів. Ліцензоване повне будівництво «під ключ» означає, що все буде готово для вас і на ваш смак. Вам не доведеться нічого допрацьовувати – залишиться лише розставити меблі.

Скільки коштує надбудова за канадською технологією в Києві та Київській області

Цю надбудову ми робимо в комплектації “Каркас”. У неї включені:

  1. Ескізно-проектна документація.
  2. Основа будівлі.
  3. Домокомплект.
  4. Дах.

Також заплановане проведення герметизації будівлі. Залежно від потреб, завжди можна вибрати один із варіантів індивідуального дизайну домашніх комплектів – послуги по повному (під ключ) або частковому зведенню. Не соромтеся звертатися до нас за додатковою інформацією про наші пакети і плани. Ми забезпечуємо персональне обслуговування й керівництво протягом усього процесу – від першої зустрічі й вибору комплектації до фінального огляду й подальшої перевірки.

Вартість надбудови за квадратний метр і фото готових об’єктів

Компанія “Карпати Буд Каркас” пропонує помірну вартість надбудов. Онлайн-калькулятор вартості допоможе охочим прорахувати й швидше замовити розширення житлового простору. Потрібно розуміти, що ціна буде залежати від площі, обраних параметрів, комплектації та матеріалів. Приклади робіт від наших фахівців є на сайті в нашому портфоліо. Заходьте, дивіться й обирайте!

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити