Канадська технологія будівництва

У США, країнах Європи та Скандинавії про каркасне будівництво відомо давно. Дана технологія там використовується не одне століття. І хоча існує думка, що будинки з дерева недовговічні, що на природний матеріал впливають негода, гризуни, комахи, пройшовшись по Вашингтону, штату Меріленд в США й іншим місцям можна зустріти не один будинок-довгожитель.

Звичайно, каркасні будинки можуть служити і значно менше. Але, в такій ситуації причиною є неправильна експлуатація або матеріал неприйнятої якості (недосушена деревина, погана обробка спеціальними рідинами від гризунів і комах, швидкого загоряння). Тому, вирішивши замовити будівництво будинку за канадською технологією під ключ, слід звертати увагу на компанії, які зводять житло виключно за даною методикою і мають власну виробничу базу. У такому випадку за якість і надійність споруди відповідають одні і ті ж люди, яким вигідно працювати на хорошу репутацію.

Канадська технологія будівництва в Україні

На українських теренах про каркасну технологію будівництва дізналися не так давно. При цьому вона встигла звернути на себе увагу і знайти прихильників. Будинки з дерева можна побачити в будь-якому куточку України: Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Харкові, Вінниці, Львові, Івано-Франківську. Відгуки про канадську технологію можна подивитися на просторах інтернету, зокрема на сайті компанії “Карпати Буд Каркас”.

Як дізнатися, що це саме будинки, побудовані за каркасною технологією? Хіба що від власників. Зовні вони виглядають естетично, у якості оздоблення, як і для аналогів, можуть бути використані вагонка, штукатурка, натуральний камінь, метал. Також дерев’яні споруди мають певні технічні особливості, завдяки яким вибір робиться на їхню користь.

Переваги канадської технології каркасного будівництва

Перш ніж зробити вибір, забудовники намагаються вивчити плюси і мінуси технології. Відгуки власників канадських будівель звертають увагу на наступні переваги:

  • Швидкість зведення. Стати власником власного житла можна вже через кілька місяців з моменту укладення договору з будівельною компанією. Як швидко – залежить від складності архітектурного плану і загальної площі будівлі. Відсутність необхідності в усадці дозволяє відразу ж після зведення каркасу приступити до зовнішніх і внутрішніх опоряджувальних робіт.
  • Енергоефективність. Експлуатація каркасного житла обходиться дешевше аналогічних будівель з інших матеріалів. Завдяки особливій будові стін, вони добре утримують температуру, не даючи потрапляти всередину холодному чи гарячому повітрю з вулиці. Як результат – власники оплачують менші суми за опалення і споживання електроенергії.
  • Великий термін експлуатації. При будівництві канадських будинків використовується натуральна деревина, просочена спеціальними розчинами, які перешкоджають її псуванню, утворенню цвілі, грибків, а також прешкоджають швидкому згорянню.
  • Більш доступні ціни на проекти за канадською технологією будівництва, ніж у цегляних і бетонних будівель. Відносно невелика вага дозволяє піднімати будинки на полегшених фундаментах. Немає необхідності в додатковому утепленні, досить шару мінеральної вати, який застосовується при облаштуванні стін. Роботи виконуються невеликою бригадою. Відсутня потреба у використанні важкої будівельної техніки. Всі ці фактори позначаються на помірній кінцевої вартості.

Канадська технологія будівництва каркасних будинків від КБК

На базі сучасних каркасних технологій компанія “Карпати Буд Каркас” виконує будівництво житлових будинків та інших споруд в класичному стилі, кантрі, хай-тек, фахверк, з імітацією під старовину, втілюючи будь-який задум замовника. Ми можемо забезпечити комплексне рішення будівельних задач, приймаючи замовлення під ключ, а також виконати тільки часткові роботи, такі як зведення каркаса і покрівлі. Варіанти комплектацій можна подивитися на сайті в розділі «Ціни». При необхідності, ми також будуємо поетапно.

Де взяти проект? Готові варіанти можна вибрати на сайті. До кожного креслення додається короткий опис і ціна на житло. При бажанні, проекти будівництва будинків можуть бути розроблені в індивідуальному порядку нашими архітекторами. Не варто плутати каркасну методику і технологію сіп. Ми не використовуємо в роботі сіп-панелі, так як їм характерні низька теплоємність і виділення канцерогенів. Такі будинки вимагають посиленої системи вентиляції і бояться відкритого вогню. Їхні стіни мають хорошу пропускну здатність, тому температура всередині залежить від погоди на вулиці.

При будівництві стін ми застосовуємо плити OSB, мінеральну вату, супердифузійну мембрану і пароізоляцію, завдяки чому канадські будинки мають абсолютно протилежні характеристики. Відео та фото робіт можна подивитися на сайті компанії. Як результат – наявність позитивних відгуків клієнтів про нашу роботу.

Канадська технологія будівництва будинків – реалізація проекту

В архіві компанії зібрані фото і описи наших робіт з усіх куточків України, якими ми пишаємося і завжди раді поділитися. Одним з таких варіантів є будівництво будинку в с. Підлужжя, розташованому неподалік від Івано-Франківська. У КБК звернулася молода сім’я, мрією якої було власне житло. Звичайно ж, хто, як не ми, зміг би виконати подібне завдання?

Уже під час складання проекту замовники брали активну участь в розробці проекту майбутнього житла, тому наш архітектурний відділ чітко розумів, якою має бути фінальна версія. Отримавши завдання розробки не типового проекту, а свого, особливого, наша компанія погодила з майбутніми власниками концепцію будівлі і потім – остаточний варіант, який отримав назву «Бекервуд». Попередньо на даному об’єкті були узгоджені роботи в комплектації «Каркас +», але, в подальшому замовники вирішили продовжити співпрацю і отримати житло під ключ.

Особливістю даної споруди стали великі вікна, що наповнюють приміщення великою кількістю сонячного світла. Іншою родзинкою виступає великі скляні двері, що виходять на терасу, на якій можна буде проводити сімейні обіди та дружні чаювання.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити