Канадські каркасні будинки під ключ

Каркасні будинки за канадською технологією з кожним роком можна все частіше зустріти на території України. Зовсім недавно про них знали одиниці, а сьогодні дерев’яні споруди красуються в багатьох населених пунктах держави.

Як побудувати каркасний канадський будинок

Хочете побудувати затишний теплий будинок для родини швидко і відносно недорого? Зверніть увагу на каркасну технологію будівництва. Такі будинки відрізняються масою переваг перед будівлями з інших матеріалів:

 • Готове житло можна отримати через кілька місяців, на відміну від цегляного або з бетону. Невелика вага конструкції не вимагає облаштування ґрунтовного фундаменту, а відсутність необхідності в усадці дозволяє відразу ж після зведення конструкції приступити до оздоблювальних робіт.
 • Матеріал, що використовується (вирощена в Україні деревина) і технологія (не потрібне застосування будівельної спецтехніки, роботи виконуються невеликою бригадою) дозволяють мінімізувати витрати грошових коштів на будівництво. Тому, дерев’яний будинок обійдеться дешевше цегляного або зведеного з блоків.
 • Канадські каркасні будинки під ключ відрізняються енергоефективністю, що дозволяє легко підтримувати в них комфортну температуру і не витрачати багато коштів на опалення та охолодження.

Не дивлячись на простоту проведення робіт, не варто приступати до будівництва самостійно. Кожна технологія має певні особливості, без дотримання яких не вийде звести надійне житло. Зводячи канадські каркасні будинки під ключ, компанія КБК гарантує замовникам якісне виконання робіт і те, що наші будівлі прослужать не одному поколінню мешканців.

Де взяти проекти каркасних канадських будинків

Перш, ніж почнуться роботи зі зведенням будинку, необхідно визначитися, яким він буде. Для цього можна зайти на сайт компанії “Карпати Буд Каркас” і купити вподобаний варіант з типових проектів. Тут представлені різні моделі житла, від невеликих розмірів (включають необхідні для проживання кімнати) до просторих особняків (в один або кілька поверхів, з усілякими зручностями). За бажанням замовника, проект може бути повністю складений виходячи з його побажань і потреб сім’ї.

Ціна канадського каркасного будинку

Ціни на будинки в Україні залежать від різних факторів, зокрема від використовуваного матеріалу і особливостей технології. Каркасна методика будівництва істотно відрізняється в цьому плані невисокою вартістю при відмінній якості житла, що не змогло залишитися непоміченим замовниками компанії.

Скільки коштує побудувати каркасний будинок? Які ціни під ключ? Відповіді на такі питання можна знайти у відповідному розділі сайту компанії. Вартість житла вказана за 1 м2 в різній комплектації і замовник сам може вибрати найбільш підходящий варіант і прорахувати приблизну суму до оплати. Точна ціна будинку буде відома після складання проектно-кошторисної документації.

Будівництво канадських каркасних будинків від КБК

Займаючись будівництвом каркасних будинків, ми намагаємося зробити так, щоб замовник отримав найбільш вигідну пропозицію і заощадив власні кошти, при цьому не економлячи на якості власного житла. Саме таким варіантом став будинок площею 101 м2, побудований по проєкту “Вознесенськ” в Миколаївській області між містами Южноукраїнськ і Вознесенськ.

Замовник звернувся в нашу компанію вже маючи на руках готовий проект ще в кінці 2018 року. Після проведення детального розрахунку, було вирішено приступити до будівництва в 2019 році. У той момент у нас проходила акційна пропозиція «Зимовий ліс», згідно з яким пропонувалося авансувати кошти за матеріал, убезпечивши себе тим самим від подорожчання вартості. Саме так і вчинив майбутній домовласник, підписавши в 2018 році договір з нашою компанією і заощадивши значну суму на будівництво ще до його початку.

Так як підготовчі роботи і облаштування фундаменту були виконані завчасно, наші будівельники відразу ж приступили до установки каркаса майбутнього житла. За договором з замовником, нашим завданням було виконання наступних робіт:

 • Облаштування і обшивка ОSB плитою і супердифузійною мембраною каркасу.
 • Покриття даху – бітумна черепиця.
 • Монтаж вентиляції по всьому будинку.
 • Оздоблення фасаду із застосуванням фальш-бруса та штукатурки.
 • Монтаж водостічної системи «Бриза».
 • Установка вікон і дверей.
 • Повноцінне утеплення приміщення мінеральною ватою.

Даний проект запам’ятався тим, що роботи проводилися в мальовничому і тихому місці на околиці міста. Поруч протікає річка Південний Буг. Місце для розташування будинку для постійного проживання сім’ї було вибрано більш ніж вдало. Але, крім красивих видів, мешканці отримали комфортний та якісний будинок, в якому приємно жити та приймати гостей.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити