Канадський будинок: ціна будівництва

Канадські будівлі в усьому світі відомі як красиві, надійні та енергоефективні споруди. Саме такі якості роблять їх популярними серед забудовників. При цьому популярним є питання – скільки коштує житло зведене по канадській технології.

Ціна на будинок за канадською технологією під ключ

Ви вирішили побудувати каркасний будинок і хочете дізнатися його вартість? Пропонуючи привабливі ціни, будівельні компанії не завжди прописують, що входить в дану комплектацію. Тому необхідно уточнювати такі моменти. Незважаючи на те, що ціна на будинки за канадською технологією нижча цегляних, бетонних і інших аналогів, якісне довговічне житло не може коштувати зовсім дешево. Дерев’яні будинки також вимагають вкладення чималих коштів, і кінцева ціна будівництва каркасних будинків включає:

 • складання проекту і відповідної документації;
 • закупівлю матеріалів;
 • роботи, позначені в договорі між замовником і будівельною компанією.

Чим більша площа будинку, тим більше коштів доведеться вкласти замовнику. Проте, ціна за 1 м2 будівлі великої площі буде нижча, ніж у маленькій будівлі. Також вартість канадського будинку залежить від:

 • особливостей фундаменту;
 • складності проекту;
 • віддаленості комунікацій.

Щоб здешевити будівництво канадських будинків під ключ, варто розглянути готові креслення будівель, розташовані на нашому сайті. При зіставленні вибраних варіантів з аналогами з інших матеріалів, видно, що на канадську технологію ціна істотно вигідніше.

Будинки за канадською технологією проекти ціна

Будівництво будинків по каркасно-щитовій технології, як і інших будівель, починається з вибору проекту. Забудовник може купити готовий проект або замовити розробку індивідуального. Але, не варто завантажувати з мережі інтернет безкоштовні пропозиції. Правильно складені креслення вимагають вкладення певних знань і навичок, часу, тому не пропонуються безкоштовно.

Слід врахувати і те, що кожну земельну ділянку індивідуальний і готовий план може зажадати адаптації. Тільки купивши проект в будівельній компанії, можна бути впевненим, що дизайнери внесуть в нього необхідні зміни і готовий будинок прослужить не одному поколінню мешканців. На канадський будинок проекти і ціни можна подивитися на сайті компанії “Карпати Буд Каркас” у відповідному розділі. Тут же розташовані і фото побудованих будинків. Також у нас можна замовити складання індивідуального проекту. Після обговорення питань:

 • якої площі потрібна споруда, у скільки поверхів;
 • скільки в будівлі буде кімнат, якого розміру, призначення;
 • хто буде жити в будинку, можливість відвідування гостями та родичами;
 • потреба в гаражі, терасі й інших додаткових будівлях,

архітектори створять варіант, який буди відповідати побажанням сім’ї замовника.

Ціна на будівництво будинку за канадською технологією

Січень 2020 року став місяцем початку будівництва нашою компанією будівлі за канадською технологією в Чорноморську, розташованому недалеко від Одеси. Так як будинок призначений для відпочинку, чому сприяє близькість моря, при розробці проекту замовник побажав включити в проект терасу і балкони, які дозволять насолоджуватися свіжим повітрям і чудовими видами.

Згідно з проектом, основою житла став стовпчастий фундамент з платформою з дерева. Замовник також брав участь в окремих моментах робіт і своїми силами підготував нам стовпчики. Це дозволило будівельникам відразу ж зайнятися монтажними роботами по облаштуванню платформи і стін будинку для відпочинку.

У підписаному між нашою компанією та замовником договорі з нашого боку були передбачені наступні роботи:

 • Облаштування утепленої платформи, стін, перекриттів між рівнями.
 • Зведення кроквяної системи з подальшим монтажем бітумної черепиці.
 • Проведення фасадних робіт.

Будівля була зведена в термін, добре вписалася в ландшафт і повністю задовольнила побажання замовника. А підписаний ще в попередньому році договір на будівництво та пропозиція «Зимовий ліс» дозволили йому побудувати будинок з суттєвою економією. Детально ознайомитися з акційними пропозиціями від нашої компанії можна у відповідному розділі сайту.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити