Каркасна будівля під ключ

Будівлі за канадською методикою вже перестали бути новинкою для населення України. Сьогодні їх можна зустріти по всій території держави. А набули вони такої популярності не тільки тому, що так будують на Заході – в США. Каркасні споруди мають достатньо позитивних сторін, які не змогли не оцінити наші співвітчизники.

Каркасний будинок під ключ в Києві – переваги

Чим цікаві забудовникам такі споруди?

 • Енергоефективність дозволяє економити на енергоресурсах в процесі проживання.
 • Житло ефектно виглядає на тлі українських ландшафтів.
 • Якісні надійні будівлі довели здатність служити мешканцям понад сто років. Спеціально оброблена деревина не схильна до гниття, псування гризунами чи комахами. Житло не схильне до миттєвого загоряння.
 • Зводити будівлі можна в будь-яку пору року і на будь-якому типі грунту.
 • Купити каркасний будинок під ключ вийде дешевше, ніж аналогічний з каменю.
 • Будинки-каркасники можна звести з різною кількістю рівнів і в будь-якому архітектурному стилі.

Ціна каркасного будинку в Київській області

В яку суму обійдеться будівництво житлового будинку за канадською методикою, однозначно ніхто не відповість. В даному випадку можна застосувати рівняння: ціна будівлі пропорційна запитам замовника. Тобто, чим простішим буде проект споруди, чим менше в ньому буде родзинок, тим нижчою виявиться кінцева сума. При потребі прикрасити фасад дорогими матеріалами, оформити внутрішній простір колонами і арками, встановити вікна незвичайної форми замовнику доведеться заплатити більше. На скільки – буде прораховано в індивідуальному порядку при складанні кошторису. Але, перш ніж дізнатися, скільки коштує готова споруда, слід визначитися з проектом майбутнього житла.

При бажанні прицінитися, рекомендуємо замовникам перейти до відповідного розділу нашого сайту. У ньому наведено таблицю з описом можливих до замовлення комплектацій. Така інформація дозволяє зрозуміти, які види робіт входять в конкретну комплектацію і дізнатися, яка по ній ціна за м2. Також зрозуміти приблизну вартість дерев’яного будинку і прицінитися допоможуть розташовані на ресурсі готові проекти з цінами.

Як обираються проекти каркасних будинків під ключ

Кожна сім’я може обирати між готовими кресленнями та їх індивідуальною розробкою. Який варіант кращий? Кожен має плюси і мінуси. Серед переваг готових проектів виділяють:

 • Відсутність потреби чекати, поки будуть виконані креслення і прорахований кошторис. До проведення підготовчих робіт на ділянці і безпосередньо до будівництва житла можна приступити практично відразу після отримання документації на руки.
 • Впевненість в якості житла: так як більша частина проектів була не раз перевірена на практиці, в них враховані всі можливі недоліки.

Мінус готових проектів полягає в тому, що споруди такої конструкції вже присутні на вулицях вашого міста і ще одна будівля стане їх повторенням. Хоча навіть у такому випадку будинку можна додати індивідуальності, вибравши свій колір для фарбування фасаду, або ж інший відтінок покрівельного матеріалу.

Індивідуальні проекти каркасних споруд завжди цікавіші для замовників. Вони надають можливість створити будинок мрії, у якого не буде повторень. Якою буде будівля – повністю залежить від смаку клієнта, від його потреб і звичок. Архітектори, в свою чергу, візуалізують побажання і, при необхідності, запропонують свої рекомендації.

Як побудувати каркасний будинок в Києві

Будівництво каркасних будинків в столиці не є нововведенням. Силами співробітників нашої компанії в Києві та околицях щорічно зводяться одноповерхові і двоповерхові будівлі за канадською методикою. Із фото побудованих об’єктів пропонуємо ознайомитися на сторінках сайту. Тут же знаходяться відгуки наших клієнтів про співпрацю та про особливості проживання в каркасних конструкціях. Одну з каркасних споруд нами було зведено в Київській області, а саме в дачному кооперативі в с. Чубинське. Хороша транспортна інфраструктура, так як селище розташоване поблизу Борисполя, недалеко від виїзду з Києва, дозволить використовувати будівлю не тільки як дачу, але і для тривалого проживання.

Будинок складається з коридору, доповненого тамбуром, санітарного приміщення, однієї спальні, кухні-вітальні з просторою терасою. Є в ньому і технічне приміщення, оснащене окремим виходом. Даний проект реалізований нами в комплектації під ключ. Потенційних клієнтів ми завжди запрошуємо на свої будівельні майданчики. Це дозволяє побачити, які матеріали використовуються для створення конструктиву, якою виходить якість стін в результаті. При відсутності такої можливості рекомендуємо подивитися наші відео про канадські будівлі на Ютуб-каналі компанії.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити