Надбудова до будинку

Час йде, підростають діти і вже того будинку, який ще зовсім недавно здавався великим і затишним, не вистачає для всієї родини. Або життя кардинально змінилoся і з’явилися інші можливості і разом з ними, бажання збільшити житлову площу. Будь-який з цих варіантів призводить до того, що люди звертаються в будівельну компанію з певними побажаннями, які в результаті повинні бути виконані досвідченими будівельниками.

В останні роки в моду увійшло каркасне будівництво. Його головна перевага полягає в швидкості зведення, при цьому готова будова відрізняється надійністю і довговічною службою.

Надбудова другого поверху будинку – один з варіантів розширення площі житлового приміщення. Особливо це зручно, коли приватні володіння невеликого розміру і немає можливості прилаштувати збоку ще хоча б одну кімнату. Також такий варіант, як надбудова поверху в приватному будинку використовується, якщо у власників немає бажання займати будівлями корисну територію. Подібні будинки виходять:

  • компактними;
  • місткими;
  • а також виглядають досить естетично.

Як з’явилася каркасна надбудова до цегляного будинку

Роботи з облаштування каркасної надбудови до будинку з цегли проходили по вул. Сніжній в Івано-Франківську. В даному випадку була проведена реконструкція існуючого будинку.

Відповідно до узгодженого із замовником проекту, надбудова над будинком почалася з робіт по дозаливці фундаменту. Також будівельниками нашої компанії дах над гаражем був частково демонтований, що було потрібно для естетичної укладання металочерепиці.

В результаті будівництва в Івано-Франківську, яке проходило в районі Національного технічного університету нафти і газу, надбудова старого будинку перетворила його в теплу, стильну сучасну будівлю, що стало окрасою даної приватної території.

Кожен з елементів конструкції виготовлений згідно з наданими кресленнями. Завдяки цьому підгонки деталей не треба було, і каркас був зібраний в стислі терміни. Легка вага каркасу і наповнювачів дозволив економно використовувати бетон, який пішов на облаштування фундаменту.

Надбудова житлового будинку була завершена оздоблювальними роботами, нанесенням штукатурки і поклеюванням плитки під камінь при вході в будинок і навколо віконних проємів, яка зробила фасад більш привабливим.

Надбудова будинку, крім додаткових кімнат, дала можливість на другому поверсі облаштувати терасу, де можна збиратися всією сім’єю за обідом, приймати гостей або ж просто насолоджуватися співом птахів, нічними зірками. Також будинок був доповнений балконом, який підтримують дві потужні і надійні дерев’яні опори.

Переваги каркасних надбудов

Надбудови дерев’яного будинку можуть бути повністю розроблені і побудовані фахівцями компанії Карпати Буд Каркас, а також за проектом замовника. Дана технологія досить економна як за витратами на матеріал, так і за часом. Будівництво займає не більше 4 місяців. Додатково надбудова приватного будинку, виконана за канадською технологією, завдяки своїй енергоефективності, дає власникам будинку ще одну перевагу – невеликі витрати на опалення в холодну пору року.
pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити