Будівництво лазні

Наявність лазні на території приватного котеджу або дачної ділянки давно перестало бути данню моді. Сьогодні це, в першу чергу – можливість приємно відпочити і підтримати здоровий спосіб життя. Не є винятком і лазні комерційного призначення.

Де замовити будівництво лазень та саун

Вирішивши облаштувати лазню або сауну, багато замовників звертаються в компанію “Карпати Буд Каркас”. Це правильне рішення, тому що будівництво будівель такого роду не є простим процесом і своїми руками звести їх виходить далеко не у кожного. А облаштування лазні із брусу професійними будівельниками займає невелику кількість часу і є менш витратним фінансово порівняно з приміщеннями, виконаними із цегли та інших матеріалів.

Ми будуємо лазні і сауни різної складності, в залежності від побажань замовника. На сайті компанії і на каналі в Ютубі можна подивитися відео відгуки наших клієнтів, а також етапи будівництва дерев’яних лазень, починаючи зі зведення фундаменту і, закінчуючи, внутрішнім і зовнішнім оздобленням.

Де взяти проекти бань і саун

Лазні та сауни є місцями з підвищеною вологістю, відрізняються вогненебезпечністю, травмонебезпечністю і вимагають дотримання санітарно-гігієнічних умов. Щоб приміщення вийшло теплим і затишним, безпечним для користувачів, на початковому етапі необхідно зайнятися розробкою проекту.

Ми не один рік будуємо лазні і сауни для домашнього і комерційного використання і можемо запропонувати клієнтам різні варіанти, які показані на фото і відео виконаних будівельниками робіт. Якщо клієнт не вибрав нічого із запропонованих варіантів, можлива розробка проекту з нуля і складання нашими дизайнерами індивідуального планування.

Ціни на будівництво лазень

Цікавить такі питання, як:

 • остаточна ціна під ключ сауни або лазні;
 • можливість прорахувати онлайн вартість об’єкта самостійно?

Використовуючи калькулятор вартості, можна попередньо прорахувати будь-які варіанти. При цьому слід розуміти, що цифра вийде орієнтовною, оскільки калькулятор не враховує:

 • особливості місцевості;
 • сезонність;
 • терміни проведення робіт;
 • віддаленість комунікацій та інші особливості проекту.

Остаточну вартість під ключ можуть озвучити лише представники компанії КБК після складання плану і проектно-кошторисної документації, де будуть враховані такі моменти, як:

 • вибір будівельних матеріалів;
 • віддаленість комунікацій;
 • особливості фундаменту, даху;
 • необхідність проведення оздоблювальних робіт.

Будівництво лазні «Плахтянка» на Київщині

Більш вдалого варіанту, ніж каркасна/канадська технологія будівництва таких об’єктів, як лазня або сауна, годі й шукати. Такої думки дотримуються і наші замовники з Київщини, де завершені роботи над реалізацією проекту. Після розробки архітектурного проекту та підписання договору про будівництво, прийшла черга підготовки необхідних матеріалів, комплектуючих, і безпосередньо проведення будівельних робіт. Замовлення було передбачено в комплектації “під ключ”, тому завданням будівельників компанії КБК стало поетапне будівництво лазні:

 • Заливка фундаменту. Зазвичай для невеликих будинків або бань використовується стовпчастий фундамент, але в даному випадку був залитий комбінований, тобто стовпчастий з малозаглибленим ростверком і утепленою армованою монолітною плитою.
 • Монтаж каркасу. Цей етап передбачає зведення стін будівлі з дерев’яного брусу, кількість і крок якого прораховує конструктор із урахуванням всіх можливих навантажень, що говорить про правильний підхід до будівництва каркасних будинків. Використовувана деревина просочується антигрибковими засобами і антипіренами та просушується. Її вологість в каркасно-щитовому будівництві не повинна перевищувати 20% – це важливий критерій, без якого якісний будинок неможливий.
 • Облаштування даху. Дах даної лазні покритий металочерепицею. Такий матеріал можна сміливо назвати найпопулярнішим в приватному будівництві і це не дивно. Висока якість металу, використовуваного при виробництві, дозволяє експлуатувати матеріал протягом тривалого часу без втрати якісних характеристик, а широка колірна гамма – вибрати саме те, що за смаком.

Каркасна технологія – це можливість придбати баню, яка повністю відповідає власним уявленням, в стислі терміни і за адекватною ціною, що завжди гідно оцінюється нашими замовниками.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити