Каркасне будівництво: ціни і терміни

Ще років 20 тому в Україні мало хто чув про таку технологію, як каркасно щитове будівництво. На сьогодні ситуація істотно змінилася, відносно невисока вартість будівель і можливість швидко отримати власне житло зробили їх популярними серед українців. На каркасне будівництво ціни найбільш прийнятні для середньостатистичних сімей, саме вони найбільш часто стають клієнтами нашої компанії.

Як формується ціна будівництва каркасного будинку

Ціна будівництва недорогих каркасних будинків формується з урахуванням наступних факторів, що дозволяють їй бути прийнятною для населення:

 • Простота монтажу і невелика вага матеріалів. Навіть при потребі реалізації будинку під ключ, для виконання робіт досить невеликої бригади. Це зменшує витрати на оплату роботи будівельників.
 • Невисока вартість фундаменту. Легка вага готової конструкції дозволяє замість капітального фундаменту використовувати стовпчасту або стрічкову основу – залежить від складності конструкції, рельєфу місцевості і типу грунту.
 • Економія коштів на оздоблювальних роботах. Тут немає потреби вирівнювати стіни по маяках. Досить прошпаклювати поверхні, що робить вартість готового житла значно дешевшим.
 • Відсутність витрат на важку будівельну техніку. Так як каркасне будівництво під ключ не передбачає присутність залізобетонних перекриттів, немає потреби у використанні крана-маніпулятора, іншої важкої будівельної техніки. Це не впливає на міцність будинку, однак ціна на житло істотно знижується.
 • Швидкість робіт. Недорогий проект по каркасній методиці буде реалізований значно швидше, так як, на відміну від цегляного і монолітного, він не вимагає застигання розчину. Відсутність потреби в усадці дозволяє проводити оздоблювальні роботи відразу ж після закінчення загальнобудівельних.

Скільки коштує будинок за каркасною технологією

Вирішивши побудувати житло для родини, забудовники іноді паралельно розглядають і можливість звести будинок своїми руками, в надії, що це обійдеться значно дешевше. Але, навіть при всій простоті технології, щоб отримати якісний і надійний будинок, необхідно володіти певними знаннями і навичками. Інакше найближчим часом доведеться вдатися до ремонту, який спричинить суттєві додаткові витрати. Кращим варіантом отримати власне житло є звернення в будівельну компанію. Вартість готового будинку в кожному випадку обговорюється індивідуально, так як вона залежить від різних чинників:

 • загальної площі будівлі;
 • особливостей архітектурного стилю;
 • складності проекту під ключ;
 • особливостей земельної ділянки;
 • віддаленості комунікацій;
 • вибору оздоблювальних матеріалів.

Ціни на щитові будинки за каркасною технологією у різних компаній можуть відрізнятися. Не варто гнатися за дуже низькою вартістю. Якісне житло не може коштувати надто дешево. Занадто маленька ціна свідчить про низьку якість матеріалів або робіт.

Вартість каркасного будівництва в Україні

Скільки коштує каркасне будівництво в Україні? Неможливо назвати однозначну вартість готового будинку. Крім зазначених вище факторів, до уваги береться і комплектація. На сайті компанії “Карпати Буд Каркас” в розділі «Ціни» можна ознайомитися з розцінками за 1 м2 житла в комплектаціях «преміум» і «стандарт» («каркас», «каркас +» і «під ключ»). Знаючи площу будинку, її можна помножити на необхідну цифру і отримати приблизну ціну на будинок. Остаточна вартість на будівництво каркасних будинків під ключ може бути озвучена тільки після складання проекту і документації співробітниками компанії.

Готові проекти і ціни на канадське житло також розташовані на нашому сайті. Тут же можна подивитися фото і відео процесу проведення будівельних робіт. Крім житлових будинків, у нас можна замовити будівництво каркасної лазні, дачі, будівель комерційного призначення, як за типовими проектами, так і індивідуальними кресленнями. Вибір готового проекту дозволить здешевити суму до оплати, в той час як авторська розробка буде повністю відповідати вашим побажанням.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити