Каркасні будинки: вартість проекту та будівництва

У місті Чернівці, на Буковині компанія “КБК Україна” будує свій перший будинок у цьому регіоні. Для побудови ми застосовуємо каркасну технологію будівництва, яка з кожним роком набирає стрімких обертів у сфері житлового будівництва. Такі споруди є прекрасним варіантом для тимчасового або постійного проживання.

Завдяки своїй енергоефективності, надійності та довговічності вони користуються величезною популярністю у сімей, які бажають знайти власне житло. У процесі роботи не задіюється важка спецтехніка, а замість капітального фундаменту використовується полегшений, що істотно мінімізує грошові вкладення. Саме за цим проектом для нашого клієнта був спеціально залитий комбінований фундамент.

Що входить у вартість каркасного будинку під ключ?

Бюджет канадської споруди розраховується, виходячи з переліку виконуваних робіт і основних складових:

 1. Квадратури й поверховості будівлі. В даному випадку – це 110 м кв.
 2. Складнощів архітектури. Клієнт вибрав сучасний стиль у поєднанні з нестандартною архітектурою будівлі.
 3. Вибраних будівельних матеріалів.
 4. Підведення комунікацій.
 5. Типу даху.
 6. Оздоблення кімнат і фасаду.
 7. Наявності додаткових будівель.
 8. Установки вікон і дверей, облаштування фасаду.

Вартість метра одноповерхового і двоповерхового будинків може бути нижчою, якщо за основу буде взято типовий готовий план із полегшеним стрічковим фундаментом. Обираючи рішення з розширеною комплектацією, за короткий час можна отримати готове до заселення житло.

Вигідна вартість будівництва каркасних будинків

Вартість каркасної споруди в Україні досить прийнятна для наших жителів, оскільки аналогічна будівля з інших матеріалів (цегла, газоблок, ракушняк, дерев’яний зруб) буде в рази дорожчою. Зв’яжіться з нами, і наші співробітники підкажуть, як правильно розрахувати ціну будівництва на схожий проект, або ж ви можете зробити це самостійно за допомогою калькулятора вартості каркасного житла.

Крім того, ви економите, оскільки ми допоможемо уникнути помилок:

 1. У плануванні. В нас є великий досвід отримання дозволів на будівництво навіть на найскладніших ділянках. Чи то просте приміщення з повним плануванням, чи то величезний особняк, який вимагає продуманої стратегії планування – ми зможемо допомогти.
 2. У залученні третіх сторін. Якщо необхідні зовнішні фахівці, наприклад, екологи та інженери – ми їх призначаємо, щоб нести відповідальність і контролювати їх роботу.
 3. У наявності власних будівельних бригад. Робота по всій країні означає, що ми працюємо тільки з перевіреними будівельниками, щоб забезпечити хороше співвідношення ціни і якості та уникнути непотрібних витрат для наших клієнтів. Наші будівельні контракти забезпечують дотримання інтересів наших клієнтів.
 4. В управлінні контрактами. Протягом всього будівництва ми виступаємо в якості адміністраторів контракту, стежачи за тим, щоб споруда була побудована у відповідності зі специфікаціями, дизайн не розмивався, а клієнти платили тільки фіксовану ціну, обумовлену в контракті.
 5. У повних будівельних кресленнях. Для більшості схем будинків це будуть докладні креслення, починаючи від фундаменту і до найдрібніших деталей: вікон, дверей та іншого. Вони часто включають у себе креслення секцій будівлі з зазначенням конкретних деталей, тому ви можете бути впевнені, що деталі проекту, які ви обговорили зі своїм архітектором, будуть реалізовані на місці.

Будьте впевнені, що ми пояснимо докладно і надамо інформацію про конкретні прилади, устаткування й оздоблення у кожній кімнаті будинку, а також матеріали, які будуть використовуватися зовні. Робота в тісній співпраці з вашим архітектором повинна допомогти вам прийняти необхідні рішення, враховуючи як ваші прагнення щодо вашого житла, так і ваш бюджет.

Каркасний будинок: доступна вартість робіт “під ключ”

Остаточна вартість будівництва каркасної будівлі під ключ стане відома після узгодження проекту і вивчення ділянки, на якій планується зведення. Вибравши необхідний план і закупивши потрібну сировину, фірма забезпечує наступні етапи будівництва:

 • облаштування фундаменту з гідроізоляційними властивостями;
 • установку самої каркасної системи з перегородками;
 • теплоізоляцію каркаса й даху;
 • монтажні роботи по установці вентиляції;
 • підбір і монтаж опалення;
 • установка віконної системи й дверей.

Вигідна вартість проекту каркасного будинку від КБК Україна

На цій сторінці можна побачити, як кваліфіковані експерти розробили унікальний архітектурний проект і адаптували його до умов місцевого ландшафту. Стартова ціна будинку за м2 під ключ у нашій компанії вигідна і залежить від комплектації конкретного проекту. При цьому ви отримуєте індивідуальний проект будівлі, при складанні якого ми враховуємо всі побажання і вимоги замовника. Онлайн-розрахунок вартості дозволить дізнатися приблизний бюджет майбутньої забудови. Ми будемо раді звести вам надійний, комфортний та якісний будинок, який перевершить усі ваші очікування. Для замовлення послуг телефонуйте нам за номерами телефонів, вказаними на сайті.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити