Каркасні будинки за канадською технологією

Каркасний будинок за канадською технологією – це сучасне комфортне житло, яке можна зустріти на території багатьох європейських країн, США, Скандинавії. Канадська технологія каркасного будинку популярна, так як:

  • дозволяє протягом короткого періоду отримувати естетичні споруди різної складності, які легко вписуються в практично будь-який ландшафт;
  • за ту ж суму можна звести просторіший будинок, ніж із цегли і бетону.

Будівництво за канадською технологією в Україні

Канадська технологія будівництва каркасних будинків є перспективним напрямком будівельного ринку в Україні. Як і житло з більш традиційних матеріалів, вона актуальна для наших кліматичних умов, але, більш цікава в економічному плані. Дана вигода простежується ще на етапі закупівлі матеріалів, проведення робіт і триває протягом періоду експлуатації:

  • При зведенні каркасних будинків частково використовується вітчизняна сировина. Низька собівартість і відсутність митних зборів роблять будинок під ключ за канадською технологією більш доступними для українських забудовників.
  • При проведенні робіт відсутня необхідність у використанні спеціальної будівельної техніки, що також здешевлює кінцеву суму.
  • Ціна будинку по каркасній технології значно нижче аналогів з інших матеріалів в результаті невеликої ваги конструкції, що дозволяє обходитися полегшеним фундаментом.
  • Каркасні будинки не вимагають додаткового утеплення. Шару мінеральної вати, закладеного у сендвіч-панелі, досить, щоб без проблем підтримувати в приміщенні комфортну температуру. Як результат, каркасно-щитова технологія будівництва дозволяє економити на оплаті за опалення та охолодження будівлі протягом року.

Як побудувати каркасний будинок за канадською технологією

Цікавить будівництво будинку по каркасній технології? Компанія “Карпати Буд Каркас” допоможе стати володарем сучасного і надійного житла.

До уваги забудовників пропонуються типові проекти будинків в один і два поверхи будь-якої площі з різноманітним плануванням. Також можливе індивідуальне проектування, виходячи з потреб замовника. Ми будуємо житло швидко і якісно, що підтверджують відгуки клієнтів про роботу з нами. Залежно від складності креслення та особливостей ділянки під забудову, в будинок з дерева можна заселятися через кілька місяців з моменту підписання договору. Служити таке житло буде не одному поколінню, так як термін експлуатації канадських будинків передбачається понад 100 років.

Будинок за канадською технологією від КБК

У нашу компанію звернувся замовник з проханням побудувати будинок в місті Ладижин Вінницької області. Будівля планувалась використовуватися як основне місце проживання молодої сім’ї з трьох осіб. В якості основи для будівництва спочатку був обраний типовий проект «Асканія». В результаті внесення змін з боку замовника і адаптації під особливості ділянки під забудову він був повністю змінений. В даний час житло являє собою будинок, що складається з трьох спалень, кухні-вітальні з виходом на терасу, ванної кімнати і технічного приміщення.

Так як на ділянці розташовувався старий будинок, будівельні роботи почалися саме з демонтажу та очищення ділянки від старих будівель. Наступним етапом стало облаштування фундаменту. Ділянці характерний досить великий перепад по висоті, тому вирішено було зупинитися на свайній основі. Внаслідок цього під терасою утворився значний простір, який в майбутньому замовник зможе використовувати в якості місця для складування дров, садового інвентарю та іншого приладдя.

Свайне поле було створено із застосуванням бетонних паль розміром 250 * 250 мм. Далі будівельники зробили дерев’яну обв’язку і встановили дерев’яну платформу. Наступним етапом робіт став монтаж каркасу із зовнішньою обшивкою вологостійкими плитами ОСБ і кроквяною системою.

В якості покриття для даху була обрана металочерепиця. Крім традиційного утеплення стін і даху була утеплена підлога, а точніше – несуча дерев’яна платформа, мінеральною ватою 200 мм. Варто зазначити, що даний обсяг робіт був проведений протягом 35 робочих днів. По завершенні робіт замовники залишилися задоволені результатом. Будинок був зведений швидко, в термін і навіть дещо перевершив очікування в плані естетичності та комфорту.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити