Каркасні будинки в Одесі

Економічність і швидкі терміни зведення зробили каркасно щитові будинки популярними у всьому світі. При цьому об’єктам, побудованим за канадською технологією, характерне хороше поєднання ціни і якості. Будівництво в Україні будівель за канадською технологією вибирають ті, хто шукає економне житло із хорошими показниками шумо- і теплоізоляції. Ще однією важливою особливістю таких будов є можливість монтажу в будь-який слушний час, навіть – взимку.

Каркасні будинки в Одеській області – проекти

Компанія “Карпати Буд Каркас” надає можливість жителям будь-якого з регіонів України стати власниками якісного сучасного житла, побудованого із натурального дерева. Будівництво будинків в Одеській області також з кожним роком набирає обертів. Тут замовляють зведення не тільки житлових будинків, але і дачних котеджів, магазинів, кафе і ресторанів, бань і саун, храмів і церков, баз відпочинку і готелів, складських приміщень та інших будівель.

Який будинок можна побудувати в Одесі? На сайті компанії у відповідному розділі можна переглянути готові проекти дерев’яних будівель. У них враховані сучасні віяння в архітектурі і побажання клієнтів. Тому кожен такий будинок не лише виглядає естетично, він також і комфортний. Тут можна вибрати проекти невеликих затишних споруд, які підійдуть для дачної ділянки:

 • 5 на 5;
 • 5 на 6;
 • 6 на 6 та ін..

Для постійного проживання сім’ї варто звернути увагу на більш масштабні варіанти. Це можуть бути як одноповерхові споруди загальною площею до 100 м2, так і двоповерхові особняки з будь-якими зручностями (просторою терасою, лоджією, гаражем, басейном, господарськими будівлями), будівлі з мансардним поверхом або другим світлом. Мережа інтернет пістрявить пропозиціями скачати каталог готових проектів і скористатися вподобаним варіантом. Але, цього робити не варто, оскільки:

 • В обраному проекті можуть бути неточності, виправлення яких обійдеться значно дорожче.
 • Навіть найкращі об’єкти можуть потребувати адаптації (враховуються особливості земельної ділянки, на якій планується будівництво, віддаленість комунікацій).

Тому завжди краще звернутися безпосередньо до архітекторів компанії «Карпати Буд Каркас» і купити типовий проект з усією необхідною документацією. Також цікавим варіантом є індивідуальне планування будинку під ключ за канадською технологією. Це дозволяє врахувати всі побажання клієнта і членів його сім’ї, розміри ділянки і ландшафт території. Особливості кожного з проектів можна подивитися на фото і відео, розташованих на сайті, а також на каналі компанії в Ютубі.

Ціна каркасного будинку в Одесі

Скільки коштує будівництво каркасних будинків в Одесі? Вартість споруди залежить від різних чинників і розраховується індивідуально. Її можна взнати лише після складання проектно-кошторисної документації. На загальну суму впливають:

 • складання та складність проекту;
 • загальна площа будівлі;
 • комплектація (ціну під ключ за 1 м2 можна подивитися у відповідному розділі сайту);
 • вибрані матеріали;
 • етапи робіт.

Ціна каркасного будинку нижче, ніж споруди аналогічного розміру, виконаної з цегли, бетонних блоків та інших матеріалів. Цього виходить досягти завдяки відсутності необхідності в облаштуванні дорогого фундаменту, додаткового утеплення, використанні важкої будівельної техніки.

Будівництво каркасного будинку під ключ в Одесі

Будь-який будинок має будуватися відповідно до визначеної інструкції. Лише в такому разі можна досягти хорошого результату і отримати надійний красивий будинок з тривалим терміном експлуатації. Після затвердження проекту починається етап зведення будівлі. Він може включати як окремі роботи, так і будівництво канадського будинку під ключ:

 • Облаштування фундаменту. Невелика вага конструкції не потребує створення стрічкового фундаменту. В даному випадку достатньо стовпчастого (свайного) варіанту. Тип основи впливає на кінцеву вартість каркасного будинку.
 • Монтаж каркасу. Використовується дерев’яний брус, просочений спеціальним розчином, здатним захистити деревину від впливу вогню, вологи, а також руйнування грибком, пліснявою і комахами. Такий же брус застосовується при виробництві крокв. Обшиваються стіни OSB-плитами.
 • Дах. Зводиться відповідно до побажань власників будинку і загального стилю будівлі. Для покриття можуть бути використані металочерепиця, бітумна черепиця, профнастил, єврошифер.
 • Утеплення стін. Застосовується мінеральна вата, товщина шару якої досягає 200 мм. Матеріал здатний не тільки захистити від холоду, але і володіє хорошими шумоізоляційними властивостями.
 • Внутрішні роботи. На даному етапі здійснюється підводка комунікацій і проводяться оздоблення стін.
 • Оздоблення фасаду. Будинок повинен бути привабливим не тільки зсередини, тому зовнішнім роботам також приділяється належна увага. Каркасні будинки в Одесі можуть мати фасад, виконаний з дерев’яної вагонки, каменю, плитки, оштукатурений або представляти комбінацію названих матеріалів.

Докладні відео і фото готових об’єктів від КБК можна подивитися на сайті компанії. Тут же можна знайти і відгуки наших клієнтів.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити