Каркасні будинки – проект «Бузова»

Будівництво будь-якого будинку починається із створення проекту, в якому максимально враховуються побажання замовника і нюанси проведення робіт зі зведення житла. Архітектори компанії Карпати Буд Каркас готові запропонувати замовникам вже готові базові проекти каркасних будинків безкоштовно( при умові будівництва), надати можливість внести в них деякі корективи, а також розробити проекти каркасних будинків під ключ згідно із Вашим уявленням про власний будинок.

Проекти та ціни під ключ при будівництві каркасного будинку

Фото і проекти каркасних будинків можна подивитися на даному сайті у відповідному розділі. Тут представлені одноповерхові споруди, виконані в різних стилях, а також проекти двоповерхових каркасних будинків, будівель з гаражем, верандою та іншими додатковими будівлями. Всі вони:

  • виконані з якісних матеріалів, частина яких виготовлена ​​на власному виробництві компанії;
  • відрізняються високою енергоефективністю, завдяки чому влітку в приміщенні не буває жарко, а взимку – надто холодно;
  • в порівнянні з такими ж будівлями, виконаними з інших матеріалів – є досить економними варіантами.

Ми пропонуємо замовникам як проекти каркасних будинків для постійного проживання, так і будівель, в яких сім’я буде проводити час періодично – у вихідні, під час свят, відпустки або ж канікул. Це можуть бути як апартаменти, виконані в стилі хай-тек або лофт, так і затишні заміські котеджі в стилі кантрі або прованс, ергономічні будинку в скандинавському або англійському стилі. Вибір різноманітний, тому проекти і ціни на каркасні будинки також варіюються.

В процесі роботи, всі проекти будівництва каркасних будинків адаптуються під реальні розміри ділянки, умови ландшафту. Також враховуються грунт території, віддаленість від комунікацій, містобудівні норми та інші необхідні фактори.

Базовий проект з доповненням планування

У нашу компанію звернувся замовник з бажанням побудувати в Харкові одноповерховий житловий будинок. В якості основи був обраний проект каркасного будинку для проживання «Бузова», але, при його обговоренні, за бажанням замовника в планування були внесені деякі зміни, завдяки яким підкрокв’яний простір можна використовувати в якості експлуатованого горища. Така можливість з’явилася завдяки нарощуванню несучих балок перекриття, а також внесенням змін до крокв’яної системи. Матеріалом для покриття даху в даному випадку була обрана бітумна черепиця.

Фасад будинку вийшов досить класичним і виконаний шляхом нанесення фасадної штукатурки «баранчик». Як доповнення до фасаду, були обрані декоративні накладки з дерева, що гармоніюють за кольором з терасою та дахом.

                                  Проект “Бузова”

Традиційно каркас будинку був змонтований з брусу дерев хвойних порід, після чого будівельники обшили зовнішні сторони несучих стін OSB плитою. Щоб уникнути потрапляння вологи в утеплювач, робота з утеплення стін при будівництві будинку була проведена після установки вікон і покриття даху. Це – одна з умов, завдяки якому такі будинки відрізняються якістю та довговічністю.
Канадський будинок має в своєму розпорядженні три спальні. Також у ньому розміщено санвузол, ванну і окремий гостьовий туалет. Його окрасою можна назвати велику терасу, яка в теплу пору року відмінно підійде для використання в якості їдальні або ж для сімейних та дружніх посиденьок.
pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити