Каркасний будиночок в Києві

Протягом багатьох років наша компанія займається зведенням каркасних будинків. Ми знаємо, що багато хто мріє про свій будинок, де буде затишно і тепло. Але не кожна сім’я може собі дозволити капітальне житло. Дерев’яні будинки – хороший аналог. Їх вартість нижча, а часу на проведення робіт потрібно значно менше. При цьому якість будівель не поступається цегляним спорудам.

Будівництво каркасних об’єктів затребуване в усіх регіонах України. Їх можна зустріти в Києві, Запоріжжі, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську, Одесі, Харкові. За зовнішнім виглядом складно визначити, з якого матеріалу виконаний будинок. Зовні такі споруди виглядають дуже ефектно. Але головне, що вони енергоефективні та функціональні, зручні для кожного їх жителя.

Проекти каркасних будинків

Як побудувати каркасний будиночок? З чого почати будівництво дачі? З вибору проекту! Креслення не тільки дають замовникам можливість зрозуміти, як буде виглядати майбутня будова, але й є документом, за яким будуть виконувати роботи будівельники. Вибирати можна серед будівель великих і маленьких розмірів. Вони можуть мати один або два поверхи. Часто замовники звертають увагу і на споруди мансардного типу. Вони цікаві як в якості постійного житла, так і для дачі, садового будинку. Вибір типового проекту сучасного будинку можна зробити на нашому сайті. За індивідуальними розробками можна звернутися до наших конструкторів.

Каркасні будиночки під ключ – особливості будівель

Кожна сім’я по-своєму бачить будинок, в якому хотілося б оселитися. Одні розглядають великі комфортні будівлі з масою зручностей, а для інших досить купити будиночок невеликого розміру, щоб бути ближче один до одного. У чому перевага канадських будівель? Чому вони сьогодні настільки популярні серед забудовників? Це можна пояснити наступними плюсами:

  • Технологія дозволяє замовити об’єкт під ключ недорого. Не тільки матеріал, але і робота будівельної бригади обійдеться значно дешевше, ніж при зведенні капітальних цегляних будівель.
  • При виробництві використовуються вирощена в Україні деревина і якісні матеріали, вироблені перевіреними брендами. Це означає, що будівлі екологічні і повністю безпечні для оточення.
  • Сьогодні немає потреби будувати невеликий каркасний будиночок своїми руками. Будівля 5 на 5 або інших розмірів може бути побудована в будь-який час року бригадою будівельників в дуже стислі терміни.
  • Канадські будівлі не вимагають масивного фундаменту, який значно впливає на загальну вартість. Досить скористатися полегшеним типом основи.
  • Використання енергоефективних теплоізоляційних матеріалів дозволяє стінам добре зберігати тепло, а замовникам економити на оплаті рахунків за енергоресурси.
  • Потрібен маленький садовий об’єкт недорого розміром 6 на 4 або 6х6, або ж великий особняк? Технологія дозволяє втілити в життя будь-які мрії замовника та дизайнерські ідеї.

Ціна на каркасний дачний будиночок

У скільки обійдеться побудувати будинок каркасного типу? Вартість залежить від того, обраний одноповерховий чи двоповерховий варіант. Важливо врахувати і загальну площу будівлі, особливості архітектурного стилю. На сайті вказана ціна будівель під ключ і в інших комплектаціях, що дозволить прорахувати приблизну суму самостійно. За точними розрахунками слід звернутися до наших фахівців. Остаточна цифра озвучується після прорахунку кошторису і складання креслень.

Каркасно-щитовий будиночок у Києві

Щоб побудувати каркасний будиночок у Києві, досить звернутися в компанію “КБК Україна”. Хоча хтось вважає, що дешевше буде звести житло своїми руками, ми готові розвіяти цей міф. Щоб будинок вийшов надійним і функціональним, важливо мати на руках грамотно складений проект і дотримуватися всіх етапів будівництва, а також використовувати якісні матеріали. Тільки ті, хто професійно займається будівництвом споруд, можуть врахувати всі нюанси. У іншому випадку проведення робіт може затягнутися, а виправлення допущених помилок буде вимагати додаткових фінансових вкладень.

В “Карпати Буд Каркас” можна звернутися з приводу зведення як будівель для постійного проживання, так і з нетиповими завданнями. Іноді нас просять створити невеликі будівлі розміром 3 на 3 або 4х4. Однією з таких робіт стало будівництво не зовсім стандартної споруди по проекту “Пухівка”, яке проводилася в Київській області, а саме в с. Пухівка Броварського району. Перед нашою компанією замовником була поставлена задача звести «чайний будиночок» в японському стилі. Замовник не відразу звернувся в нашу компанію. Перед цим він вивчив інформацію про різні технології та організації. Але, відвідавши об’єкти, що будуються, вибір зупинив на нас, після чого був укладений договір на проведення робіт в комплектації «під ключ».

В ході будівництва нами були виконані всі побажання замовника, в тому числі врахована стилістика. До обумовленої дати маленька комфортна будівля була повністю готова до прийому відвідувачів і наповнення ароматами смачного чаю.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити