Каркасний будинок під ключ в Херсоні

Каркасне житло в Україні з кожним роком завойовує все більше прихильників.

Такої популярності будівлі змогли досягти в результаті властивих їм переваг:

  • Специфіка технології передбачає невисоке навантаження на фундамент і можливість використовувати полегшені варіанти.
  • Вартість будівництва каркасних будинків нижча, ніж аналогів із застосуванням інших технологій.
  • Будинки довговічні й не бояться цвілі, гнилі, гризунів, швидкого загоряння. При правильній експлуатації вони прослужать понад сто років.
  • Каркасні будівлі технологічні й функціональні. У них можна реалізувати будь-які побажання клієнта щодо оздоблення фасаду та внутрішнього простору.
  • Канадські споруди – еталон екологічності. При їх зведенні застосовуються натуральне дерево і безпечні мінеральні утеплювачі.
  • Спорудам з дерева властива енергоефективність та можливість економії на експлуатації.
  • У готовому каркасно-щитовому будинку можна відсвяткувати новосілля всього через декілька місяців після підписання договору.

Ціна каркасного будинку під ключ

Скільки коштує каркасник? Залежить від вибору проекту. Чим більша площа і складніша архітектура – тим вища ціна будови. Дешеві канадські будівлі – поняття відносне. Якісний довговічний будинок не може мати занадто низьку ціну. При цьому методика дозволяє отримувати будинки, доступніші для забудовників, на відміну від інших технологій. Вартість каркасного будинку під ключ за метр квадратний вказана на сайті в розділі «Ціни». Тут же представлені ціни й на інші комплектації. Зазначені цифри дозволяють прорахувати приблизну суму будови самостійно. Точну цифру можна отримати після вибору проекту і повного прорахунку вартості процесу й використаних матеріалів.

Проекти каркасних будинків під ключ

Вдало обраний проект – запорука комфортного проживання в ньому мешканців в майбутньому. Вивчаючи проекти і ціни каркасників під ключ, важливо враховувати не тільки свої побажання, але й кліматичні умови регіону, особливості території.

Так, наприклад, південь України, а зокрема Херсонська область, відрізняється специфічним кліматом. Фахівці нашої компанії нададуть інформацію, які нюанси важливо врахувати при виборі креслень і зведенні будівлі в будь-якому регіоні держави.

На сайті “КБК Україна” представлені проекти каркасників під ключ в різних комплектаціях і архітектурних напрямках. Потенційним клієнтам для зручності вибору ми також пропонуємо купити друкований каталог, де зібрані найкращі роботи наших архітекторів. Цікавлять проекти недорогих будинків з індивідуальним плануванням? Розкажіть нашим дизайнерам про свої потреби і побажання, включаючи розмір, особливості розташування кімнат, стильове оформлення – і отримаєте проект, який повністю відповідає вашим смакам.

Будівництво каркасних будинків під ключ від КБК Україна

Купити житло недорого з відмінними експлуатаційними характеристиками в Україні можна вже зараз. Компанія “Карпати Буд Каркас” має власне виробництво. Використання сучасного обладнання при обробці деревини гарантує виробництво домокомплекту високої якості та в короткий термін. Безпосередньо зведенням житла займається бригада професійних будівельників, які знають, як побудувати канадський будинок під ключ швидко й недорого.

Щоб побудувати каркасник, ми використовуємо класичну каркасну методику. Основними складовими будівель можна назвати плити OSB з пароізоляцією, супердифузійною мембраною і мінеральною ватою. Такі стіни дозволяють підтримувати комфортну температуру всередині житла і добре поглинають звуки, що доносяться ззовні.

Каркасний будинок під ключ для постійного проживання в Херсоні

Наша компанія періодично отримує замовлення на одноповерхові або двоповерхові каркасні будинки в Херсоні. Один із будинків було створено в селі Антонівка, розташованому поблизу обласного центру. В даному випадку замовник вирішив не використовувати готовий проект, а замовив створення індивідуального, відповідного до своїх побажань. Після його затвердження був укладений договір на зведення будівлі в комплектації «Каркас +».

Так як під будинок була обрана рівна ділянка з хорошими під’їзними шляхами, при створенні комбінованого фундаменту проблем не виникло. Також наші будівельники звели коробку, повноцінно утеплили будову, виконали оздоблення фасаду штукатуркою (короїд), а дах покрили металочерепицею. Отримавши готовий будинок в термін і за прийнятною вартістю, замовник вирішив в майбутньому продовжити роботу з “КБК Україна”, і знову підписати договір на роботи в такій же комплектації.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити