Каркасний дуплекс: особливості будівель

Будинки дуплексного типу розраховані на проживання двох сімей і є будівлями, що знаходяться під спільним дахом з двома чи більше скатами. Вони успадковують давню традицію, коли сини, які створили власну сім’ю, залишалися жити в будинку батьків, але при цьому їхній житловий простір мав окремий вхід.

Каркасний дім дуплекс: переваги

Сучасні дуплекс-споруди від самого початку зручні й просторі. Як правило, вони складаються з двох симетричних половин, але можуть і відрізнятися за виглядом і площею. Купити каркасний будинок дуплекс можна на один чи два поверхи. Будь-який із варіантів буде по центру розділений капітальною стіною. Якщо сауна, баня і басейн можуть бути загальними, то гараж для автомобіля у кожної сім’ї свій. Вони можуть примикати до основної будівлі чи розташовуватися окремо під одним або різними дахами.

Утеплювач, який використовується в канадських будівлях, йде на користь не тільки енергоефективності, а й звукоізоляції. Стіна невеликої товщини добре приглушує музику, гучні розмови, шум автомобілів – тобто вам не будуть чутні звуки, що доносяться як з вулиці, так і з сусідньої половини житла. Серед інших плюсів будівель виділяють наступні:

  • Виграш у часі при створенні креслень і зведенні котеджу в порівнянні з двома окремими будівлями. Те саме можна сказати й про отримання дозвільної документації на будівництво та підключення комунікацій.
  • Економію на будівельних матеріалах, прокладанні газопроводу й електричного кабелю, роботі найманих працівників та обслуговуванні в період експлуатації.
  • Можливість створити додаткові вигоди на два господарства, такі як басейн, тераса або альтанка.

Але головний плюс таких будинків – можливість бути завжди поруч з рідними людьми, спілкуватися і, при необхідності, своєчасно надати необхідну допомогу.

Проект каркасного дуплекса

Житловий будинок на дві сім’ї з окремими входами може мати вхідні двері, розташовані поруч або з протилежних сторін. Вибір залежить від побажань мешканців – наскільки часто вони хочуть бачити один одного або створювати атмосферу приватності. У будь-якому випадку, такий варіант варто використовувати тільки доброзичливим сім’ям, родичам або друзям, адже вирішення багатьох питань потребує загального втручання і згоди між сусідами. Тим, хто вирішив побудувати будинок на дві сім’ї, дизайнери «КБК Україна» пропонують на вибір типові креслення будівель. На сайті розташовані варіанти проектів з різним метражем і:

  • з різною кількістю поверхів;
  • різною кількістю і призначенням приміщень.

Житло може оснащуватися лоджією чи балконом, мати гаражі, загальну або окремі тераси. Готовий проект дозволяє замовникам заселитися у власне житло через кілька місяців з моменту звернення в будівельну компанію. Головне, щоб члени обох сімей прийшли до єдиної думки щодо розміру та стилістичного оформлення майбутньої будівлі, і погодили один і той же проект. В іншому випадку доведеться чекати, поки буде створене планування, яке задовольнить всі побажання.

Проект на окремий заміський будинок індивідуального типу також можна замовити у наших фахівців. Будівля дуплексного типу може бути з дзеркальним відображенням приміщень або мати різну площу і розміщення кімнат. Архітектори організації підготують креслення будь-якої складності, а створені за ними каркасні будинки дуплекси під ключ будуть повністю відповідати потребам майбутніх мешканців.

Каркасні дуплекси під ключ: вартість

Ціна за квадратний метр будівлі за канадською методикою прописана на сайті. Кожен з наших клієнтів може вибрати як комплектацію «Під ключ», так і інші запропоновані варіанти. Але, як показує практика, замовник виграє, замовивши в одній компанії повний цикл робіт. Щоб дізнатися ціну на спарений котедж, можна зробити розрахунок вартості онлайн самостійно або звернутися до представників «КБК Україна». Попередній розрахунок буде приблизним, адже для точної суми необхідно визначитися з проектом і прорахувати кошторис. Проте, каркасний дуплекс коштуватиме дешевше, ніж аналогічна споруда за іншими технологіями.

Де замовити каркасний дуплекс

«КБК Україна» – компанія, яка займається проектуванням і будівництвом каркасних будинків різної спрямованості в Україні. Щоб отримати консультацію, замовити проект чи створення житла у будь-якій комплектації, досить звернутися до наших представників за наявними на сайті контактами. Ми раді допомогти всім нашим клієнтам у реалізації будь-якого задуму, пов’язаного зі зведенням будівель комерційної спрямованості або для проживання. Одним із готових прикладів роботи наших будівельників є будинок на дві сім’ї, розташований в Києво-Святошинському районі на Київщині, а саме в с. Гатне.

В результаті плідної співпраці між замовником, архітектором і конструктором був створений цікавий проект. А саме – будівля дуплекс площею 270 м. кв., що містить терасу, мансардний поверх, відкрите друге світло та дві окремі вхідні групи. Фундамент був підготований замовником, тому будівельна бригада одразу ж розпочала зведення каркаса. Перший етап робіт передбачав створення каркаса з дахом, і в цей же період в розробці перебував фасад будівлі, до реалізації якого ми приступили трохи пізніше. Створення житла було завершене в термін. При цьому ми врахували всі побажання двох сімей, які після реалізації проекту залишили про компанію хороші відгуки.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити