Каркасно-щитове будівництво

Зведення каркасно-щитових будинків в Україні набирає дедалі більших обертів. З’являються нові споруди, в яких приємно жити та працювати, адже технологія будівництва каркасно-щитових будинків передбачає спорудження не тільки житлових, але і будівель комерційного призначення.

Перш, ніж вибрати дану технологію і почати будівництво в Україні канадських будинків, ми досконально вивчили всі «за» та «проти» і прийшли до висновку, що каркасні будинки вигідні з наступних причин:

  • споруджуються значно швидше інших будівель;
  • більш економічні в період експлуатації;
  • сейсмостійкі, здатні витримати землетрус амплітудою до 9 балів;
  • відрізняються хорошою звуко- та теплоізоляцією;
  • не вимагають усадки, внутрішнє та зовнішнє оздоблення можна проводити відразу після закінчення будівництва;
  • екологічні, так як всі елементи зроблені з природної сировини;
  • будівництво каркасних щитових дачних будинків відбувається набагато швидше аналогічних будівель, але із застосуванням інших технологій.

Ціни на каркасно-щитове будівництво

Скільки коштує будівництво каркасно-щитових будинків під ключ, наскільки воно вигідніше, ніж зведення будівель зі звичніших матеріалів, таких як цегла, дерево чи керамоблоки, – питання, які найчастіше задають клієнти, звертаючись у нашу компанію.

Технологія каркасно-щитового будівництва дійсно вимагає менших вкладень в закупівлю матеріалів та оплату робіт фахівців. Ціни на зведення канадських будинків за 1 м2 під ключ у різних комплектаціях можна подивитися у відповідному розділі на сайті нашої компанії.

Розглядаєте такий варіант, як «недорогі каркасні будинки»? Залиште на сайті запит або ж зверніться за вказаними номерами телефонів і ми запропонуємо цікаві варіанти житла. Також типові проекти можна вибрати самостійно на сайті у розділі «Проекти». Тут розташовані як невеликої площі затишні будиночки для 1-2 чоловік, так і шикарні особняки з мансардою, терасою, лоджією або балконом, гаражним та допоміжним приміщенням.

Будинок вихідного дня від “Карпати Буд Каркас”

Будівництво будинку відбувалося в Київській області Макарівського району, в селі Березівка. Основне призначення будівлі – будинок вихідного дня, але в планах замовника використовувати його в майбутньому для постійного проживання. Проект будівлі був розроблений індивідуально нашими архітекторами із урахуванням всіх побажань замовника. Важливо відзначити, що фундамент замовник заливав самостійно.

Оскільки будинок передбачений для відпочинку, основна кількість мешканців проживатиме на вихідних. Для них облаштовано три досить просторі спальні, призначені для комфортного розміщення 5-6 осіб. Велика вітальня може автоматично збільшити кількість мешканців до 7-8 осіб.

Оскільки фундамент був облаштований замовником самостійно, ми почали роботу із зведення дерев’яного каркасу. Нами було проведено утеплення всіх зовнішніх стін, перекриття та даху. Утеплення здійснювалося мінеральною ватою. Як покрівельний матеріал була використана бітумна черепиця. Фасадне оздоблення стало результатом цікавого поєднання фасадної штукатурки та дерев’яного фальш брусу.

Проект будинку є досить цікавим, оскільки має перший і мансардний поверх, досить простору терасу та навіс для автомобілів. Для опалення будинку встановлений камін із розведенням теплових рукавів по кімнатах другого поверху. На етапі монтажу каркасу і облаштування даху був закладений димовий канал, в який в майбутньому буде підключена камінна топка, а також грубка від сауни.

Крім будівництва основної будівлі нами було зроблено невелике технічне приміщення, яке буде використовуватися і як місце для мангала.

Готовий каркасний будинок повністю відповідає побажанням замовника. Ми впевнені, що проведення вихідних і постійне проживання в ньому будуть комфортними для власників та їхніх гостей.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити