Будівництво каркасно-щитових будинків для комерції

Зараз наша компанія веде активну роботу над проектами будинків за каркасною технологією в Микуличині, які використовуватимуть у комерційних цілях. Згідно з побажаннями замовника будівлі будуються для здачі в оренду відпочивальникам, що приїжджають на цей низькогірний курорт. Ми зводимо споруди на вже існуючій базі відпочинку, тому вони будуть виконані в схожому стилі й стануть єдиним архітектурним ансамблем з наявними котеджами. Завдання полягає в створенні енергоефективних, функціональних, дихаючих і приємних будівель, які допоможуть туристам насолоджуватися відпочинком ще більше.

Будівництво каркасно-щитових будинків під ключ: проекти на вибір

Вибрані клієнтом каркасно-щитові проекти мають комплектацію «Під ключ», що містить в собі внутрішнє й зовнішнє оздоблення. При цьому ціна під ключ буде істотно нижчою, ніж вартість аналогічних споруд із цегли чи блоків. Нашими фахівцями були розроблені відразу два концептуальні задуми:

 • котедж для проживання однієї сім’ї;
 • дуплекс, де зможуть розміститися 2 сімейні пари з дітьми.

На першому поверсі заплановані просторі вітальні, де туристи зможуть затишно й комфортно розташуватися. На другому поверсі передбачено спальні, санвузли та балкони, з яких відкривається неймовірний вигляд на чудові пейзажі. Родзинкою даних проектів стало те, що тераси споруд планують винести консольно, без будь-якої опори, над мальовничою річкою Прут. Завдяки цьому відпочивальники зможуть проводити вільний час на свіжому повітрі, насолоджуючись природою і релаксуючи під легкий шумок гірської річки. А для нашого замовника це вигідний варіант, оскільки роботи проводяться в стислі терміни, а також йому не доведеться витрачати багато часу на обслуговування цих будівель. У будь-якому випадку, витрати по догляду за ними будуть мінімальними.

Практична технологія будівництва каркасно-щитового житла

КБК знає, як побудувати недорогий будинок за каркасно-щитовою технологією, який характеризується довговічністю, екологічністю, теплозахистом та іншими перевагами:

 1. Споруди за канадською технологією надійні, безпечні та з високою шумоізоляцією, а використовувані матеріали утеплення роблять їх максимально енергозберігаючими.
 2. Через невелику вагу конструкції відсутня усадка, що дозволяє у найкоротші терміни приступити до здійснення оздоблювальних робіт.
 3. Стіни будинків здатні витримувати високий рівень поперечних і вертикальних навантажень та відрізняються сейсмостійкістю.

«Зелена» будівля підкреслює методи й продукти, пов’язані зі створенням екологічних та стійких проектів, які забезпечують оптимальну роботу конструкції. Ми визнаємо ефективні методи бережливого будівництва. «Бережливі» споруди найбільш ефективні й економні. “Карпати Буд Каркас” застосовує ефективні концепції будівель для зниження непотрібних витрат на зведення та втрат часу, а також для підвищення якості продукції. Ключові риси, які необхідні для успішного завершення нового будівництва, – це спілкування, організованість, увага до деталей і гордість за свою роботу.

Оптимальні ціни на будівництво каркасно-щитових будинків

Ціна за квадратний метр буде відома після складання кошторису і багато в чому залежить від додаткових побажань клієнта. Якщо ви хочете подібний проект, то для попереднього орієнтування в ціновому сегменті майбутньої забудови можна зробити онлайн-прорахунок вартості самостійно на нашому сайті – в розділі «Калькулятор». А завантаживши безкоштовний чек-лист, ви дізнаєтеся, які документи необхідні для будівництва та як їх отримати. Оскільки цей проект зводиться в комплектації “Під ключ”, він містить в собі не тільки вигідні умови для клієнта, але й розширену комплектацію:

 1. Підготовку повного пакету документації, в тому числі ескізу й проекту.
 2. Заливання фундаменту.
 3. Зведення стін і перекриттів.
 4. Дах.
 5. Зовнішнє оздоблення.
 6. Монтаж вікон і тераси.
 7. Прокладання вентиляції, електромережі й водопостачання.
 8. Внутрішнє оздоблення.

Завжди, коли вибирається комплект “Під ключ”, замовник отримує найкраще вирішення своєї задачі щодо побудови нерухомості.

Будівництво дачних каркасно-щитових будинків у КБК – правильне рішення

Звести будинок за містом можна своїми руками, але така споруда вимагатиме колосальних витрат і займе багато часу. Наша компанія спеціалізується на швидкомонтованих каркасних спорудах і має штат висококваліфікованих фахівців у цій області. Дачні будинки зводяться в максимально стислі терміни. Подивитися на фото дачних каркасно-щитових будинків та об’єктів іншого призначення можливо на нашому сайті. Також тут можна побачити відео процесу виконуваних робіт і почути відгуки власників готових будинків.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити