Каркасник під ключ

Щоб будинок був затишним і теплим, слід обирати технології й матеріали, що дозволяють створювати енергоефективні будівлі. Збереження комфортної температури в приміщенні дозволяє економити на оплаті використовуваних енергоресурсів. Саме таку можливість здатна надати замовникам каркасна технологія будівництва, яка давно набула популярності на території Америки, Європи, Скандинавії.

Як побудувати каркасник під ключ

Чи можна побудувати фінський каркасник своїми силами? Варто це робити чи краще виконання робіт довірити професіоналам? Такі питання цікавлять сім’ї, які вирішили оселитися у власному будинку. Будівництво дерев’яного будинку не є складним завданням. Але, при упущенні конкретного моменту можна досягти того, що житло буде холодним взимку, а влітку – в ньому буде дуже жарко, сніг буде затримуватися на даху або будівля обійдеться дорожче, ніж при зверненні в будівельну компанію. Виправлення будь-якої помилки вимагає додаткового вкладення коштів. Тому краще, якщо робота буде виконана професіоналами.

Звернувшись в компанію «КБК Україна», сім’я в досить короткий час зможе заселитися у власне недороге житло. Наші співробітники докладають всі зусилля, щоб будівлі відрізнялися довговічністю і енергоефективністю, привабливою архітектурою. Ми адаптуємо готові проекти під потреби конкретної сім’ї та особливості ділянки, контролюємо процес заготівлі деревини і виробництва будівельних конструкцій. Будівельні бригади не тільки створять фундамент, зведуть стіни і дах, а й виконають оздоблення, підключать всі необхідні комунікації.

Проекти і ціна на каркасники під ключ

Купити каркасний будинок можна за різною вартістю. Такі нюанси, як розмір приміщення, особливості території, визначеної під будівництво, складність архітектурного стилю, віддаленість комунікацій визначають вартість житла під ключ. Тому, щоб дізнатися суму, важливо визначитися з проектом майбутньої будови.

На нашому сайті можна вибрати типовий проект на одноповерховий або двоповерховий будинок будь-якого розміру. Наповнення будівель може бути різним і включати набір лише основних кімнат або ж доповнюватися зручностями, необхідними для сучасної людини. За відсутності на сайті будівлі з плануванням, що вас цікавить, нашим архітекторам можна замовити створення індивідуального проекту.

Скільки коштує каркасник під ключ, можна дізнатися, оглянувши інформацію у відповідному розділі нашого сайту, де вказана ціна за м2 житла в різних комплектаціях. Ці дані дозволять прорахувати приблизну вартість. Точна сума виводиться лише після опрацювання кошторисної документації.

Будинок-каркасник під ключ – переваги

Популярність у всьому світі каркасні будови придбали в результаті:

  • Енергоефективності і можливості не переплачувати за комунальні послуги, оскільки в будовах легко підтримувати комфортну температуру незалежно від пори року.
  • Можливості стати власником власного будинку в короткий період часу і незалежно від пори року. Будівлі не вимагають усадки і оздоблення можна виконувати відразу ж після завершення облаштування коробки.
  • Каркасні споруди відрізняються тривалим періодом служби, про що свідчать будинки в США і Європі, яким вже понад сто років.

Будівництво каркасних будинків обходиться дешевше, в порівнянні з іншими технологіями. Цьому сприяє відсутність необхідності у використанні капітального фундаменту, вартість використовуваного матеріалу, проведення робіт. Також наша компанія використовує деревину, вирощену на території України і має власну виробничу базу, що також дозволяє виставляти ціни, більш цікаві для покупців.

Каркасник під ключ в Україні від Карпати Буд Каркас

Ми займаємося зведенням будинків будь-якої складності й розміру. Якщо потрібен маленький каркасник – можемо побудувати невеличке приміщення за індивідуальним або типовим проектом. Так, підписавши договір на будівництво будинку в комплектації «під ключ», ми приступили до роботи над зведенням житла на Івано-Франківщині, а саме – в селі Поляниця, недалеко від гірськолижного курорту Буковель. Оскільки з даної території добре видно гори, було вирішено, що в будівлі мають бути присутніми тераса і великі вітражні вікна. Для будівництва було обрано проект «Техас», в який наші архітектори внесли деякі зміни.

Так як житло необхідне замовнику для постійного проживання, до вибору будівельної технології він підійшов ретельно. Енергоефективність та швидкість будівництва посприяли вибору каркасної технології. Занадто великий перепад на ділянці під забудову замовник вирівняв, знявши верхній шар грунту. Щоб виключити вірогідність зсуву споруди, довелося запроектувати підпірну стіну, яка стала частиною фундаменту будівлі. Щоб посилити несучу здатність платформи, в даному проекті ми використовували додаткові металеві колони. Облік особливостей земельної ділянки дозволив побудувати надійний будинок, який прослужить не одному поколінню власників. Як і очікували замовники, енергоефективна будівля досить швидко була здана в експлуатацію.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити