Як побудувати пасивний будинок: особливості технології

У нашій кліматичній зоні найдорожчим є зимовий період. У цей час тепло з приміщення може виходити не тільки через двері та вікна, а й через щілини, стіни та вентиляцію. Підтримці у будинку комфортної температури сприяє постійне поповнення енергії завдяки спалюванню теплоносіїв. При цьому таку потребу можна мінімізувати, зменшивши втрати тепла.

Економія енергії на сьогодні є одним з актуальних питань для людей у всьому світі, зокрема й для жителів України. Щоб вирішити його, у багатьох країнах створюються пасивні будівлі. Останніми десятиліттями й у нашій країні про них можна не тільки почути, а й придбати готове або замовити будівництво житла з нуля. Що таке пасивні будівлі? Як вони дозволяють економити енергію? Жодного секрету тут немає – це лише застосування архітектурних засобів, інноваційної інженерії та матеріалів, які дозволяють зберігати енергію.

Будівництво пасивного будинку під ключ – що це?

Сучасні технології дозволяють будувати житло, в якому комфортно перебувати незалежно від пори року. Зберігати тепло в таких спорудах дозволяє відсутність містків холоду, облаштування правильної вентиляції, гарний рівень теплоізоляції та герметизації. Не варто нехтувати й правильною орієнтацією будівлі в просторі, завдяки чому одні кімнати будуть тривалу частину дня наповнені сонячним світлом, а інші залишатимуться відносно затіненими й прохолодними. Вікна не мають можливості накопичувати енергію, але зате добре пропускають сонячні промені. Вони не просто освітлюють кімнати, а й додатково їх обігрівають. При проектуванні пасивних споруд передбачається використання тільки енергозберігаючих конструкцій, які мають дво- або трикамерні склопакети.

Екстер’єри passive houses позбавлені складної геометрії та зайвої розкоші. Не лише фасади, але і їхні дахи відрізняються простотою. Як правило, вони виконані з одним схилом. Така спрощена конструкція дозволяє заощадити на матеріалі, усунути у верхній частині будівлі містки холоду, а внутрішній частині будинку забезпечити максимальну інсоляцію. Ми можемо запропонувати своїм клієнтам активний та пасивний варіант житла. При цьому, створюючи будівлі вищих стандартів, ми використовуємо альтернативні джерела енергії, які здатні зробити мікроклімат у будинку ще комфортнішим.

Навіщо така кількість енергії? Завдяки цьому без зайвих витрат можна обігрівати басейн, забезпечувати енергією інші будівлі, заряджати електрокари та навіть налагодити її продаж. Принцип проектування таких споруд полягає в об’єднанні можливостей пасивних будівель з особливостями системи «Розумний дім». Простими словами, енергію житло отримує від вітру та сонця, а за безпеку та ресурсозбереження відповідає спеціально розроблена інтелектуальна система.

Типові та індивідуальні проекти на пасивний будинок: у чому різниця?

Наша компанія займається не тільки будівництвом житла, але і його проектуванням. Енергоефективні котеджі за каркасною технологією, створені нашими фахівцями, дозволяють заощаджувати не тільки при отриманні проекту та зведенні каркасу, але й у процесі експлуатації. До уваги своїх клієнтів ми пропонуємо готові планування будівель різної площі в сучасних та класичних стилях, що дозволяє багатьом сім’ям знайти свій варіант, зважаючи на особисті вподобання та особливості території під забудову. Потрібен компактний будиночок для маленької родини? Зверніть увагу на проекти житла до 100 квадратів. Великим сім’ям та тим, хто любить жити в розкоші, підійдуть просторі котеджі розміром 150-200 м кв. Крім основного набору кімнат, вони можуть містити кімнату для гостей, оранжерею, сауну або більярдну.

Враховуючи потреби сучасних сімей та наявність у багатьох із них автомобіля, багато проектів наші конструктори доповнили гаражем. Зустрічати гостей або проводити затишні сімейні обіди та вечері мешканці зможуть на відкритій або закритій терасі. Ми не обмежуємо своїх клієнтів вибором типових креслень. Кожен замовник може звернутись безпосередньо до наших дизайнерів з приводу розробки індивідуального проекту будь-якої складності. А при замовленні в нашої організації всього циклу будівництва готові креслення можна отримати безкоштовно.

Скільки коштує купити пасивний будинок

Вартість житла за готовими проектами можна переглянути на сайті. Цифри вказані без урахування адаптації до особливостей землі та потреб сім’ї. Але при створенні житла індивідуального планування ціна будівництва «під ключ» також розраховується індивідуально, оскільки вона залежить від:

  • кількості поверхів у будинку;
  • розміру житла;
  • вибраного фундаменту;
  • форми даху;
  • архітектурного стилю;
  • будівельних матеріалів.

Як побудувати пасивний будинок в Україні

Використовуючи технологію будівництва каркасних будівель, ми створюємо як активні, так і пасивні будинки. Приклади збудованих споруд нашими бригадами розташовані на сайті, де ми показуємо процес проведення робіт та розповідаємо про особливості конкретного проекту. Інформацію з об’єктів можна знайти на Ютуб-каналі організації. Щоб побудувати будинок під ключ в Україні швидко й за розумною ціною, слід звернутися до наших спеціалістів за вказаними на сайті контактами. Ми допоможемо вам визначитися з проектом і за кілька місяців стати власником енергоефективного котеджу, який відповідає всім потребам сучасних людей.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити