Проєкт будинку безкоштовно

Будівництво будь-якої будівлі не може обійтися без складання проєкту та супутньої документації. В результаті ще до моменту проведення робіт замовник може побачити створені креслення з внутрішнім плануванням, 3D моделі майбутньої будівлі. Проєкт потрібен незалежно від того, який матеріал і яка технологія були обрані замовником. Каркасний будинок, цегляний будинок або з газобетону вимагають створення професійних креслень. У підсумку вони стануть керівництвом для бригади будівельників і дозволять отримати надійне та комфортне житло.

Що включає в себе такий розрахунок? Це повний пакет документів з необхідною інформацією. У нього входять не тільки робочі креслення і схеми, без яких не обходиться якісне виконання робіт, але і папери, без яких не можна отримати дозвіл на будівництво.

Де знайти планування будинку? На просторах інтернету розташована велика кількість пропозицій завантажити планування будинку безкоштовно. Можливо, комусь така ідея здасться привабливою, але, не варто хапатися за подібні варіанти. Швидше за все, в них є якісь недоліки або в додатках викладена не вся потрібна інформація. Тим більше, що отримати якісні варіанти будинків і котеджів можна іншим чином. Яким? Прочитайте статтю до кінця і отримаєте відповіді на ваші запитання!

Безкоштовні проєкти будинків від “КБК Україна”

Як тільки сім’єю приймається рішення про будівництво власного будинку, виникає питання, де взяти схеми з розрахунками. Знайти їх не складно, тільки в мережі інтернет їх розташована велика кількість. Але, не варто поспішати з вибором і хапатися за те, що першим потрапило в очі. У більшості випадків житло вибирається на все життя, і перш, ніж зупинитися на конкретній моделі, важливо врахувати всі нюанси. Готові планування будинків – це дуже зручно. Замовникам не потрібно чекати, поки буде складений проєкт, та відкориговувати усі нюанси. Він спочатку бачить площу житла, кількість житлових та допоміжних приміщень, їхнє розташування, кількість дверей і вікон, наявність гаража, тераси. При необхідності, типові креслення підлягають адаптації до умов земельної ділянки або побажанням замовника.

Працювати з нашою компанією вигідно, тому що у нас є власне архітектурне бюро і, не знайшовши свого варіанту серед готових проєктів, в “Карпати Буд Каркас” можна замовити розробку житла індивідуального планування. Скільки буде коштувати створення креслення будинку розміром 8 на 8 або 10 на 10? Ринкова вартість розробки становить 70-80 грн. за квадратний метр. Тобто, орієнтовно, вартість проєкту житла площею 100 кв. м. обійдеться в 7 000 – 8 000 грн. Але, якщо клієнт замовляє у нас не лише розробку проєкту, але і будівництво будинку по зроблених кресленнях – ми відмінусовуємо вартість розробки проєкту. Тобто, по суті, клієнтові обходиться створення проекту будинку безкоштовно.

Безкоштовні одноповерхові будинки

Варіанти будівель в один рівень найбільш популярні серед  невеликих сімей та людей, які люблять якомога більше часу проводити разом. Їх можна використовувати не тільки для будівництва житла для постійного проживання. Невеликі будиночки часто використовуються в якості дачних, садових і гостьових будинків. Їхнє планування відрізняється зручністю. Відсутність сходів робить такі будівлі безпечними, що особливо цінується сім’ями з маленькими дітьми і людьми з обмеженими можливостями або похилого віку.

На нашому сайті можна знайти різноманітні схеми одноповерхових каркасних будинків до 60, 120 кв. м. і вище. Вони відрізняються не тільки плануванням, а й оздобленням. Роблячи вибір, важливо врахувати наступне:

 • Стиль і спосіб життя сім’ї.
 • Кількість осіб, які будуть проживати в будинку, їхній вік.
 • Як часто в гості приходять родичі і друзі.
 • Чи працює хтось із членів сім’ї вдома.
 • В якій кімнаті сім’я найбільше любить проводити час.
 • Які кімнати, крім основних, потрібні для комфортного проживання.

Відповіді на ці питання допоможуть і архітекторам при необхідності створення індивідуального проекту. Так їм буде простіше зрозуміти потреби сім’ї, відповідно, створення креслень займе меншу кількість часу.

Проєкти двоповерхових будинків безкоштовно

Як отримати планування будинку до 150 квадратів у два поверхи? На сайті “КБК Україна” представлені варіанти будівель з мансардою і двома повноцінними рівнями. Вони відрізняються:

 • Функціональністю планування.
 • Зручністю експлуатації готового житла.
 • Естетичністю зовнішнього вигляду.

Планування будинків з кресленнями в два поверхи відрізняються наступним:

 • При маленькій земельній ділянці така модель будівлі дозволить отримати достатню площу для комфортного проживання сім’ї, а частину території залишити під сад-город або майданчик для відпочинку.
 • Житло в два рівні великої площі виглядає дорого та ефектно.
 • На відміну від одноповерхових будівель, з вікон верхнього поверху відкриваються прекрасні види.
 • Компактні площі фундаменту і даху вимагають меншої кількості матеріалу, ніж при зведенні будинку в один рівень.
 • Зонування території – одна із зручностей двоповерхового будинку. На нижньому поверсі можуть знаходитися робочі приміщення і для прийому гостей, а на другому – для відпочинку.

Не знайшли потрібні планування і фото з готових пропозицій? Звертайтеся за розробкою індивідуальних проєктів! Можливо, плануєте будівництво будинку по каркасної технології, з цегли, газобетону, піноблоків? Дана інформація саме для вас: https://wep.wf/hh7ln0!

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити