Проект будинку з гаражем – практичність і комфорт

Будівництво за канадською каркасною технологією є найбільш перспективним напрямком спорудження будівель. Такі апартаменти володіють високим коефіцієнтом енергозбереження та рядом інших переваг:

 1. Монтаж конструкції не вимагає залучення важкої автотехніки та величезного штату будівельників, що мінімізує вкладення коштів.
 2. Вартість котеджу значно нижча, ніж ціна капітальних споруд.
 3. Легкі мобільні панелі не вимагають заливки капітального фундаменту.
 4. Утеплювач володіє підвищеною звукоізоляцією, завдяки чому мешканців не турбуватимуть сторонні шуми ззовні.

У основної частини людей, які бажають отримати таке житло, є особистий автомобіль, для якого необхідно створити відповідні умови. Відмінним рішенням стане варіант будівлі з гаражем під одним дахом.

Проект будинку з гаражем під ключ: максимум переваг при мінімумі витрат

Якщо розглядати варіант без гаража і житло з приміщенням для авто, то стає явною перевага другого, зважаючи на:

 • нижчу вартість завдяки суміжним стінам, загальному фундаменту і облаштуванні даху;
 • економію вільного простору ділянки;
 • у гаражі буде легше й дешевше встановити опалення, оскільки система його обігріву буде включена в загальний контур опалення;
 • можливість доступу в автогараж прямо із будинку, що не тільки комфортно, але й безпечно.

Гараж можна використовувати не тільки за його цільовим призначенням. Це приміщення за бажанням легко можна адаптувати під автомайстерню або будь-яке інше для виконання роботи з будинку або ведення невеликого приватного бізнесу.

Проект одноповерхового будинку з гаражем на будь-який смак

Спорудження такого об’єкта виключає будівництво окремого приміщення і надає можливість раціонально використовувати площу ділянки. Використовуйте переваги такої альтернативи – замовте розробку проектів будівель і котеджів на 2 або 3 машини у справжніх професіоналів. Ми побудуємо нерухомість будь-яких розмірів: 8 на 8, 8 на 10 або 10 на 10. Перед забудовою може знадобитися подача заявки на повний дозвіл на будівництво. Перед подачею заявки такого типу вам слід зв’язатися з нами, щоб переконатися, що для пропонованої вами розробки потрібен дозвіл.

Так ви досягнете повного схвалення дизайну вашої пропозиції, включаючи кількість, масштаб, планування і зовнішній вигляд забудови, а також будь-якого ландшафтного дизайну і пропонованих механізмів. Ескізний дозвіл на планування, в принципі, дає право на будівництво житла при дотриманні певних умов проектування, що диктують розмір і форму. У нас є великий досвід допомоги забудовникам і домовласникам у складанні заявок на планування та угод про планування.

Проекти з мансардою та гаражем для маленьких територій

Ескізи житла з місцем для машини та наявністю мансарди дозволять економно розпоряджатися квадратурою найменшої ділянки. Наша команда зможе розробити оптимальне планування, що враховує всі ваші побажання й фінансові можливості. При цьому воно коштуватиме дешевше, ніж відокремлена споруда для стоянки авто. Також у нас ви зможете замовити проекти будівель із газобетону, цегли та інших матеріалів. І хоча ми пишаємося своєю творчістю та ідеями, проте в основі того, що ми робимо, лежать взаємини: кожен проект – це співпраця як з клієнтами, так і з мережею консультантів, яку ми створювали протягом багатьох років. Ми прагнемо створювати архітектуру, яка характеризується мінімальним використанням матеріалів і трудових ресурсів.

Переваги планування з гаражем і терасою

Планування з гаражем і терасою є раціональними будовами з точки зору комфорту. Тераса дозволить чудово провести час із друзями або влаштувати сімейне свято, а навіс для авто – комфортабельно розташувати свою машину чи авто гостей. У класичному варіанті споруда розрахована на 1 автомісце, але у нас можна знайти приклади і з 3 гаражами. Наші фахівці враховують всі особливості прилеглої території та стилістики для створення гармонійного комплексу з чудовими естетичними характеристиками.

Замовте проект двоповерхового будинку з гаражем

Перше, про що ви повинні подумати, – це придбання земельної ділянки. Це серйозне рішення, яке впливає на розмір, форму і стиль споруди. Будинок на два поверхи з гаражним приміщенням має оптимальне й функціональне планування і достатню площу для проживання великої родини. Побудувавши двоповерховий об’єкт, ви отримуєте тепле й просторе житло зі швидким доступом у гаражний сектор, що дуже важливо в погану погоду. У нас ви можете реалізувати як проект невеликого дачного будиночку, так і особняк площею до 100, 150 і 200 м. кв.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити