Якісні проекти будинків в Україні

Головним напрямком діяльності компанії «Карпати Буд Каркас» є будівництво і проектування каркасних будинків, які користуються величезною популярністю в багатьох країнах світу. Дана методика заснована на використанні сучасних інноваційних технологій енергозбереження, що дозволяє швидко й недорого придбати власне комфортабельне житло.

Як відомо, будь-яка забудова починається з ескізного проекту, в який входить посадка, планування, фасади, розріз і 3D-зображення. Це мінімальний набір креслень, необхідний для отримання будівельного паспорта. Далі відбувається розробка детального робочого проекту. У ньому вже кілька розділів, у які входять:

 • архітектурний;
 • конструктивний;
 • інженерний і т. д.

По ньому й будуть проводитися всі будівельні роботи. Для цього архітекторам необхідно зібрати потрібну інформацію воєдино, зробити відповідні розрахунки і на основі цього скласти повний спектр креслень майбутньої будівлі. Наша база даних містить вже готові проекти, що дозволить заощадити час і приступити до будівництва житла негайно. За бажанням у нас можна замовити індивідуальні планування “під ключ” для будь-якого типу споруди. Навіть якщо ви вирішили зводити житло не за каркасною технологією, наші архітектори зможуть допомогти вам і підготувати якісний будівельний проект.

Де замовити проекти будинків в Україні?

Досвідчені архітектори нашої компанії допоможуть адаптувати вже готовий ескіз до особистих вподобань клієнта. У нас ви знайдете якісні й цікаві плани каркасних споруд, які ідеально впишуться в особливості ландшафту будь-якого міста чи селища. Звернувшись до нас, ви зможете втілити в реальність всі побажання чи ідеї, що стосуються житла вашої мрії. Розробка ескізу займає близько 10 днів, а докладного плану – від 1 місяця. Терміни підготовки креслень багато в чому залежать від:

 • складності конструкції;
 • архітектурного стилю;
 • розмірів об’єкта;
 • побажань замовника;
 • призначення споруди.

Кожну розробку ми робимо під замовника, враховуючи його побажання, а також розташування й особливості земельної ділянки. Щоб замовити схему для забудови, заповніть невелику форму на сайті або зателефонуйте безпосередньо нашому архітекторові, який проконсультує по цікавих питаннях. Така консультація допоможе вам вирішити, що краще в вашому випадку – індивідуальний чи типовий план.

Карпати Буд Каркас пропонує проекти будинків “під ключ” в Україні

Будівництво споруд “під ключ” за канадською методикою займає високий відсоток замовлень при будівництві житлової нерухомості. Завдяки їхній швидкомонтованості вже через 3-4 місяці ви зможете стати володарем енергоефективного, теплого житла, в якому кожен член сім’ї буде відчувати себе затишно й комфортно.

Немає значення, збираєтеся ви замовити планування двоповерхового котеджу або варіанти одноповерхових будівель, адже обравши забудовником компанію «Карпати Буд Каркас», ви заощадите 90% особистого часу. А також за вартістю робіт з нами будувати набагато вигідніше, оскільки ми самі займаємося заготівлею, сушінням і обробкою будматеріалу. Підхід компанії до врахування потреб клієнта знаходиться на вищому рівні. Наша команда забезпечує повний будівельний цикл робіт, гарантуючи:

 • дослідження ґрунту на обраній ділянці;
 • розробку проектно-кошторисної документації;
 • закупівлю необхідних будматеріалів;
 • заливку фундаменту;
 • монтаж домокомплекту;
 • підведення і прокладку всіх комунікаційних систем;
 • оздоблення фасаду і внутрішніх приміщень.

Вивчіть наші плани каркасних будинків на офіційному сайті компанії і станьте одним із щасливчиків, які збудували житло за каркасною технологією. Ми пишаємося якісним сервісом, який надаємо нашим клієнтам. Читайте відгуки наших клієнтів, переглядайте відео-відгуки, щоб дізнатися, що вони думають про компанію «Карпати Буд Каркас» і послуги, які ми надаємо.

Найкращі готові проекти будинків

Щоб детально ознайомитися з напрацьованою базою даних «Карпати Буд Каркас», замовте друкований каталог типових проектів. На його сторінках ви побачите проектні роботи вже побудованих житлових будівель. У каталог входять:

 1. Невеликі дачні будиночки, які можуть використовуватися для цілорічного або сезонного проживання. Ідеально підходять для невеликих або вузьких ділянок.
 2. Типові проекти різної стилістики: лофт, хай-тек, мінімалізм, барнхаус, кантрі та інші архітектурні стилі.
 3. Будівлі з мансардою або просторою терасою, які збільшують корисний житловий простір.
 4. Для автовласників представлені варіанти з окремим чи прибудованим гаражем, або ж навісом для одної чи двох машин.

Ціна на проекти будинків в Україні

Ціна за 1 м2 залежить від квадратури будівлі, загальної вартості сировини і додаткових нюансів (специфіка ділянки, складність конструктиву і особливі вподобання клієнта). Ви самі можете намалювати приблизне розташування кімнат або озвучити його усно, а мета наших архітекторів – зробити так, щоб кожен квадратний метр споруди раціонально «працював» на свого власника. Вартість розробки планування “каркасників” доступна і повністю обґрунтована, при цьому кожне інженерне рішення буде погоджене з вами. Телефонуйте нам або скористайтеся онлайн-формою для зв’язку з нами.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити