Проєкти на каркасно щитові будинки

Розглядаючи проєкти на каркасно щитові будинки, не завжди просто визначитися, який варіант вибрати. Особливо коли цим займається вся сім’я. У таких випадках бажання побудувати будинок в один поверх може змінитися, і, вибір зупиниться на будівництві з мансардою, яка раніше навіть не обговорювалася.

Каркасні будинки дуже зручні. Їх можна збільшити, модернізувати, зробити всередині будь-яке перепланування. До інших особливостей, чому забудовників цікавлять планування на канадські будинки, можна віднести наступні можливості:

 • отримати будинок дешевше, в порівнянні з будівлями з бетону і цегли;
 • заселитися в житло вже через кілька місяців з моменту підписання договору з будівельною компанією;
 • побудувати будинок незалежно від особливостей ландшафту і грунту, кліматичних умов.

Говорячи про переваги, варто врахувати і енергоефективність будівель, можливість економити кошти в процесі проживання, а також тривалий термін їх експлуатації.

Проєкти під ключ на каркасно щитові будинки

Чи можна створити варіант будинку власними силами? Не маючи необхідних знань, неможливо зробити правильні розрахунки і креслення. На деяких сайтах пропонується скачати проєкти безкоштовно. Але, ми також не радимо цього робити. Де гарантія, що на сайті розміщена достовірна інформація? Навіть найменша помилка в розрахунках може привести до того, що знадобиться додатковий час на її виправлення. Як результат, забудовник понесе великі матеріальні витрати. Архітектори компанії “Карпати Буд Каркас” мають достатній досвід у сфері проєктування будівель в різному стильовому оформленні та готові створити будь-який варіант, виходячи з побажань замовника. До переваг роботи з нами можна віднести:

 • Створення проєктів одноповерхових і двоповерхових будинків під ключ будь-якої складності.
 • Грамотне планування об’єктів.
 • Швидкість виконання робіт.
 • Можливість замовити проєкт з нуля або адаптувати готові креслення під особливості ділянки або побажання замовника.
 • Індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Проєкти і ціни на каркасно щитові будинки

Розглядаючи проєкти будинків за канадською технологією, забудовники додатково цікавляться їх ціною. У скільки обходяться проєкти під ключ? Однозначну цифру назвати неможливо у зв’язку з унікальністю кожної споруди. Тому, при розрахунку вартості житла треба враховувати особливості майбутнього об’єкта:

 • На ціну впливають площа, архітектурний стиль, кількість поверхів, інженерні системи, оздоблювальні матеріали.
 • Починаючи будівництво, важливо врахувати умови території, на якій буде стояти будинок. Будь-який недолік може стати причиною того, що житло в будь-який момент втратить експлуатаційні властивості і вийде з ладу. Тому не можна починати роботи без попереднього проведення інженерно-геологічних досліджень.

При виборі готового проєкту на житловий будинок, забудовник також повинен бути готовий до збільшення його вартості. На зміну первинної ціни впливають побажання забудовника, особливості рельєфу і близьке розташування грунтових вод до поверхні.

Як замовити проєкт на каркасно-щитовий будинок в КБК

Проєкт будинку – це не просто робоча документація, за відсутності якої неможливе будівництво будинку. Він дозволяє замовникам побачити, як буде виглядати майбутнє житло, задовго до здачі його в експлуатацію, своєчасно внести необхідні корективи. Спілкуючись з архітектором, слід його довести до відома:

 • Який архітектурний стиль вам найбільш близький.
 • Яку площу і поверховість повинен мати будинок.
 • Яка кількість людей і якого віку будуть проживати в будинку.
 • Які кімнати і в якій кількості повинні бути передбачені в проєкті.

Каркасно-щитові будинки в Україні можна побудувати і за типовими кресленнями. На нашому сайті можна знайти:

 • планування для постійного проживання;
 • варіанти садових будинків з лофтом.

Фото і ціни на наші будинки можна подивитися на сайті. Всі будівлі цікаві, комфортні для проживання. Варіанти каркасно щитових дачних будинків 6х6, 6 на 8, 6 на 9 вибирають невеликі сім’ї або в якості дачного варіанту. Вони затишні і розташовуються необхідним набором кімнат. Проєкт в стилі модерн або іншому варіанті більшої площі може бути додатково оснащений гаражем, бібліотекою, більярдною, домашнім кінотеатром, сауною. Вибираючи типовий варіант, можна бути впевненим, що проживання в будинку буде комфортним, затишним і економним, так як кожен з них вже не раз був перевірений як в процесі будівництва, так і експлуатації будівлі.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити